Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Covasna

Etapa 8
# echipe arbitri
1 ACS KSE Târgu Secuiesc - ACS Fortius 2014 Buzău
A1: Deaconu Laurentiu (Berceni - Ilfov)
Data: 2022-11-27     Ora: 17:00 A2: Darjan Liviu (Braşov - Braşov)

Liga 2 Futsal, Seria 1 R: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs. arbitri: Mititel Marius (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Estera Tifești A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Toth Janos (Covasna - Covasna)
Data: 2022-11-27     Ora: 13:00 A2: Vicsai Norbert (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 3 Feminin, Seria 2
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc - Covasna)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Alma Sibiu - CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2022-11-27     Ora: 12:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Naţional U19 Play-Out, Seria 6
Stadion: Voinţa (Sibiu - Sibiu)
2 ACS Alma Sibiu - CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel A: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2022-11-27     Ora: 14:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Naţional U17 Play-Out, Seria 6
Stadion: Voinţa (Sibiu - Sibiu)
Optimi de finală
# echipe arbitri
1 ACS Kids Tâmpa Braşov - Clubul Sportiv al Armatei Steaua A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2022-11-30     Ora: 11:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Cupa - Elitelor U16, Optimi
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)
Șaisprezecimi de finală
# echipe arbitri
1 ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Recsenyedi Hunor Bela (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2022-11-30     Ora: 12:00 A2: Biro Zsolt (Belin - Covasna)

Cupa - Național U19, Șaisprezecimi R: Szakacs Jozsef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
2 ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - CSS Odorheiu Secuiesc A: Szakacs Jozsef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Recsenyedi Hunor Bela (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2022-11-30     Ora: 14:00 A2: Biro Zsolt (Belin - Covasna)

Cupa - Național U17, Șaisprezecimi R: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP