Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 09:00
Liga 5 Nord, etapa 16
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 31 Martie 2024, 09:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 13
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 13
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 11
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 10
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 9
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U13 - Seria B, etapa 10
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 7
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Juniori U13 - Seria B, etapa 5
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 4
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 3
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 2
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 1
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Radesti / Radesti