Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 22-09-2019

1 STA
A C S Costesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 - - - - -
2 A C S F C Danut Coman
A C S Constantin Schumacher
Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 08:30 - - - - -
3 A F C Nicolae Dobrin
A C S Constantin Schumacher
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 08:30 - - - - -
4 A C S Constantin Schumacher
C S F C Pitesti 2008
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 08:30 - - - - -
5 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
C S Mioveni 2
Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 08:30 - - - - -
6 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
A C S Constantin Schumacher
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 1 08:30 - - - - -
7 STA
L P S Viitorul Pitesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 2 08:30 - - - - -
8 L P S Viitorul Pitesti 2
A C S F C Danut Coman
Aripi / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 2 08:55 - - - - -
9 A C S Constantin Schumacher
C S F C Pitesti 2008
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 08:55 - - - - -
10 C S F C Pitesti 2008
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
Arpechim / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 08:55 - - - - -
11 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
A C S Constantin Schumacher
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 08:55 - - - - -
12 A C S Constantin Schumacher
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 2 08:55 - - - - -
13 A C S Constantin Schumacher
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 09:20 - - - - -
14 C S F C Pitesti 2008
A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
Arpechim / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 09:20 - - - - -
15 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
A C S Costesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 09:20 - - - - -
16 C S Mioveni 2
C S Mioveni
Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 09:20 - - - - -
17 C S F C Pitesti 2008
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
Arpechim / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 2 09:20 - - - - -
18 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
L P S Viitorul Pitesti 2
Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 09:45 - - - - -
19 C S Mioveni
A F C Nicolae Dobrin
Municipal / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 09:45 - - - - -
20 A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
A C S Costesti
Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 09:45 - - - - -
21 A S Unirea Calinesti
A C S Campionii Fotbal Club Arges
Central/Vranesti / Calinesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 09:45 - - - - -
22 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
L P S Viitorul Pitesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 1 09:45 - - - - -
23 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
A S Petre Iliescu
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 2 10:10 - - - - -
24 A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
A C S Marcea Sport
Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 10:10 - - - - -
25 C S Mioveni
A S Young Boys Topoloveni
Municipal / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 10:10 - - - - -
26 A S Petre Iliescu
A S Unirea Calinesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 10:10 - - - - -
27 C S Mioveni
C S F C Pitesti 2008
Municipal / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 1 10:10 - - - - -
28 A S Unirea Calinesti
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
Central/Vranesti / Calinesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 2 10:35 - - - - -
29 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
C S Mioveni
Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 10:35 - - - - -
30 A C S Campionii Fotbal Club Arges
C S F C Curtea de Arges
Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 10:35 - - - - -
31 A C S Progresul Gaesti
A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 10:35 - - - - -
32 L P S Viitorul Pitesti
A C S L T C M Mioveni
Aripi / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 1 10:35 - - - - -
33 A C S Vulturii Priboieni 2017
A S Juventus Bascov
Central Priboieni / Priboieni Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6 11:00 Calin IGantoi BStefanescu A - Postelnecu A -
34 A C S Gloria Berevoesti
A C S Campionii Fotbal Club Arges
Central Berevoesti / Berevoesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6 11:00 Militaru MPulpan CSterie Marinescu A - Ciolacu B -
35 C S Mioveni
C S Real Bradu
Central / Faget Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6 11:00 Naidin MTanase LCosmescu C - Sandru I -
36 C S DLR Pitesti
A C S Vointa Budeasa
D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6 11:00 Racoare ADiaconu ALuca E - Ionascu I -
37 A C S Speed Academy Pitesti
A S Ciofringeni
Arpechim / Pitesti Liga a V-a, Centru, etapa 5 11:00 Ionescu MPaunoiu OEnachescu L - Barbu C -
38 A S Stejarii Beleti Negresti
A S Rapid Davidesti
Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti Liga a V-a, Centru, etapa 5 11:00 Badoi FCiolacu ACrinu D - Preda I -
39 A C S Oarja
A S Draganu
Central Oarja / Oarja Liga a V-a, Centru, etapa 5 11:00 Trasca MCring MMaldarus A - Tanasescu V -
40 C S C Cateasca
A S Unirea Calinesti
Tineretului / Topoloveni Liga a V-a, Centru, etapa 5 11:00 Enache IIvan IIvan M - Tita G -
41 C S Dacia Stefanesti
C S Albota 2012
Central / Stefanesti - Golesti Liga a V-a, Centru, etapa 5 11:00 Jucatoru FGeanta ALuca S - Pantazi M -
42 A S Soimii Tigveni
A S Musatesti
Central Tigveni / Tigveni Liga a V-a, Centru, etapa 5 11:00 Steroiu VBadea ODeaconu F - Cavescu G -
43 A S Flacara Leordeni
A S Micesti 2002
Central Leordeni / Leordeni Liga a V-a, Centru, etapa 5 11:00 Marin NPicui ESanda L - Haralambie I -
44 A S Flacăra Boteni
A S Cetățeni
Central Boteni / Boteni Liga a V-a, Nord, etapa 5 11:00 Baboi ITircu RDragoescu R - Ion C -
45 A S Cimentul Valea Mare Pravăț
A S Voința Țițești
Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat Liga a V-a, Nord, etapa 5 11:00 Oprea MChirila MIacomi V - Irimia G -
46 A S Dragoslavele
A S Unirea Bughea de Jos
Central / Dragoslavele Liga a V-a, Nord, etapa 5 11:00 Serban GFlorea CBratulescu R - Constantin F -
47 A C S Fotbal Club Corbi
C S Domnești
Comunal / Corbi Liga a V-a, Nord, etapa 5 11:00 Chita LDinca ADiaconescu F - Matei D -
48 A S Contabilitate Stoenești
A S Schitu Golești
Parc Stoenesti / Stoenesti Liga a V-a, Nord, etapa 5 11:00 Anghelina CNeculaescu BChirila G - Trufasila C -
49 A S Partizanul Vlădești
A S Inter Aninoasa
Scoala - Brosteni / Aninoasa Liga a V-a, Nord, etapa 5 11:00 Nicolae ONicolae MMira I - Duculescu I -
50 A S Godeni
A S Petrolul Hîrtiești
Central Godeni / Godeni Liga a V-a, Nord, etapa 5 11:00 Draghici DDodita SRadulescu E - Florescu C -
51 A C S Mirosi
A S Izvoru
Central Mirosi / Mirosi Liga a V-a, Sud, etapa 5 11:00 Pasarica ESimionescu ELolot I - Burcioiu V -
52 A S Unirea Tricolor Serbanesti
A S Unirea Hirsesti
Central Serbanesti / Serbanesti Liga a V-a, Sud, etapa 5 11:00 Pacoste IBadita IDan M - Petrisor A -
53 A S Popesti
A S Viitorul Birla
Comunal / Popesti Liga a V-a, Sud, etapa 5 11:00 Miricioiu IDora RVoica A - Ion T -
54 A S Ratesti
STA
Comunal / Ratesti Liga a V-a, Sud, etapa 5 11:00 - - - - - -
55 A S Speranta Cornatel
A C S Energia Stolnici
Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti Liga a V-a, Sud, etapa 5 11:00 Nicolae ARobu CEne A - Baciu V -
56 A C S Lunca Corbului 2000
A C S Steaua Negrasi
Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului Liga a V-a, Sud, etapa 5 11:00 Belega EMarinescu ITrandafir D - Ancuta A -
57 A C S Slobozia 2018
A S Caldararu
Central Slobozia / Slobozia Liga a V-a, Sud, etapa 5 11:00 Stancu FConstantin DVilcoci M - Stan I -
58 A S Petre Iliescu
A C S Costesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 11:00 - - - - -
59 A C S Marcea Sport
A C S Unirea Bascov
Tablierul Pitesti / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 11:00 - - - - -
60 L P S Viitorul Pitesti
A C S Progresul Gaesti
Aripi / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 11:00 - - - - -
61 A S Young Boys Topoloveni
A S Petre Iliescu
Tineretului / Topoloveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 11:00 - - - - -
62 A C S L T C M Mioveni
A C S Campionii Fotbal Club Arges
Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 2 11:00 - - - - -
63 A C S Costesti
A S Young Boys Topoloveni
Central / Costesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 2 11:25 - - - - -
64 A S Petre Iliescu
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 11:25 - - - - -
65 L P S Viitorul Pitesti
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
Aripi / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 11:25 - - - - -
66 C S F C Curtea de Arges
A C S L T C M Mioveni
Municipal / Curtea de Arges Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 11:25 - - - - -
67 A C S Progresul Gaesti
C S Mioveni
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 2 11:25 - - - - -
68 A S Young Boys Topoloveni
A C S Progresul Gaesti
Tineretului / Topoloveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 11:50 - - - - -
69 A C S Unirea Bascov
L P S Viitorul Pitesti 2
D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 11:50 - - - - -
70 A C S Inter Campulung
L P S Viitorul Pitesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 11:50 - - - - -
71 A C S L T C M Mioveni
A F C Nicolae Dobrin
Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 11:50 - - - - -
72 A C S Campionii Fotbal Club Arges
A C S Marcea Sport
Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 1 11:50 - - - - -
73 A C S Campionii Fotbal Club Arges
A S Unirea Calinesti
Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 12:15 - - - - -
74 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
A S Petre Iliescu
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 12:15 - - - - -
75 C S Mioveni 2
A C S Campionii Fotbal Club Arges
Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 12:15 - - - - -
76 A C S Marcea Sport
L P S Viitorul Pitesti
Tablierul Pitesti / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 12:15 - - - - -
77 A C S Marcea Sport
A S Petre Iliescu
Tablierul Pitesti / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 2 12:15 - - - - -
78 A C S Progresul Gaesti
C S Mioveni
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 2 12:40 - - - - -
79 A C S Campionii Fotbal Club Arges
A C S Inter Campulung
Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 12:40 - - - - -
80 L P S Viitorul Pitesti 2
A C S L T C M Mioveni
Aripi / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 2 12:40 - - - - -
81 A F C Nicolae Dobrin
A C S Inter Campulung
Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 2 12:40 - - - - -
82 A S Petre Iliescu
A C S Progresul Gaesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2013(4+1), etapa 1 12:40 - - - - -
83 C S Mioveni
A C S L T C M Mioveni
Municipal / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 13:05 - - - - -
84 A C S L T C M Mioveni
C S Mioveni 2
Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2011(4+1), etapa 1 13:05 - - - - -
85 A C S Inter Campulung
A C S Marcea Sport
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2012(4+1), etapa 1 13:05 - - - - -
86 A C S L T C M Mioveni
L P S Viitorul Pitesti
Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 2 13:30 - - - - -
87 C S F C Pitesti 2008
A C S Campionii Fotbal Club Arges
Arpechim / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 2 13:55 - - - - -
88 L P S Viitorul Pitesti
C S F C Pitesti 2008
Aripi / Pitesti Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(6+1), etapa 1 14:20 - - - - -
89 Fotbal Club Star Sport Arges S A
A S Deportivo Malureni
Tablierul Pitesti / Pitesti Liga a V-a, Centru, etapa 5 16:00 Lilea LTircu REne G - Gorgoi C -
90 A S Lerești
A S Vulturii Vulturești
Parc Leresti / LERESTI Liga a V-a, Nord, etapa 5 16:00 Serban GBratulescu RFlorea C - Niculescu M -
91 C S Real Bradu 2
A S Viitorul Stefan cel Mare
Central Bradu / Bradu Liga a V-a, Sud, etapa 5 16:00 Militaru MSerban CSlavila M - Niculae C -
92 A S Colibasi
C S Sporting Pitesti
Central / Faget Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6 17:00 Geanta ADinca ARobu C - Baboi C -
93 A C S Victoria Buzoiesti
A S F C Aripi Pitesti 2017
Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6 17:00 Anghel SPatru RConstantin D - Ghiberdel M -
94 A C S F C Danut Coman
A C S Costesti
Arpechim / Pitesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6 17:00 Piriu DIonescu MLolot I - Ionescu I -

Luni, 23-09-2019

Niciun meci

Marti, 24-09-2019

Niciun meci

Miercuri, 25-09-2019

1 A S Deportivo Malureni
C S C Cateasca
D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov Liga a V-a, Centru, etapa 2 16:30 - - - - Tanasescu V -
2 C S Mioveni
A S Colibasi
Central / Faget Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 3 17:00 - - - - Richiteanu M -
3 A C S Vointa Budeasa
A C S F C Danut Coman
D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 3 17:00 - - - - Duculescu I -

Joi, 26-09-2019

1 C S Albota 2012
A S Micesti 2002
Complex Albota Teren 1 / Albota Liga a V-a, Centru, etapa 2 17:00 - - - - Ion A -
2 A S Popesti
A S Izvoru
Comunal / Popesti Liga a V-a, Sud, etapa 3 17:00 - - - - Telehoi C -

Vineri, 27-09-2019

1 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
STA
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
2 L P S Viitorul Pitesti
A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
3 A C S Constantin Schumacher
C S F C Curtea de Arges 2
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
4 C S Real Bradu
A C S F C Danut Coman
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
5 A S Young Boys Topoloveni
A C S Unirea Bascov
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
6 C S Mioveni
A C S Basarabi Curtea de Arges
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
7 C N Dinicu Golescu Campulung
A C S Academia de Fotbal Muscelul Câmpulung Muscel
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
8 A C S L T C M Mioveni
C S F C Curtea de Arges
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
9 A C S Inter Campulung
A C S Campionii Fotbal Club Arges
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
10 A S Petre Iliescu
L P S Viitorul Pitesti 2
/ Juniori, Juniori E - 2009/ 2010(6+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -

Sambata, 28-09-2019

1 A F C Nicolae Dobrin
C S Rucar
/ Juniori, Juniori B1 - 2003/2004, etapa 3 09:00 - - - - - -
2 A S Deportivo Malureni
A C S Vointa Budeasa
/ Juniori, Juniori B1 - 2003/2004, etapa 3 09:00 - - - - - -
3 A C S L T C M Mioveni
C S Sporting Pitesti
/ Juniori, Juniori B1 - 2003/2004, etapa 3 09:00 - - - - - -
4 A S Unirea Calinesti
STA
/ Juniori, Juniori B1 - 2003/2004, etapa 3 09:00 - - - - - -
5 C S DLR Pitesti
C S Mioveni
/ Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 3 10:00 - - - - - -
6 C S Sporting Pitesti
A C S Costesti
/ Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 3 10:00 - - - - - -
7 A C S Vulturii Priboieni 2017
C S C Suseni
/ Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 3 10:00 - - - - - -
8 A C S Victoria Buzoiesti
STA
/ Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 3 10:00 - - - - - -
9 A C S Vointa Budeasa
A S Colibasi
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
10 C S Real Bradu
C S DLR Pitesti
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
11 C S C Suseni
C S Mioveni
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
12 A C S Costesti
A C S Academia de Fotbal Muscelul Câmpulung Muscel
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
13 C S Rucar
A C S F C Danut Coman
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
14 A C S Campionii Fotbal Club Arges
A C S Recea
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
15 A C S Basarabi Curtea de Arges
A C S Gloria Berevoesti
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
16 A S F C Aripi Pitesti 2017
A C S Poiana Lacului
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
17 A S Juventus Bascov
A C S Victoria Buzoiesti
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
18 C S Sporting Pitesti
A C S Vulturii Priboieni 2017
/ Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7 11:00 - - - - -
19 L P S Viitorul Pitesti
A C S F C Danut Coman
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria A, etapa 3 11:00 - - - - - -
20 C S Mioveni 2
C S Real Bradu
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria A, etapa 3 11:00 - - - - - -
21 STA
A F C Nicolae Dobrin
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria A, etapa 3 11:00 - - - - - -
22 A C S Gloria Berevoesti
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria B, etapa 3 11:00 - - - - - -
23 A C S Campionii Fotbal Club Arges
C S Dacia Stefanesti
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria B, etapa 3 11:00 - - - - - -
24 A S F C Aripi Pitesti 2017
L P S Viitorul Pitesti 2
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria B, etapa 3 11:00 - - - - - -
25 C S Mioveni
C S Sporting Pitesti
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria C, etapa 3 11:00 - - - - - -
26 C N Dinicu Golescu Campulung
C S F C Curtea de Arges
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria C, etapa 3 11:00 - - - - - -
27 STA
A S Petre Iliescu
/ Juniori, Liga Elitelor U15(2005/2006) Seria C, etapa 3 11:00 - - - - - -
28 C S Mioveni
STA
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
29 A S Colibasi
C N Dinicu Golescu Campulung
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
30 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
A C S Unirea Bascov
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
31 C S F C Curtea de Arges
C S F C Pitesti 2008
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
32 A C S Inter Campulung
A C S F C Danut Coman
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
33 A S Juventus Bascov
A C S Campionii Fotbal Club Arges
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
34 C S Real Bradu
L P S Viitorul Pitesti
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 3 16:00 - - - - - -
35 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
A C S Poiana Lacului
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
36 C N Dinicu Golescu Campulung 2
A S Unirea Calinesti
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
37 A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
A C S Recea
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
38 C S Real Bradu 2
A S Young Boys Topoloveni
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
39 A C S F C Danut Coman 2
C S F C Curtea de Arges 2
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
40 A C S Costesti
A C S Marcea Sport
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -
41 STA
C S Dacia Stefanesti
/ Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 3 16:00 - - - - - -

Duminica, 29-09-2019

1 A S Draganu
A S Stejarii Beleti Negresti
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
2 A S Unirea Calinesti
A C S Oarja
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
3 C S Albota 2012
C S C Cateasca
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
4 A S Musatesti
C S Dacia Stefanesti
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
5 A S Micesti 2002
A S Soimii Tigveni
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
6 A S Flacara Leordeni
A C S Speed Academy Pitesti
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
7 A S Rapid Davidesti
Fotbal Club Star Sport Arges S A
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
8 A S Deportivo Malureni
A S Ciofringeni
/ Liga a V-a, Centru, etapa 6 11:00 - - - - -
9 A S Unirea Bughea de Jos
A S Lerești
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
10 C S Domnești
A S Dragoslavele
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
11 A S Schitu Golești
A C S Fotbal Club Corbi
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
12 A S Inter Aninoasa
A S Contabilitate Stoenești
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
13 A S Petrolul Hîrtiești
A S Partizanul Vlădești
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
14 A S Godeni
A S Flacăra Boteni
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
15 A S Vulturii Vulturești
A S Cimentul Valea Mare Pravăț
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
16 A S Voința Țițești
A S Cetățeni
/ Liga a V-a, Nord, etapa 6 11:00 - - - - -
17 STA
A S Popesti
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -
18 A C S Energia Stolnici
A S Ratesti
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -
19 A C S Steaua Negrasi
A S Speranta Cornatel
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -
20 A S Viitorul Stefan cel Mare
A C S Lunca Corbului 2000
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -
21 A S Caldararu
C S Real Bradu 2
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -
22 A C S Slobozia 2018
A C S Mirosi
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -
23 A S Viitorul Birla
A S Unirea Tricolor Serbanesti
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -
24 A S Unirea Hirsesti
A S Izvoru
/ Liga a V-a, Sud, etapa 6 11:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP