Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 29-01-2020

Niciun meci

Joi, 30-01-2020

Niciun meci

Vineri, 31-01-2020

Niciun meci

Sambata, 01-02-2020

1 CS Gaz Metan Medias
CIL Blaj
Gaz-Metan 2 Sintetic / Medias Jocuri amicale, Iarna 2020, etapa 1 11:00 Girnod CMargineanu DBoarna M - - -

Duminica, 02-02-2020

1 ASA Sibiu
AS FC Talmaciu
Aviatie / Sibiu Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 1, etapa 1 11:00 - - - - -
2 CS Saliste 2012
AS Silvatex Orlat
Comunal / Saliste Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 2, etapa 1 11:00 - - - - -
3 AS Viitorul Atel
AS Staruinta Laslea
Comunal / Atel Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 3, etapa 1 11:00 - - - - -
4 AS Atletic Municipal Medias
CS Sparta Medias
Textila / Medias Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 4, etapa 1 11:00 - - - - -
5 AS FC Talmaciu
AS LSS Vointa Sibiu
Romanofir / Talmaciu Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 1, etapa 1 12:00 - - - - -
6 AS Silvatex Orlat
AS Cindrelul Gura Râului
Comunal / Orlat Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 2, etapa 1 12:00 - - - - -
7 AS Viitorul Valchid
AS Progresul Dumbraveni
Comunal / Alma Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 3, etapa 1 12:00 - - - - -
8 AS Viitorul Ighis
AS Fotbal Curciu
Textila / Medias Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 4, etapa 1 12:00 - - - - -
9 ASA Sibiu
AS LSS Vointa Sibiu
Aviatie / Sibiu Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 1, etapa 1 13:00 - - - - -
10 AS Cindrelul Gura Râului
CS Saliste 2012
Comunal / Gura Raului Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 2, etapa 1 13:00 - - - - -
11 AS Progresul Dumbraveni
AS Viitorul Atel
Progresul / Dumbraveni Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 3, etapa 1 13:00 - - - - -
12 AS Fotbal Curciu
AS Atletic Municipal Medias
Satesc / Curciu Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 4, etapa 1 13:00 - - - - -
13 AS Staruinta Laslea
AS Viitorul Valchid
Staruinta / Laslea Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 3, etapa 1 14:00 - - - - -
14 CS Sparta Medias
AS Viitorul Ighis
Sparta / Medias Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 4, etapa 1 14:00 - - - - -
15 AS Fotbal Curciu
CS Sparta Medias
Satesc / Curciu Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 4, etapa 1 14:00 - - - - -
16 AS Progresul Dumbraveni
AS Staruinta Laslea
Progresul / Dumbraveni Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 3, etapa 1 15:00 - - - - -
17 AS Viitorul Valchid
AS Viitorul Atel
Comunal / Alma Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 3, etapa 1 16:00 - - - - -
18 AS Viitorul Ighis
CS Sparta Medias
Textila / Medias Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa 4, etapa 1 16:00 - - - - -

Luni, 03-02-2020

Niciun meci

Marti, 04-02-2020

Niciun meci

Miercuri, 05-02-2020

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP