Informari si comunicate
16-11-2018
CAMPIONAT DE JUN G

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 12:45-20:15 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
15-11-2018
CAMPIONAT DE JUN H-I

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 9:00-12:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
08-11-2018
Részvétnyilvánítás - Condoleante

Részvétnyilvánítás - Condoleante

detalii...
05-11-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN G, ETAPA IX-X-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: G 2010 ETAPA: IX-X-a IN DATA:10.NOI.2018 ORA 9:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
02-11-2018
Scoala de arbitri fotbal

Comisia judeteana de arbitri Covasna organizeaza cursuri in cadrul "Soala de arbitri fotbal". Termenul de inscriere este 20 decembrie 2018. Pentru informatii suplimentare si inscrieri- Bucsi Imre-0745001683

detalii...
02-11-2018
ANUNT IMPORTANT SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

Anunt pentru actiunea de SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

detalii...
30-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN F 2009

PROGRAMUL CAMPIONATULUI JUN F 2009 ETAPA:VI-VIIa IN DATA.4 NOI 2018 ORA 12:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE:STADIONUL ORESENESC DIN BARAOLT

detalii...
23-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN G,H-I ETAPA V-VI-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: G 2010 ETAPA: V-VI-a IN DATA:27.OCT.2018 ORA 11:30-16:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
23-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN H-I ETAPA V-VI-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: V-VI-a IN DATA:27.OCT.2018 ORA 8:30-11:25 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
19-10-2018
AJF Covasna organizează curs de reinnoire pentru LICENTA UEFA “C”

AJF Covasna organizează curs de perfectionare si reinnoire pentru LICENTA UEFA “C”

detalii...
toate comunicatele

A.S. HARGHITA AITA MARE

Localitatea AITA MARE

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Culori ALBASTRU-ALB
Teren AS HARGHITA / AITA MARE
Adresa Str Principala,nr 206
Tel/Fax 0267-355582
Email primariaaitamare@gmail.com
Contact 0755402217
Staff-ul echipei
Presedinte BENKO CSABA
Secretar
Vicepresedinte FEKETE ZSOLT
Organizator de competitii LORINCZ LASZLO
Antrenor MARIN RADU 15-08-2016
Liga a IV-a, Juniori A1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S.NEMERE GHELINTA 28 25 2 1 221-17 77p +35
2C.S.O.BARAOLT282503212-3275p+33
3 A.S.COVASNA 28 19 3 6 228-31 60p +18
4A.S. PRIMA BRADUT282008194-4060p+18
5 A.T.S.C. RECI 28 16 2 10 99-73 50p +8
6A.S.F.C. BRETCU2715210129-5347p+8
7 A.S.F.C.CERNAT 28 14 4 10 148-41 46p +4
8A.S.PERKO SANZIENI2812313104-9339p-3
9 A.S. HARGHITA AITA MARE 28 12 1 15 106-95 37p -5
10A.C.S.F.C.PAPAUTI281021688-11432p-10
11 A.S.F.C. OJDULA 28 10 1 17 135-101 31p -11
12A.S.BSE BELIN28821876-11926p-16
13 A.C.S. STARUINTA ZAGON 27 8 2 17 88-149 26p -16
14A.S.F.DOZSA DALNIC28202646-4976p-36
15 A.S. AVANTUL ILIENI 28 1 0 27 19-438 3p -39

Observatii: Echipa A.S."VENUSZ"OZUN s-a retras din campionat rezultatele jocurilor disputate se anulează şi nu vor mai apărea în clasament;
Efectele cartonaşelor galbene, suspendărilor şi celorlalte sancţiuni disciplinare aplicate
jucătorilor,oficialilor sau cluburilor ale căror echipe s-au retras sau au fost excluse din activitatea competiţională se menţin indiferent de momentul în care a intervenit retragerea/excluderea.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andrasy Abel Szilamer 11-11-2002 20825
2 ARHERIE FLORIN 03-06-1989 20977
3 Arpa Attila 10-11-2001 21099
4 Arpa Lehel 21-01-1999 19906
5 ARPA ROLAND 19-05-2003 20607
6 ASZTALOS CSABA ZSOLT 29-03-1992 19732
7 BAJKA LASZLO 08-07-1989 18425
8 BARABAS ROLAND 15-05-2003 20608
9 Benedek Laszlo 18-05-1999 21892
10 BILIBOK EDVARD MIHALY 10-03-2002 20609
11 BOBOC ADRIAN ANDRAS 11-04-1999 20610
12 Dedu Ovidiu Casian 13-10-1988 18002
13 Furesz Csaba 04-08-2001 20613
14 Gulie Alexandru Ionut 02-10-1990 101
15 GYERO LORAND 20-02-2001 20615
16 Gyero Oliver 29-04-2003 20616
17 Istrate Dan 08-03-1988 21873
18 Janko Attila 26-01-1996 16781
19 KERESZTELY ZSOLT 18
20 Kisgyorgy Arpad 03-02-1997 19370
21 Kovacs Domokos 28-10-1992 19841
22 Kurta Jozsef 13-05-1983 15837
23 MARTON ADORJAN 24-06-2000 20617
24 Morcov Raducu Gabriel 08-04-1990 29354
25 ORBAN SZILARD 06-11-2000 32542
26 Postolache Leonard 08-01-2006 21915
27 Simionescu Andrei Ionut 06-01-1996 34850
28 Simon Janos Robert 21-10-2003 22193
29 Simon Robert Aron 16-11-2003 22197
30 Stefanescu Serban Daniel 24-01-1977 15510
31 Szabo Attila 06-05-1990 18880
32 SZABO ZOLTAN 29-03-1996 18168
33 SZASZ BARNA-LEVENTE 03-09-2002 22316
34 SZILAGYI ATTILA ROLAND 10-07-2003 21904
35 SZOCS SZILARD 09-05-2004 21946
36 TOOK ZOLTAN 10-12-2007 22196
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Seniori Etapa 13
11-11-2018
A.S. PRIMA BRADUT
Liga a 4-a, Seniori Etapa 12
04-11-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 11
28-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 10
21-10-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 9
14-10-2018
C.S.O.BARAOLT
Liga a 4-a, Seniori Etapa 8
07-10-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 7
30-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 6
23-09-2018
A.S.F.C. OJDULA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 5
16-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 4
09-09-2018
A.S.F.C. BRETCU
Liga a 4-a, Seniori Etapa 3
01-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 2
26-08-2018
A.T.S.C. RECI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 1
18-08-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 13
11-11-2019
A.S. PRIMA BRADUT
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 12
04-11-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 11
28-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 10
21-10-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 9
14-10-2018
C.S.O.BARAOLT
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 8
07-10-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 7
30-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 6
23-09-2018
A.S.F.C. OJDULA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 5
16-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 4
09-09-2018
A.S.F.C. BRETCU
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 3
01-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 2
26-08-2018
A.T.S.C. RECI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 1
19-08-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Local Sfantu Gheorghe
Consiliul Local Sfantu Gheorghe

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe