Informari si comunicate
15-11-2017
Adunare Generală Ordinară a A.J.F. Iaşi

n data de 16 decembrie 2017, ora 11.00, A.J.F. Iaşi organizează Adunarea Generală Ordinară de alegeri pentru funcţiile de preşedinte, vicepreşedinţi şi membri ai Comitetului Executiv.

detalii...
01-11-2017
AS Unirea Al.I.Cuza s-a retras din campionat

AS Unirea Al.I.Cuza s-a retras din campionat incepand cu etapa a 12-a, 29.10.2017.

detalii...
14-08-2017
Gloria Bals in locul echipei Avantul Golaesti

Bals inlocuieste Golaesti in Liga a IV-a, cea din urma urmand a evolua in seria I a Ligii a V-a

detalii...
20-07-2017
Adunarea Generala Extraordinara al A.J.F. Iasi

Adunarea Generala Extraordinara a A.J.F. Iasi se va desfasura in data de 30 iulie 2017, la Stadion "Emil Alexandrescu", incepand cu ora 10:00. Presedinte A.J.F., Sorin BOCA

detalii...
04-07-2017
27-06-2017
Moldova Cristesti a promovat in Liga a IV-a!

Prutul nu a reusit sa inunde Moldova astazi in ultimul meci al barajului pentru promovarea in Liga a IV-a, meciul dintre Cristesti si Prisacani incheindu-se la egalitate, scor 1-1.

detalii...
21-06-2017
ULTIMA ETAPA A BARAJULUI

Moldova Cristesti - Prutul Prisacani

detalii...
17-06-2017
Unirea Mircesti cu un pas in Liga a III-a!

Unirea Mircesti - SC Otelul Galati 1-0

detalii...
15-06-2017
14-06-2017
Unirea Mircesti joaca pentru promovarea in Liga a III-a

Sambata, 17 Iunie, ora 18:00, stadionul din Iugani, Mircesti

detalii...
toate comunicatele

Steaua Magica Iasi

Localitatea Iasi

Informatii generale
Teren Tineretului / Iasi ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 Victoria Letcani 14 14 0 0 65-13 42p +18
2Unirea Mircesti14102255-832p+8
3 ASC Flacara Erbiceni 14 10 2 2 43-19 32p +14
4Unirea Ruginoasa1485143-1729p+11
5 Unirea Scanteia 14 8 3 3 26-17 27p +6
6CS Tomesti1471625-1922p-2
7 Stejarul Sinesti 14 6 3 5 29-21 21p +3
8Viitorul Lungani1462628-3620p-1
9 Gloria Baltati 14 6 1 7 27-28 19p -5
10Viitorul Harlau1461719-2319p+1
11 Steaua Magica Iasi 14 5 3 6 29-33 18p -3
12CS Stejarul Barnova1434726-4113p-11
13 Moldova Cristesti 14 2 2 10 28-44 8p -13
14CS Ciurea14211121-587p-11
15 A.S. Gloria Bals 14 2 1 11 13-58 7p -17
16Vointa Motca14111219-614p-14
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Acasandrei Dragos - Pavel 4435
2 Acasandrei Iosif - Stefan 28-03-2007 11719
3 Adobroaiei Razvan Stefan 3251
4 Agapi Mario - Florin 07-06-2008 12576
5 Andries Cristian 10-07-2001 11631
6 Andries Matei 06-02-1999 11919
7 Andries Matei - Stefanel 11-05-2009 13582
8 Anghelus Ionut Vlad 30-03-2000 13727
9 Asavei Sorin Narcis Constantin 28-07-2001 9106
10 Balaceanu Vasile 20-12-2001 13726
11 Barladeanu Mario - Andrei 12-11-2005 13723
12 Bordeianu Gabriel 25-05-2000 5476
13 Bosianu Dragos - Constantin 29-04-2007 13583
14 Bosianu Iulian - Ilie 20-07-2004 13584
15 Botoc Stefan - Catalin 11-12-2001 7567
16 Boureanu Robert - Andrei 15-11-2008 12582
17 Calin Dragos Andrei 7299
18 Canschi Stefan 22-02-2006 13682
19 Capraru Bogdan - Constantin 08-05-2000 12124
20 Carare Alexandru Ionut 7194
21 Cheher Paul Razvan 6093
22 Chelaru Alexandru Gabriel 27-02-2002 7880
23 Chiper Nicholas - Andrei 22-08-2005 11725
24 Ciobanu Eduard - George 13-02-2007 13581
25 Ciobanu George 15-04-2007 12578
26 Ciobotaru Raul - Constantin 27-04-2007 11711
27 Ciubotariu Cosmin - Ionut 08-02-2001 13585
28 Ciuta Marian Valentin 23-08-1996 6003
29 Cojocarita Stefan - Ciprian 16-12-1998 4409
30 Constandache David - Florin 30-05-2007 12577
31 Corlatianu Madalin - Ioan 03-09-1999 12419'
32 Costan Razvan - George 23-04-2004 9728
33 Costin Razvan Traian 20-06-2000 11748
34 Crismaruc Ionut Madalin 3209
35 Curca George Daniel 31-01-1982 7705
36 Curecheriu Patrik - Remus 29-03-2008 12580
37 Dascalu Mihai - Iulian 20-10-2001 9235
38 Dencef Vlad Mihail 02-11-1997 8789
39 Dragan Sergiu Bogdan 7594
40 Duduman Cosmin - Gabriel 22-07-2005 11721
41 Dulcianu Eduard Mihai 6605
42 Grigoras Marian 23-08-2003 13724
43 Haidau Cosmin - Ionut 06-02-2007 11257
44 Ionita Denis - Costin 31-01-2005 13630
45 Ionita Stefan - Narcis 11-07-2007 13629
46 Irimia Albert - Denis 26-09-2008 12579
47 Irimia Gabriel - Madalin 28-02-1996 13685
48 Jerebe Albert Flavian 21-11-2004 13086
49 Luca Alexandru - Iulian 20-10-2006 11722
50 Luca Stefan 14-08-2005 11712
51 Marincean Ioan 04-06-1997 10975
52 Marincean Stefan 25-12-1998 12086
53 Martinas Paul - Christian 27-12-2005 11714
54 Mastaleru Fabian - Paul 28-06-2006 10267
55 Minea Constantin 21-09-1998 6927
56 Neagu Alin Valentin 04-02-1999 7038
57 Nechifor Mario - Cosmin 14-09-2004 10604
58 Nutu Dimitrie - Robert 20-10-2003 10792
59 Oleanu Rares 25-11-2005 14015
60 Oncica Giovani - George 05-03-2002 11975
61 Onica Armand - Ioan 03-01-1997 4382
62 Onofrei Petru 09-06-2004 13580
63 Paiu Alexandru Marian 12-03-1997 7042
64 Pintilie Robert 17-06-2007 12581
65 Pinzaru Rares 18-09-2001 10807
66 Popa Constantin-Alexandru 11-01-2000 14798
67 Potoroc Ionut - Eduard 28-06-1995 5351
68 Pricop Eric Alexandru 6243
69 Pricop Razvan - Ionut 31-01-2004 10796
70 Pristavu Ady - Cosmin 16-04-1999 13231
71 Prodan Iustin 23-05-2003 11913
72 Puscasu Razvan - Andrei 29-09-1997 4427
73 Sadosche Dorinel 03-03-1997 8967
74 Secara Dragos 26-03-1997 4393
75 Serbanoiu Alexandru 31-12-2001 12623
76 Simionica Petru - Liviu 18-06-1997 7668
77 Sinescu Andy Casian 08-02-1998 5332
78 Siriteanu Razvan - Constantin 02-05-2007 11730
79 Sovea Alexandru-Nicolae 14-11-2001 14799
80 Stefan Nicholas 26-03-2005 11715
81 Stoica Constantin - Radu 12-05-2006 13586
82 Tatarusanu Cezar - Stefan 01-12-1995 3117
83 Tofan Alex - Andrei 12-10-2003 12048
84 Tofan Dragos Andrei 20-10-2005 13725
85 Tronaru Vlad - Mihai 23-04-2008 12049
86 Tucaliuc Alexandru Daniel 17-06-2001 7240
87 Turcan Ilie - Cristian 22-04-2003 10797
88 Ungureanu Alexandru 7235
89 Vlad Bogdan - Mihai 09-10-2007 11713
90 Voina Albert 17-01-2007 11621
91 Vulpe Yannis - Matei 23-07-2008 11733
92 Zaharia Paraschiv 14-10-2000 12552
93 Zurba Alexandru 15-05-1998 7825
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
19-11-2017
ASC Flacara Erbiceni
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
12-11-2017
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Seniori Etapa 12
05-11-2017
CS Ciurea
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
29-10-2017
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
22-10-2017
Vointa Motca
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
15-10-2017
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
08-10-2017
Moldova Cristesti
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
01-10-2017
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
24-09-2017
Unirea Mircesti
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
17-09-2017
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
10-09-2017
CS Tomesti
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
03-09-2017
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
27-08-2017
Gloria Baltati
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
20-08-2017
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Juniori Est Etapa 14
ASC Flacara Erbiceni
Liga a IV-a, Juniori Est Etapa 12
CS Ciurea
Liga a IV-a, Juniori Est Etapa 7
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Juniori Est Etapa 5
Steaua Magica Iasi
Liga a IV-a, Juniori Est Etapa 4
CS Tomesti
Liga a IV-a, Juniori Est Etapa 1
20-08-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ola - U10, Grupa A Etapa 10
22-10-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ola - U10, Grupa A Etapa 9
19-10-2017
Didi Junior Iasi
Ghe. Ola - U10, Grupa A Etapa 8
15-10-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ola - U10, Grupa A Etapa 5
01-10-2017
Poli Moldova Iasi
Ghe. Ola - U10, Grupa A Etapa 4
28-09-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ola - U10, Grupa A Etapa 2
21-09-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 14
02-11-2017
L.P.S. Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 13
29-10-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 12
26-10-2017
C.S. Școlar Pașcani
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 11
22-10-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 10
19-10-2017
Academia Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 9
15-10-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 8
12-10-2017
C.S.M. Politehnica Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 6
05-10-2017
A.S. Edu Sporting Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 5
01-10-2017
Steaua Magica Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 4
28-09-2017
Pumas Iasi
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 2
21-09-2017
Didi Junior Iasi 2010
Ghe. Ene - U9, Grupa B Etapa 1
17-09-2017
Steaua Magica Iasi
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe