Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Joi, 14-11-2019

Niciun meci

Vineri, 15-11-2019

Niciun meci

Sambata, 16-11-2019

1 Comuna Seica-Mare
Comuna Seica-Mica
Comunal / Seica Mare Juniori Under 13 Cupa Satelor, Seria Medias, etapa 1 10:30 - - - - -
2 AS LSS Vointa Sibiu
STA
Aviatie / Sibiu Liga a-IV-a, etapa 14 11:00 - - - - -
3 AS Bradu
AS Progresul Terezian Sibiu
Central / Bradu Liga a-IV-a, etapa 14 11:00 - - - - -
4 ACS Paltinis Rasinari
AS FC Talmaciu
Paltinis / Rasinari Liga a-IV-a, etapa 14 11:00 - - - - -
5 ASA Sibiu
AS Leii Sura Mica
Aviatie / Sibiu Liga a-IV-a, etapa 14 11:00 - - - - -
6 Comuna Seica-Mica
Comuna Micasasa
Comunal / Seica Mare Juniori Under 13 Cupa Satelor, Seria Medias, etapa 1 11:15 - - - - -
7 AS Fraternitas Talmaciu
ACS FC Avrig
Romanofir / Talmaciu Liga a-IV-a, etapa 14 12:00 - - - - -
8 Comuna Micasasa
Comuna Seica-Mare
Comunal / Seica Mare Juniori Under 13 Cupa Satelor, Seria Medias, etapa 1 12:00 - - - - -
9 ACS Viitorul Avrig
AS Cetate Slimnic
Orasenesc / Avrig Juniori Under 15, etapa 5 12:00 - - - - -
10 AS Spicul Seica Mare
CS Magura Cisnadie
Comunal / Seica Mare Liga a-IV-a, etapa 14 14:00 - - - - -
11 ACS Paltinis Rasinari
AS FC Athletic Sura Mare
Vointa / Sibiu Juniori Under 15, etapa 5 15:00 - - - - -
12 CS Gaz Metan Medias
ASA Sibiu
Stadion Gaz-Metan / Medias Juniori Under 15, etapa 5 15:00 - - - - -
13 ASSF Ion Gheorghe Sibiu
CS Alma Sibiu
Compa / Sibiu Juniori Under 15, etapa 5 15:45 - - - - -

Duminica, 17-11-2019

1 AFC Hermannstadt Sibiu
ASFC Interstar 1 Sibiu
Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 13, Seria 1, etapa 8 09:00 - - - - - -
2 ACS Paltinis Rasinari
A.S. Nocrich
Paltinis / Rasinari Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 11 09:00 - - - - -
3 ASFC Interstar 2 Sibiu
ASSF Ion Gheorghe Sibiu
Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 13, Seria 1, etapa 8 10:00 - - - - - -
4 AS Vulturul Poplaca
ACS Viitorul Selimbar
Comunal / Poplaca Liga a-IV-a, etapa 14 11:00 - - - - -
5 AS FC Athletic Sura Mare
AFC Agnita
Comunal / Sura Mare Liga a-IV-a, etapa 14 11:00 - - - - -
6 ACS Unirea Miercurea-Sibiului
CS Sparta Medias
Vointa / Sibiu Liga a-IV-a, etapa 14 11:00 - - - - -
7 AS Gloria Pauca
AS Silvatex Orlat
Comunal / Pauca Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 11 11:00 - - - - -
8 AS Cetate Slimnic
AS Recolta Apoldu De Jos
Comunal / Slimnic Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 11 11:00 - - - - -
9 AS Gloria Loamnes
AS Speranta Rosia
Comunal / Loamnes Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 11 11:00 - - - - -
10 AS Sorostin Seica-Mica
AS Progresul Dumbraveni
Orasenesc / Copsa-Mica Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 11 11:00 - - - - -
11 AFC Agnita
AFC Hermannstadt Sibiu
Central / Agnita Juniori Under 15, etapa 5 11:00 - - - - -
12 AS Cindrelul Gura Râului
CS Saliste 2012
Comunal / Gura Raului Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 11 13:00 - - - - -
13 ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
AS Progresul Dumbraveni
Magura / Cisnadie Juniori Under 15, etapa 5 13:00 - - - - -
14 AS Chirpar
AS Cibinul Cristian
Central / Arpasu Liga a-V-a, Seria Sibiu, etapa 11 14:30 - - - - -
15 A.S. Arsenal Dirlos
AS Viitorul Valchid
Central / Dirlos Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 11 14:30 - - - - -
16 AS Viitorul Ighis
AS Gloria Smig
Textila / Medias Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 11 14:30 - - - - -
17 AS Fotbal Curciu
AS Viitorul Tirnava
Satesc / Curciu Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 11 14:30 - - - - -
18 AS Staruinta Laslea
AS Atletic Municipal Medias
Staruinta / Laslea Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 11 14:30 - - - - -
19 AS Valea Viilor
AS Viitorul Atel
Comunal / Valea Viilor Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 11 14:30 - - - - -
20 AS Copsa Mica
AS Recolta Alma
Orasenesc / Copsa-Mica Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 11 14:30 - - - - -

Luni, 18-11-2019

Niciun meci

Marti, 19-11-2019

1 AS FC Talmaciu 2
ACS Academia de Fotbal si Tenis Magura
Romanofir / Talmaciu Juniori Under 19, etapa 13 14:30 - - - - -

Miercuri, 20-11-2019

1 ASSF Ion Gheorghe Sibiu
CSS Medias
Compa / Sibiu Juniori Under 19, etapa 13 14:30 - - - - -
2 AS Copsa Mica
AS FC Talmaciu 1
Orasenesc / Copsa-Mica Juniori Under 19, etapa 13 15:00 - - - - -

Joi, 21-11-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP