Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 13-11-2019

Niciun meci

Joi, 14-11-2019

1 A.C.S. SEPSI OSK FETE
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE III
SEPSI ARENA / SFANTU GHEORGHE Juniori E 2009, etapa 7 18:00 Olah EVicsai N - - - -

Vineri, 15-11-2019

1 A.C.S. STARUINTA ZAGON
C.S.O.BARAOLT
STARUINTA ZAGON / ZAGON Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 4 15:00 - - - - -
2 A.S.COVASNA
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
ORASENESC AS / COVASNA Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 4 15:00 - - - - -
3 A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
STĂ
/ Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 4 15:00 - - - - -
4 A.T.S.C. RECI
C.S.O.BARAOLT
ATSC / RECI Juniori D 2007-2008, etapa 10 16:00 - - - - -

Sambata, 16-11-2019

1 AS ATLETICO STEAUA INT. BUZAULUI II
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
Szentpali Geza / OZUN Juniori D 2007-2008, etapa 10 09:00 - - - - -
2 A.S.F.C.CERNAT
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
F.C.COMUNAL / CERNAT Juniori D 2007-2008, etapa 10 09:00 - - - - -
3 A.C.S. SEPSI OSK FETE
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
SEPSI ARENA / SFANTU GHEORGHE Juniori D 2007-2008, etapa 10 10:00 - - - - -
4 A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II
A.C.S.VIITORUL SFANTU GHEORGHE
SEPSI ARENA / SFANTU GHEORGHE Juniori D 2007-2008, etapa 10 11:15 - - - - -
5 A.S.F.C. BRETCU
A.S.F.C.CERNAT
FC COMUNAL / BRETCU LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14 11:45 - - - - -
6 A.S.COVASNA
A.S. AVANTUL ILIENI
ORASENESC AS / COVASNA LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14 11:45 - - - - -
7 A.C.S.NEMERE GHELINTA
A.S. HARGHITA AITA MARE
AS NEMERE / GHELINTA LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14 11:45 - - - - -
8 C.S.O.BARAOLT
A.T.S.C. RECI
CSO ORASENESC / BARAOLT LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14 11:45 - - - - -
9 A.S.F.C. BRETCU
A.S.F.C.CERNAT
FC COMUNAL / BRETCU LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14 14:00 - - - - -
10 A.S.COVASNA
A.S. AVANTUL ILIENI
ORASENESC AS / COVASNA LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14 14:00 - - - - -
11 A.C.S.NEMERE GHELINTA
A.S. HARGHITA AITA MARE
AS NEMERE / GHELINTA LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14 14:00 - - - - -
12 C.S.O.BARAOLT
A.T.S.C. RECI
CSO ORASENESC / BARAOLT LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14 14:00 - - - - -
13 A.S.BSE BELIN*
A.C.S. BRAZII COMANDAU
AS HARGHITA / AITA MARE LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 10 14:00 - - - - -

Duminica, 17-11-2019

1 A.S.COVASNA
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
ORASENESC AS / COVASNA Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 2 09:00 - - - - - -
2 A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
SEPSI ARENA / SFANTU GHEORGHE Juniori E 2009, etapa 7 09:00 - - - - - -
3 C.S.O.BARAOLT
A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
CSO ORASENESC / BARAOLT Juniori E 2009, etapa 7 10:00 - - - - - -
4 A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
A.C.S.VIITORUL SFANTU GHEORGHE
/ Juniori E 2009, etapa 7 10:00 - - - - - -
5 A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II
A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI
/ Juniori E 2009, etapa 7 10:15 - - - - - -
6 A.C.S.F.C.PAPAUTI
AS ARCUS
STARUINTA ZAGON / ZAGON LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14 11:45 - - - - -
7 A.S.PERKO SANZIENI
A.S. PRIMA BRADUT
AS PERKO / SANZIENI LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14 11:45 - - - - -
8 A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
ACS SEPSI OSK 2
PROGRESUL / SITA BUZAULUI LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14 11:45 - - - - -
9 A.C.S.F.C.PAPAUTI
AS ARCUS
STARUINTA ZAGON / ZAGON LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14 14:00 - - - - -
10 A.S.PERKO SANZIENI
A.S. PRIMA BRADUT
AS PERKO / SANZIENI LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14 14:00 - - - - -
11 A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
ACS SEPSI OSK 2
PROGRESUL / SITA BUZAULUI LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14 14:00 - - - - -
12 AS "VENUSZ" OZUN
A.S.F.DOZSA DALNIC
Szentpali Geza / OZUN LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 10 14:00 - - - - -
13 A.S. SUGO BATANII MARI
A.S."VENUS"ZABALA
COMUNAL AS / BATANII MARI LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 10 14:00 - - - - -
14 A.C.S.PRO SZOTYOR
A.S.F.C.SPARTACUS HAGHIG
SATESC OLTUL / COSENI LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 10 14:00 - - - - -

Luni, 18-11-2019

Niciun meci

Marti, 19-11-2019

Niciun meci

Miercuri, 20-11-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP