Componenta Comisiei Judetene a Arbitrilor Sibiu

 Componenta CJA SIBIU :

Presedinte CJA Sibiu :                                                                 Bordean Marian

 

Vicepresedinti:                                                                            Tocai Emeric

                                                                                                   Nagy Daniel - Presedinte Comisia Medias

 

Secretari:                                                                                    Duta Marius - Comisia Sibiu

                                                                                                   Preda Florin - Comisia Medias

 

Responsabil delegari liga 4 si Cupa Romaniei:                          Bordean Marian

 

Responsabil delegari liga 5 Seria Sibiu si Cupa Romaniei:        Bordean Marian

 

Responsabil delegari Copii si Juniori:                                        Tocai Emeric

 

Responsabil delegari zona Medias                                            Matyas Alin Levente

 

Responsabil departament tehnic:                                              Titii Lucian - Comisia Sibiu

                                                                                                   Nagy Daniel - Comisia Medias

 

Responsabil pregatire fizica                                                      Dragan Adrian- Comisia Sibiu

                                                                                                  Timis Roxana-Comisia Medias

 

Responsabili curs formare arbitri:                                            Bordean Marian

                                                                                                 Titii Lucian

                                                                                                Timis Roxana

                                                                                                Spatar Razvan

                                                                                                Nistor Ioana

                                                                                                Duta Marius

                                                                                               Matyas Alin Levente

 

Program mentorat                          :                                       Bordean Marian

                                                                                               Vieru Cristian

                                                                                              Suvar Alexandru

                                                                                              Vasile Bogdan

                                                                                              Titii Lucian

                                                                                              Timis Roxana

                                                                                              Nagy Daniel

                                                                                              Duta Vasile

                                                                                              Miron Florin

                                                                                              Mantog Razvan

                                                                                              Metesan Nicolae

                                                                                             Tocai Emeric

                                                                                             Spatar Razvan

                                                                                             Pascu Antonio

                                                                                            Prodan Adrian

                                                                                            Preda Florin

                                                          

                                                            

Comisia de analiza a etapei                                              :Bordean Marian

                                                                                          Suvar Alexandru

                                                                                          Pascu Cristian

                                                                                          Prodan Adrian

 

Comisia de apel:                                                              Muntean Ovidiu

                                                                                        Titii Lucian

                                                                                        Brandusesc Darius

                                                                           

 

 


 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP