Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 14-04-2024

1 A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 7 09:00 Blaga B - - - - -
2 A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 7 09:00 Zajzon Z - - - - -
3 A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 7 09:00 Ordog S - - - - -
4 A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 7 09:00 Medesan E - - - - -
5 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
CSO BARAOLT II
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 7 09:30 Blaga B - - - - -
6 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
CSO BARAOLT II
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 7 09:30 Zajzon Z - - - - -
7 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
CSO BARAOLT II
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 7 09:30 Ordog S - - - - -
8 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
CSO BARAOLT II
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 7 09:30 Medesan E - - - - -
9 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 7 10:00 Blaga B - - - - -
10 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 7 10:00 Zajzon Z - - - - -
11 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 7 10:00 Ordog S - - - - -
12 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 7 10:00 Medesan E - - - - -
13 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 8 10:30 Blaga B - - - - -
14 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 8 10:30 Zajzon Z - - - - -
15 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 8 10:30 Ordog S - - - - -
16 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 8 10:30 Medesan E - - - - -
17 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 7 11:00 Blaga B - - - - -
18 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 7 11:00 Zajzon Z - - - - -
19 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 7 11:00 Ordog S - - - - -
20 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 7 11:00 Medesan E - - - - -
21 CSO BARAOLT II
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 8 11:30 Blaga B - - - - -
22 CSO BARAOLT II
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 8 11:30 Zajzon Z - - - - -
23 CSO BARAOLT II
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 8 11:30 Ordog S - - - - -
24 CSO BARAOLT II
C.S.O.BARAOLT
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 8 11:30 Medesan E - - - - -
25 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 8 12:00 Blaga B - - - - -
26 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 8 12:00 Zajzon Z - - - - -
27 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 8 12:00 Ordog S - - - - -
28 A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 8 12:00 Medesan E - - - - -
29 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 8 12:30 Blaga B - - - - -
30 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 8 12:30 Zajzon Z - - - - -
31 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 8 12:30 Ordog S - - - - -
32 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 8 12:30 Medesan E - - - - -
33 A.S. HARGHITA AITA MARE
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
AS HARGHITA / AITA MARE LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19 15:00 Ungvari LFekete AMicut C - Csegezi G -
34 CSAS PRIMA BRADUT
A.S.COVASNA
PRIMA / BRADUT LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19 15:00 Ionescu ISzakacs KFerencz A - Karacsony J -
35 A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI
A.S.F.C.MOACSA
CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19 15:00 Gabor AKovesdi ZKovacs B - Tanko L -
36 A.C.S.NEMERE GHELINTA
A.C.S. STARUINTA ZAGON
AS NEMERE / GHELINTA LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19 15:00 Kiss TSandor TVajna M - Szakacs Jozsef B -
37 A.C.S.F.C.PAPAUTI
STĂ
PAPAUTI / PAPAUTI LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19 15:00 - - - - - -
38 A.S "VENUSZ" OZUN
A.S.PERKO SANZIENI
Szentpali Geza / OZUN LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19 15:00 Toth JVicsai NBlaga B - Szakacs J -
39 A.C.S ARCUS
A.F.C.CERNAT
COMUNAL AS / ARCUS LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 19 15:00 Nagy IMakos LDragomir A - - -
40 A.S. HARGHITA AITA MARE
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
AS HARGHITA / AITA MARE LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19 17:00 Florescu VUngvari LZagoni M - Csegezi G -
41 CSAS PRIMA BRADUT
A.S.COVASNA
PRIMA / BRADUT LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19 17:00 Olah EIonescu ISzakacs K - Karacsony J -
42 A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI
A.S.F.C.MOACSA
CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19 17:00 Bedohazi GGabor AImreh S - Tanko L -
43 A.C.S.NEMERE GHELINTA
A.C.S. STARUINTA ZAGON
AS NEMERE / GHELINTA LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19 17:00 Szakacs JSandor TKiss T - Szakacs Jozsef B -
44 A.C.S.F.C.PAPAUTI
STĂ
PAPAUTI / PAPAUTI LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19 17:00 - - - - - -
45 A.S "VENUSZ" OZUN
A.S.PERKO SANZIENI
Szentpali Geza / OZUN LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19 17:00 Biro ZToth JVicsai N - Szakacs J -
46 A.C.S ARCUS
A.F.C.CERNAT
COMUNAL AS / ARCUS LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19 17:00 Buceleanu LNagy IOnea A - Bucsi I -

Luni, 15-04-2024

Niciun meci

Marti, 16-04-2024

Niciun meci

Miercuri, 17-04-2024

1 A.S.COVASNA
STĂ
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 27 16:00 - - - - -
2 A.S.F.C.MOACSA
CSAS PRIMA BRADUT
AS COMUNAL / MOACSA LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -
3 A.S.F.C.MOACSA
A.C.S. STARUINTA ZAGON
AS COMUNAL / MOACSA LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 27 17:00 - - - - -
4 A.S. HARGHITA AITA MARE
A.S "VENUSZ" OZUN
AS HARGHITA / AITA MARE LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 27 17:00 - - - - -
5 STĂ
A.C.S.NEMERE GHELINTA
/ JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 10 17:00 - - - - -
6 A.S.COVASNA
A.C.S ARCUS
ORASENESC AS / COVASNA CUPA ROMANIEI, etapa 3 17:30 - - - - -
7 C.S.O.BARAOLT
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
CSO ORASENESC / BARAOLT JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 12 18:00 - - - - -

Joi, 18-04-2024

1 A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI
STĂ
CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 12 11:30 - - - - -
2 STA 2
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II
/ JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 12 11:30 - - - - -
3 A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
A.C.S ARCUS
PROGRESUL / SITA BUZAULUI LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 27 17:00 - - - - -
4 C.S.O.BARAOLT
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
CSO ORASENESC / BARAOLT CUPA ROMANIEI, etapa 3 17:30 - - - - -

Vineri, 19-04-2024

1 A.F.C.CERNAT
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
/ JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 10 17:00 - - - - -
2 CSO BARAOLT II
A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
/ JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 10 17:00 - - - - -
3 A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II
C.S.S.N NAGY MOZES TG.SECUIESC
/ JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 10 17:00 - - - - -

Sambata, 20-04-2024

1 A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI
A.F.C.CERNAT
/ JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 12 10:00 - - - - -
2 C.S.O.BARAOLT
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
/ JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 12 10:00 - - - - -
3 A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
/ JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 12 10:00 - - - - -
4 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
/ JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 12 10:00 - - - - -
5 A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II
/ JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 12 10:00 - - - - -
6 A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC
A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE
/ JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 12 11:30 - - - - -
7 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA
/ JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 12 11:30 - - - - -

Duminica, 21-04-2024

1 A.F.C.CERNAT
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
2 F.C.CATALINA
A.S. HARGHITA AITA MARE
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
3 A.S.COVASNA
C.S.O.BARAOLT
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
4 A.S.F.C.MOACSA
CSAS PRIMA BRADUT
AS COMUNAL / MOACSA LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
5 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
6 STĂ
A.C.S.NEMERE GHELINTA
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
7 A.S.PERKO SANZIENI
A.C.S.F.C.PAPAUTI
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
8 A.C.S ARCUS
A.S "VENUSZ" OZUN
/ LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 15:00 - - - - - -
9 A.F.C.CERNAT
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
/ LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -
10 F.C.CATALINA
A.S. HARGHITA AITA MARE
/ LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -
11 A.S.COVASNA
C.S.O.BARAOLT
/ LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -
12 A.C.S. STARUINTA ZAGON
A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI
/ LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -
13 STĂ
A.C.S.NEMERE GHELINTA
/ LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -
14 A.S.PERKO SANZIENI
A.C.S.F.C.PAPAUTI
/ LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -
15 A.C.S ARCUS
A.S "VENUSZ" OZUN
/ LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20 17:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP