Informari si comunicate
15-10-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Suspendare temporara identificare jucatori juniori.

detalii...
25-09-2018
Licenta C Uefa

INSTRUCȚIUNILE DE ORGANIZARE A CURSULUI DE OBȚINERE A LICENȚEI UEFA C

detalii...
20-09-2018
Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

detalii...
06-08-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Regulamente pentru competitiile de juniori editia 2018-2019

detalii...
26-05-2018
In atentia Cluburilor/Asociatiilor Sportive afiliate

Regulamentul nr. 679 si directiva UE nr. 680 , privind prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date.

detalii...
toate comunicatele

AFC Hermannstadt Sibiu

Localitatea Sibiu

Informatii generale
Teren Municipal / Sibiu
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2015/2016
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Hermannstadt Sibiu 22 22 0 0 99-12 66p +33
2Paltinis Rasinari22161589-3749p+16
3 ACS FC Avrig 22 13 4 5 53-23 43p +10
4Unirea Miercurea Sibiului22141753-2843p+10
5 CS Sparta Medias 22 13 2 7 53-36 41p +8
6AS LSS Vointa Sibiu22132749-4541p+8
7 AS FC Talmaciu 22 7 5 10 46-44 26p -7
8C.S. Agnita22561160-6821p-12
9 CS Magura Cisnadie 22 4 4 14 38-74 16p -17
10Continental Sibiu22421621-6814p-19
11 ASA Sibiu 22 2 4 16 23-84 10p -23
12AS Progresul Terezian Sibiu22231723-889p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bacila Andrei 24-07-2008 14831
2 Baciu Alexandru Stefan 09-10-2009 S15070
3 Bajan Ciprian Mihai 11-01-2008 S15044
4 Balea Ovidiu Nicolae 04-10-2009 14830
5 Barbu Dan Ioan 08-01-2001 12550
6 Barculet Daniel Valentin 17-02-2001 13691
7 Bican Adrian 20-04-2003 11792
8 Birbic Andreas 11-02-2007 12798
9 Bobanga Ionut Ovidiu 20-11-2002 14345
10 Brad Luca 06-09-2009 S15042
11 Branzea C-tin Sorin 11-06-2008 14835
12 Bratu Patric Stefan 27-03-2009 14829
13 Bratu Robert Ionut 31-08-1997 5
14 Bruslea Cristian 04-02-2000 10290
15 Bulea Andrei Caius 06-08-2009 13958
16 Campean Andrei Ilie 17-07-1998 0005
17 Capatana Laurentiu Stefan 10-01-2007 14379
18 Carpinisan Vlad Stefan 12-10-2006 12803
19 Catalina Andrei Gabriel 23-02-2009 14286
20 Cazacu Virgil Grigore 18-02-2003 14051
21 Cheranu Andrei 13-09-2000 14206
22 Chirila Iustin Constantin 21-05-2006 12790
23 Ciobanu George Cristian 21-02-1999 12651
24 Ciorgovean Dragos Cristian 20-06-1999 0010
25 Coman Teodor Mihai 09-01-2001 11063/a
26 Cosma Darius 22-03-2006 12410
27 Cosma Mario Daniel Ilie 18-07-2009 14272
28 Cotoara Petru Paul 17-01-2003 13086
29 Craciun Mario 08-09-2008 S14954
30 Crisan Radu 27-04-1996 7789 (4003)
31 Cristiu Radu Petru 19-01-1998 0003
32 Dalbea Razvan Adrian 08-10-1981 240
33 Dancu Andrei Emil 04-03-2007 14221
34 Dascalu Matei Ciprian 02-10-2009 14799
35 Draghescu Petre Valentin 19-09-2006 12949
36 Dutu Dragos Ioan 31-12-2003 13407
37 Falamas Sergiu 01-02-2001 12388
38 Faur Erin Vasile 01-03-2009 14249
39 Fotescu Alexandru Andrei 14-06-1985 5151
40 Gamn Ionut 08-11-2000 10093
41 Gandila Ianis Alessio 16-01-2006 12789
42 Garlonta Sebastian Mihai 02-11-2003 14114A
43 Girjoaba Constantin 05-03-1999 9623
44 Giura Claudiu Alexandru 16-01-2001 10774/a
45 Gliga Robert Alexandru 17-02-2006 12797
46 Gligorea Gheorghe Eliezer 05-07-2003 13761
47 Golfita Raul Andreas 08-07-2001 13730
48 Grigorescu Vlad 22-05-2003 11787
49 Iacob Sebastian 14-03-2001 11632
50 Isfan Vlad Gabriel 02-03-2009 S15043
51 Iusca Sebastian 22-08-2001 11634
52 Jianu Leonard C-tin 06-05-2008 S15045
53 Joarza Darius Ionut 28-01-2009 S 14790
54 Leah Radu Andrei 14-10-2009 14832
55 Mardale Darius Laurentiu 11-09-2009 13964
56 Maxim Euward Peter 28-06-2001 12873
57 Mihaila Razvan Florin 17-04-2006 350
58 Mihalache Victor Stefan 04-02-2009 14251
59 Moise Radu Ioan 06-10-2007 14217
60 Monea George Ioan Dorin 26-02-1997 37985
61 Morariu Gheorghe 26-01-1999 9618
62 Muntean Bogdan Valentin 26-09-2009 S15069
63 Muntean David Ilie 24-07-2009 13966
64 Muntean Denys Ioan 13-05-2009 13960
65 Neacsa Ionut Alexandru 03-09-1991 35639
66 Necsulescu Radu Stefan 05-11-1990 773
67 Novac Alexandru Marian 15-08-2009 14834
68 Olteanu David Stefan 15-05-2009 13961
69 Panaitof Bogdan 10-10-1985 9206
70 Pereanu Denis 08-05-2001 12402
71 Pertescu Ionut Pertisor 29-06-1993 2587
72 Piko Alexandru Bogdan 12-05-1987 0009
73 Popentiu Razvan Stefan 09-08-2009 14838
74 Racean Roberto Gheorghe 16-01-2003 11794
75 Ravasan Luca Stefan 23-03-2009 14833
76 Rodean Cosmin 18-04-1998 8876
77 Seiwerth Cristian 09-06-1999 0001
78 Soare Casian Stefan 24-11-2006 13460
79 Standima Cristian 26-05-2001 11259
80 Stanese Luca 16-04-2006 12948
81 Straulea Alexandru Ioan 07-01-1999 0002
82 Stroia Darius Andrei 14-05-2006 12792
83 Suciu Dragos Razvan 23-12-2003 13859
84 Tapoi Narcis Gabriel 23-08-2003 14045
85 Tatar Daniel Vasile 21-10-1987 0006
86 Tatu Paul Damian 05-10-2010 S15072
87 Tilvan Raul Ionut 24-01-2008 S15068
88 Tineiu Catalin Stefan 08-02-1999 0004
89 Unguru Daniel Octavian 13-10-1993 394
90 Ursu Lucas Andrei 04-06-2009 14611
91 Vestemean Stefan 02-08-2006 12947
92 Vilau Paul 25-03-2003 12134
93 Vlad Vicentiu Andrei 18-07-2007 12791
Meciurile disputate in sezonul actual
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 10
13-10-2018
ASSF Adrian Demian Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 8
29-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 7
22-09-2018
CS ALMA 1 Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 6
16-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 5
08-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 3
02-09-2018
AS FC Interstar 2 Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 2
03-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 3 Etapa 1
26-08-2018
AS Athletic Sura Mare
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 9
11-11-2018
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 7
28-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 6
21-10-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 5
14-10-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 4
07-10-2018
AS FC Interstar 4 Sibiu
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 3
30-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 2
23-09-2018
ACS FC Avrig
Juniori Under 13, Seria Sibiu Etapa 1
16-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 11, Elite Etapa 7
10-11-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 11, Elite Etapa 6
21-10-2018
CS Gaz Metan Medias
Juniori Under 11, Elite Etapa 5
14-10-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 11, Elite Etapa 3
29-09-2018
ASSF Adrian Demian Sibiu
Juniori Under 11, Elite Etapa 2
22-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 11, Elite Etapa 1
16-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc.
Juniori Under 11, Clasic Etapa 9
11-11-2018
CS Alma 8 Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 7
28-10-2018
AFC Agnita
Juniori Under 11, Clasic Etapa 6
21-10-2018
ACS Viitorul Selimbar
Juniori Under 11, Clasic Etapa 5
13-10-2013
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 4
07-10-2018
AS Progresul Terezian Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 3
30-09-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 2
23-09-2018
ASSF Adrian Demian Sibiu
Juniori Under 15 Etapa 4
10-11-2018
AS Athletic Sura Mare
Juniori Under 15 Etapa 2
27-10-2018
AS Copsa Mica
Juniori Under 15 Etapa 1
20-10-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe