Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 25-09-2021

1 ASSF Adrian Demian Sibiu
AFC Quantum/Cuantic Arsenal Sibiu
Horbach / Sibiu Juniori Under 12, etapa 3 09:00 Comaniciu AMetesan N - - - -
2 AS FC Interstar Sibiu
AS FC Talmaciu
AS FC Interstar / Bungard Juniori Under 12, etapa 3 10:00 Motronea APatriche D - - - -
3 CS Gaz Metan Medias
ACS Zenit 1 Sibiu
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias Juniori Under 13, Seria 1, etapa 3 10:00 Gîrnod COprea C - - - -
4 AS FC Interstar Sibiu
CSS Soimii Sibiu
Municipal Sintetic / Sibiu Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 3, etapa 3 10:00 Blindu AProdan AOpris A - - -
5 ACS Bradu
ASA Sibiu
Romanofir / Talmaciu Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 11:00 Suciu VDuma PIrtel A - Preda M -
6 AFC Agnita
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
Orasenesc Agnita / Agnita Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 11:00 Suvar ACotoara CBrindusesc D - Lucescu S -
7 AFC Inter Stars 2020 Sibiu
AS FC Dumbraveni
Obor / Sibiu Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 11:00 Recorean RBârsan IComiza G - Ocneriu C -
8 ACS Paltinis Rasinari
AFC Quantum/Cuantic Arsenal Sibiu
Paltinis / Rasinari Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 11:00 Olaru IToader SRuja I - Bran O -
9 CS Alma 1 Sibiu
CSS Medias
Pietricica Sintetic / Sibiu Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 1, etapa 3 11:00 Vieru CNistor IDamian F - - -
10 ASFC Interstar 1 Sibiu
ACS Leii Sura Mica
Municipal Sintetic / Sibiu Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 2, etapa 3 12:00 Comaniciu AMetesan NMotronea A - - -
11 ACS Ultimate Eleven Sibiu
CSS Soimii Sibiu
Comunal / Sura Mica Juniori Under 13, Seria 1, etapa 3 12:45 Muntean OSanautanu A - - - -
12 CS Gaz Metan Medias
ACS Viitorul Selimbar
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias Juniori Under 12, etapa 3 14:00 Gîrnod CLazar M - - - -
13 CS Alma 2 Sibiu
AS FC Talmaciu
Pietricica Sintetic / Sibiu Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 3, etapa 3 14:00 Lac FNedelcu AOpris A - - -
14 CSC 1599 Selimbar
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
Magura / Cisnadie Juniori Under 11, Seria 1, etapa 3 14:00 Patriche DBădescu T - - - -
15 ACS Viitorul Avrig
AS Spicul Seica Mare
Orasenesc / Avrig Juniori Under 13, Seria 2, etapa 3 14:30 Birbic IProdan A - - - -
16 AFC Hermannstadt Sibiu
CS Alma 1 Sibiu
Central / Vulturul Poplaca Juniori Under 11, Seria 1, etapa 3 14:30 Motronea ADamian F - - - -
17 CS Saliste 2012
AS Tigrii-Team Sibiu
Comunal / Saliste Juniori Under 9, etapa 1 15:00 Blindu A - - - - -
18 CS Alma 2 Sibiu
ACS Leii Sura Mica
Municipal Sintetic / Sibiu Juniori Under 13, Seria 2, etapa 3 15:30 Sanautanu AMuntean O - - - -
19 ACS FC Avrig
CS Alma Sibiu
Orasenesc / Avrig Juniori Under 12, etapa 3 16:00 Birbic IProdan A - - - -
20 ACS Zenit 2 Sibiu
CSS Medias
Pietricica Sintetic / Sibiu Juniori Under 13, Seria 2, etapa 3 16:00 Toader SUcean D - - - -
21 ACS Unirea Miercurea-Sibiului
AFC Gura Raului
Orasenesc / Miercurea Sibiului Juniori Under 13, Seria 2, etapa 3 16:00 - - - - - -
22 CS Alma 1 Sibiu
AS FC Interstar Sibiu
Municipal Sintetic / Sibiu Juniori Under 13, Seria 1, etapa 3 17:00 Sanautanu AMuntean O - - - -
23 CS Saliste 2012
CS Orasenesc Copsa Mica
Comunal / Saliste Juniori Under 13, Seria 2, etapa 3 17:00 Nistor IBlindu A - - - -

Duminica, 26-09-2021

1 AFC Hermannstadt Sibiu
AFC Inter Stars 2020 Sibiu
Municipal Sintetic / Sibiu Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 2, etapa 3 08:30 Birbic INedelcu AOpris A - - -
2 CS Orasenesc Copsa Mica
CS Sparta Medias
Orasenesc / Copsa-Mica Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 10:00 Vieru CBădescu TPirvu A - Sopa D -
3 ACS Unirea Miercurea-Sibiului
ACS Leii Sura Mica
Orasenesc / Miercurea Sibiului Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 11:00 Preda CMargineanu SMargineanu D - Fantana V -
4 AS Cibinul Cristian
ACS Unirea Miercurea Sibiului 2
Comunal / Gura Râului Liga a-5-a, Seria Sibiu, etapa 3 11:00 Olaru INistor INedelcu A - Boar A -
5 AS Gloria Pauca
AS Recolta Apoldu De Jos
Comunal / Pauca Liga a-5-a, Seria Sibiu, etapa 3 11:00 Patriche DMircea AMuntean O - Blindu M -
6 AS Viitorul Ighis
AS Fotbal Curciu
Textila / Medias Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 3 11:00 Mailat CBârsan IComiza G - Matyas A -
7 ACS Paltinis Rasinari
ACS Athletic/Atletic Sura Mare
Comunal / Sura Mare Juniori Under 13, Seria 2, etapa 3 11:00 Sanautanu ABrincovean S - - - -
8 ACS LSS Vointa Sibiu
ACS FC Avrig
Orasenesc / Avrig Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 13:00 Birbic IBordean MMotronea A - Munteanu O -
9 ACS Vulturul Poplaca 2017
AS FC Talmaciu
Comunal / Sura Mare Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 4 13:00 Metesan NSanautanu ABrincovean S - Petca C -
10 AS Arsenal Dirlos
AS Viitorul Tirnava
Central / Dirlos Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 3 15:00 Mailat COprea CHorvat A - Ocneriu C -
11 AS Corsav Vestem
CS Saliste 2012
Romanofir / Talmaciu Liga a-5-a, Seria Sibiu, etapa 3 16:00 Motronea ABozan FMuntean D - Lucescu S -
12 AS Viitorul Valchid
AS Recolta Alma
Comunal / Alma Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 3 16:00 Gîrnod CLazar MMolnar C - Gherdea L -
13 AS Valea Viilor
AS Atletic Municipal Medias
Comunal / Valea Viilor Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 3 16:00 Suciu VMargineanu DDuma P - Savu C -
14 AS Sorostin Seica-Mica
AS Viitorul Atel
Orasenesc / Copsa-Mica Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 3 16:00 Preda CIrtel ADraghiciu D - Fantana V -
15 AS Gloria Smig
AS Staruinta Laslea
Satesc / Smig Liga a-5-a, Seria Medias, etapa 3 16:00 Margineanu SBârsan IMoldovan A - Preda V -
16 CSC 1599 Selimbar
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
Magura / Cisnadie Juniori Under 13, Seria 1, etapa 3 16:00 Bădescu TPirvu A - - - -
17 AS Spicul Seica Mare
AS FC Dumbraveni
Comunal / Seica Mare Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 1, etapa 3 16:00 Recorean RVasile BSpatar R - - -
18 AFC Hermannstadt Sibiu
AFC Inter Stars 2020 Sibiu
Central / Vulturul Poplaca Juniori Under 13, Seria 1, etapa 3 17:00 Metesan NBrincovean S - - - -
19 CSC 1599 Selimbar
ACS Vulturul Poplaca 2017
Municipal Sintetic / Sibiu Calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 3, etapa 3 18:00 Margarit CMircea AMuntean O - - -

Luni, 27-09-2021

1 CS Alma 2 Under 10
AFC Agnita Under 10
Pietricica Sintetic / Sibiu Juniori Under 11, Seria 2, etapa 3 17:00 Titii LProdan A - - - -

Marti, 28-09-2021

1 CS Municipal Medias
AFC Agnita
Textila / Medias Juniori Under 12, etapa 3 17:00 Irtel AHorvat A - - - -
2 CS Saliste 2012
ACS Athletic/Atletic Sura Mare
Comunal / Saliste Juniori Under 11, Seria 2, etapa 1 17:00 Prodan ATitii L - - - -
3 ACS Leii Sura Mica 2
AS FC Talmaciu
Comunal / Sura Mica Juniori Under 9, etapa 5 17:30 Opris A - - - - -

Miercuri, 29-09-2021

1 ACS Athletic/Atletic Sura Mare
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
Comunal / Sura Mare Juniori Under 9, etapa 5 16:00 Bozan F - - - - -
2 CS Alma 1 Sibiu
AS Tigrii-Team Sibiu
Vointa Sintetic / Sibiu Juniori Under 9, etapa 5 16:00 Margarit C - - - - -
3 ACS Unirea Miercurea-Sibiului
ACS Athletic/Atletic Sura Mare
Orasenesc / Miercurea Sibiului Juniori Under 13, Seria 2, etapa 1 16:00 Mircea ANedelcu A - - - -
4 AS Sorostin Seica-Mica
CS Orasenesc Copsa Mica
Orasenesc / Copsa-Mica Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1 16:30 - - - - -
5 AS Staruinta Laslea
AS FC Dumbraveni
Staruinta / Laslea Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1 16:30 - - - - -
6 AS Viitorul Atel
AFC Inter Stars 2020 Sibiu
Comunal / Atel Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1 16:30 - - - - -
7 AS Recolta Alma
AS FC Talmaciu
Comunal / Alma Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1 16:30 - - - - -
8 ACS FC Avrig
AFC Quantum/Cuantic Arsenal Sibiu
Orasenesc / Avrig Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1 16:30 - - - - -
9 ACS Leii Sura Mica
ACS Vulturul Poplaca 2017
Comunal / Sura Mica Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1 16:30 - - - - -
10 CS Sparta Medias
ACS LSS Vointa Sibiu
Sparta / Medias Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1 16:30 - - - - -
11 CS Saliste 2012
ASFC Interstar 2 Sibiu
Comunal / Saliste Juniori Under 9, etapa 5 17:00 Brindusesc D - - - - -
12 CS Alma 2 Sibiu
CSC 1599 Selimbar
Vointa Sintetic / Sibiu Juniori Under 9, etapa 5 17:00 Margarit C - - - - -
13 ACS Leii Sura Mica 1
ASFC Interstar 1 Sibiu
Comunal / Sura Mica Juniori Under 9, etapa 5 18:30 Opris A - - - - -
14 ACS D.C. Fotbal Sibiu
CS Alma 1 Sibiu
Valea Aurie / Sibiu Juniori Under 8, etapa 4 18:30 Dragne B - - - - -
15 ASFC Interstar 2 Sibiu
CS Alma 2 Sibiu
Municipal Sintetic / Sibiu Juniori Under 8, etapa 4 18:30 Brindusesc D - - - - -

Joi, 30-09-2021

1 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
AFC Hermannstadt Sibiu
Magura / Cisnadie Juniori Under 11, Seria 1, etapa 2 14:30 - - - - - -
2 AS FC Interstar Sibiu
ACS Paltinis Rasinari
Paltinis / Rasinari Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 5 17:00 - - - - -
3 CS Alma 2 Sibiu
ACS LSS Vointa Sibiu
Vointa Sintetic / Sibiu Juniori Under 7, etapa 3 17:00 Terchila S - - - - -
4 ACS Leii Sura Mica
ASFC Interstar 1 Sibiu
Comunal / Sura Mica Juniori Under 8, etapa 4 18:00 Muntean D - - - - -

Vineri, 01-10-2021

1 CS Orasenesc Copsa Mica
ASSF Ion Gheorghe Sibiu
/ Juniori Under 19 Judetean, etapa 4 17:00 - - - - -
2 ACS Athletic/Atletic Sura Mare
AFC Gura Raului
/ Juniori Under 17 Judetean, etapa 4 17:00 - - - - -
3 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
CS Sparta Medias
/ Juniori Under 17 Judetean, etapa 4 17:00 - - - - -
4 ACS Ultimate Eleven Sibiu
ASFC Interstar 1 Sibiu
/ Juniori Under 11, Seria 1, etapa 4 17:00 - - - - -
5 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
ASFC Interstar 2 Sibiu
/ Juniori Under 11, Seria 1, etapa 4 17:00 - - - - -
6 CS Alma 1 Sibiu
CSC 1599 Selimbar
/ Juniori Under 11, Seria 1, etapa 4 17:00 - - - - -
7 ACS Zenit Sibiu
CS Gaz Metan Medias
/ Juniori Under 11, Seria 1, etapa 4 17:00 - - - - -
8 ASA Sibiu Under 10
AFC Inter Stars 2020 Sibiu
/ Juniori Under 11, Seria 2, etapa 4 17:00 - - - - -
9 ACS Athletic/Atletic Sura Mare
CS Alma 2 Sibiu
/ Juniori Under 11, Seria 2, etapa 4 17:00 - - - - -
10 CS Saliste 2012
ASSF Adrian Demian Sibiu
/ Juniori Under 11, Seria 2, etapa 4 17:00 - - - - -
11 AFC Agnita Under 10
ACS Viitorul Avrig
/ Juniori Under 11, Seria 2, etapa 4 17:00 - - - - -
12 CS Alma 1 Under 10
CS Alma 2 Under 10
/ Juniori Under 11, Seria 2, etapa 4 17:00 - - - - -
13 ACS Bradu
CS Alma 1 Sibiu
Municipal Sintetic / Sibiu Juniori Under 7, etapa 3 18:30 - - - - - -

Sambata, 02-10-2021

1 CS Sparta Medias
AS FC Interstar Sibiu
Sparta / Medias Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 2 11:00 - - - - - -
2 AFC Quantum/Cuantic Arsenal Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
Obor / Sibiu Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 5 11:00 - - - - -
3 AS FC Dumbraveni
ACS Vulturul Poplaca 2017
Progresul / Dumbraveni Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 5 11:00 - - - - -
4 AS FC Talmaciu
ACS Bradu
Romanofir / Talmaciu Liga a-4-a, Sezon Regular, etapa 5 15:00 - - - - -
5 AS Tigrii-Team Sibiu
CS Alma 2 Sibiu
/ Juniori Under 9, etapa 6 15:00 - - - - -
6 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
CS Alma 1 Sibiu
/ Juniori Under 9, etapa 6 15:00 - - - - -
7 AS FC Talmaciu
ACS Athletic/Atletic Sura Mare
/ Juniori Under 9, etapa 6 15:00 - - - - -
8 ASFC Interstar 1 Sibiu
ACS Leii Sura Mica 2
/ Juniori Under 9, etapa 6 15:00 - - - - -
9 ASFC Interstar 2 Sibiu
ACS Leii Sura Mica 1
/ Juniori Under 9, etapa 6 15:00 - - - - -
10 ACS Viitorul Avrig
CS Saliste 2012
/ Juniori Under 9, etapa 6 15:00 - - - - -
11 ACS Viitorul Selimbar
AS FC Interstar Sibiu
/ Juniori Under 12, etapa 4 16:00 - - - - -
12 AFC Quantum/Cuantic Arsenal Sibiu
CS Gaz Metan Medias
/ Juniori Under 12, etapa 4 16:00 - - - - -
13 CS Alma Sibiu
ASSF Adrian Demian Sibiu
/ Juniori Under 12, etapa 4 16:00 - - - - -
14 AFC Agnita
ACS FC Avrig
/ Juniori Under 12, etapa 4 16:00 - - - - -
15 AS FC Talmaciu
CS Municipal Medias
/ Juniori Under 12, etapa 4 16:00 - - - - -
16 AFC Inter Stars 2020 Sibiu
CS Gaz Metan Medias
/ Juniori Under 13, Seria 1, etapa 4 16:00 - - - - -
17 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
AFC Hermannstadt Sibiu
/ Juniori Under 13, Seria 1, etapa 4 16:00 - - - - -
18 AS FC Interstar Sibiu
CSC 1599 Selimbar
/ Juniori Under 13, Seria 1, etapa 4 16:00 - - - - -
19 CSS Soimii Sibiu
CS Alma 1 Sibiu
/ Juniori Under 13, Seria 1, etapa 4 16:00 - - - - -
20 ACS Zenit 1 Sibiu
ACS Ultimate Eleven Sibiu
/ Juniori Under 13, Seria 1, etapa 4 16:00 - - - - -
21 ACS Leii Sura Mica
ACS Zenit 2 Sibiu
/ Juniori Under 13, Seria 2, etapa 4 16:00 - - - - -
22 ACS Athletic/Atletic Sura Mare
CS Alma 2 Sibiu
/ Juniori Under 13, Seria 2, etapa 4 16:00 - - - - -
23 AS Spicul Seica Mare
ACS Paltinis Rasinari
/ Juniori Under 13, Seria 2, etapa 4 16:00 - - - - -
24 AFC Gura Raului
ACS Viitorul Avrig
/ Juniori Under 13, Seria 2, etapa 4 16:00 - - - - -
25 CS Orasenesc Copsa Mica
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
/ Juniori Under 13, Seria 2, etapa 4 16:00 - - - - -
26 CSS Medias
CS Saliste 2012
/ Juniori Under 13, Seria 2, etapa 4 16:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP