Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 17-10-2021

1 C S DLR Pitesti
A C S Energia Stolnici
D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov Liga 4, etapa 7 11:00 Enache IVoica MYamamura M - Pantazi M -
2 A C S Costesti
A C S Speed Academy Pitesti
Central / Costesti Liga 4, etapa 7 11:00 Baboi IStefanescu ALuca E - Baboi C -
3 A C S Viitorul Birla
C S Mioveni
Comunal / Stolnici Liga 4, etapa 7 11:00 Marin NIordache IUdeanu G - Ghiberdel M -
4 STA
C S C Suseni
/ Liga 4, etapa 7 11:00 - - - - - -
5 C S Domnești
A S Micesti 2002
Central Domnesti / Domnesti Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Piriu DSteroiu VStan A - Ancuta A -
6 A S Flacara Leordeni
A S Rapid Davidesti
Central Leordeni / Leordeni Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Paunoiu OSterie Marinescu ACirstea A - Stan I -
7 C S Albota 2012
A S Vointa Valea Iasului
Complex Albota Teren 1 / Albota Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Jucatoru FStanciu CIvan M - Niculae C -
8 A C S Vulturii Priboieni 2017
A C S Fotbal Club Corbi
Central Priboieni / Priboieni Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Avram RIvan IMaceasa T - Ionascu I -
9 A C S Oarja
C S C Cateasca
Central Oarja / Oarja Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Ionescu MTudor PBadita I - Ionescu I -
10 A C S Dacia Stefanesti
A S Ratesti
Central / Stefanesti - Golesti Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Stroe GGiurea VSandru M - Tita G -
11 A S Ciofringeni
Fotbal Club Star Sport Arges S A
Central Ciofrangeni / Ciofrangeni Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Tanase LDinca ADragoescu R - Ciolacu B -
12 A C S Draganu
A C S Viitorul Calinesti
Comunal / Draganu Liga 5, Seria Centru, etapa 6 11:00 Chitac GLolot IMelesteu N - Haralambie I -
13 A S Voința Țițești
A C S Viitorul Mihaesti
Central Valea Stanii / Titesti Liga 5, Seria Nord, etapa 6 11:00 Florea CGheorghe CState T - Matei D -
14 A F C S Cetateni
A S Unirea Bughea de Jos
Central Cetateni / Cetateni Liga 5, Seria Nord, etapa 6 11:00 Anghelina CPopescu LChirila M - Irimia G -
15 A S Petrolul Hîrtiești
A S Flacăra Boteni
Comunal Hirtiesti / Hirtiesti Liga 5, Seria Nord, etapa 6 11:00 Belega EAnghelina EConstantin D - Constantin F -
16 A C S Gloria Berevoesti
A S Cimentul Valea Mare Pravăț
Central Berevoesti / Berevoesti Liga 5, Seria Nord, etapa 6 11:00 Voica ANaciu CGhita I - Richiteanu M -
17 STA
A S Contabilitate Stoenești
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 6 11:00 - - - - - -
18 A C S Steaua Negrasi
A C S Recea
Central Negrasi / Negrasi Liga 5, Seria Sud, etapa 6 11:00 Balan GPrioteasa MEnache F - Preda I -
19 STA
A C S Slobozia 2018
/ Liga 5, Seria Sud, etapa 6 11:00 - - - - - -
20 A C S Mirosi
A S Unirea Hirsesti
Central Mirosi / Mirosi Liga 5, Seria Sud, etapa 6 11:00 Dragomir MPenescu BRadulescu E - Berindei I -
21 A C S Viitorul Radesti 2021
A S Partizanul Vlădești
Central Radesti / Radesti Liga 5, Seria Nord, etapa 6 13:00 Serban GPatru RStanciu D - Musetoiu E -
22 C S Sporting Pitesti
A S Lerești
Tablierul Pitesti / Pitesti Liga 4, etapa 7 14:00 Chitac GLolot IAnghel M - Florea C -
23 A C S Vulturii Vulturești
A S Dragoslavele
Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti Liga 5, Seria Nord, etapa 6 14:00 Tudor PConstantin DMiricioiu I - Niculescu M -
24 A C S Lunca Corbului 2000
A S Unirea Tricolor Serbanesti
Central / Costesti Liga 5, Seria Sud, etapa 6 14:00 Baboi ILuca EStefanescu A - Matei F -
25 A S Speranta Cornatel
A S Viitorul Stefan cel Mare
Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti Liga 5, Seria Sud, etapa 6 14:30 Dragomir MPenescu BRadulescu E - Telehoi C -
26 A C S Unirea Bascov
C S F C Pitesti 2008
Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 1 15:00 Naciu CUdeanu GGiurea V - - -
27 A C S Balilesti
A C S Victoria Buzoiesti
Central Balilesti / Balilesti Liga 4, etapa 7 15:30 Serban GPatru RStanciu D - Nitescu D -
28 A F C Juventus Victoria 1992 Bascov
C S Rucar
Central Bradu / Bradu Liga 4, etapa 7 16:00 Jucatoru FStanciu CIvan M - Duculescu I -

Luni, 18-10-2021

1 C S Sporting Pitesti
A C S Speed Academy Pitesti
Tablierul Pitesti / Pitesti Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 5 15:00 Slavila MStanciu CSlavila F - - -
2 C.S. F.C. MUNICIPAL PITESTI 09
C S Mioveni
Arpechim / Pitesti Juniori, U 11 - nascuti dupa 01.01.2011 (6+1), etapa 4 17:00 Chitac GYamamura M - - - -
3 L P S Viitorul Pitesti 2
A F C Nicolae Dobrin
Aripi / Pitesti Juniori, U 11 - nascuti dupa 01.01.2011 (6+1), etapa 4 18:30 Florea CSerban C - - - -

Marti, 19-10-2021

1 L P S Viitorul Pitesti
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
Aripi / Pitesti Juniori, U 11 - nascuti dupa 01.01.2011 (6+1), etapa 4 16:30 Florea CSerban C - - - -
2 A C S Costesti
A S Young Boys Topoloveni
Central / Costesti Juniori, U 11 - nascuti dupa 01.01.2011 (6+1), etapa 4 17:00 Jucatoru FUdeanu G - - - -

Miercuri, 20-10-2021

Niciun meci

Joi, 21-10-2021

Niciun meci

Vineri, 22-10-2021

1 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
C S Real Bradu
Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti Juniori, U 11 - nascuti dupa 01.01.2011 (6+1), etapa 5 16:30 - - - - -

Sambata, 23-10-2021

1 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
A C S Campionii Fotbal Club Arges
Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti Juniori, U 13 - nascuti dupa 01.01.2009 (8+1), etapa 5 09:45 - - - - -
2 A C S Speed Academy Pitesti
A C S Energia Stolnici
Municipal / Curtea de Arges Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
3 A C S Victoria Buzoiesti
C S Sporting Pitesti
Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
4 L P S Viitorul Pitesti
A S Young Boys Topoloveni
Aripi / Pitesti Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
5 C S Real Bradu
C S DLR Pitesti
Sala Sporturilor Bradu / Bradu Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
6 C S Mioveni
A C S Costesti
Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
7 C S C Suseni
STA
Central Suseni / Suseni Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
8 A C S Viitorul Birla
A F C Juventus Victoria 1992 Bascov
/ Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
9 C S Rucar
A C S Slobozia 2018
Central Rucar / Rucar Juniori, U 19 - nascuti dupa 01.01.2003 (10+1), etapa 6 10:00 - - - - -
10 A C S Victoria Buzoiesti
C S Sporting Pitesti
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
11 C S Rucar
A C S Balilesti
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
12 A C S Energia Stolnici
A F C Juventus Victoria 1992 Bascov
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
13 A C S Speed Academy Pitesti
C S DLR Pitesti
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
14 A C S Costesti
STA
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
15 A S Lerești
A C S Inter Campulung
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
16 A C S Poiana Lacului
A C S Viitorul Birla
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
17 C S Mioveni
C S C Suseni
/ Liga 4, etapa 8 11:00 - - - - -
18 A C S Slobozia 2018
A S Lerești
Central Slobozia / Slobozia Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -
19 A C S Deportivo Malureni
A C S Inter Campulung
Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -
20 A C S Dacia Stefanesti
A C S Balilesti
Central / Stefanesti - Golesti Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -
21 STA
C S Mioveni
Comunal / Stolnici Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -
22 A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
C S Sporting Pitesti
Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -
23 A C S F C Danut Coman
C S Real Bradu
Tablierul Pitesti / Pitesti Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -
24 C S F C Pitesti 2008
A C S Poiana Lacului
Tineretului Strand / Pitesti Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -
25 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
A C S Unirea Bascov
Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti Juniori, Campionat Judetean U 15, etapa 2 15:30 - - - - -

Duminica, 24-10-2021

1 A S Young Boys Topoloveni
C S F C Curtea de Arges
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
2 A C S Campionii Fotbal Club Arges
A C S F C Danut Coman
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
3 A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
4 A C S Inter Campulung
C S Mioveni
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
5 A C S Inter Campulung 2
A C S Costesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
6 A C S Marcea Sport
L P S Viitorul Pitesti 2
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
7 A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena
L P S Viitorul Pitesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
8 STA
A S Petre Iliescu
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 7 - - - - -
9 A C S F C Danut Coman
A S Young Boys Topoloveni
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
10 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
A C S Campionii Fotbal Club Arges
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
11 C S Mioveni
A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
12 A C S Costesti
A C S Inter Campulung
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
13 A C S Inter Campulung 2
STA
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
14 C S F C Curtea de Arges
A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
15 L P S Viitorul Pitesti
A C S Marcea Sport
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
16 L P S Viitorul Pitesti 2
A S Petre Iliescu
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 8 - - - - -
17 A S Young Boys Topoloveni
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
18 A C S Campionii Fotbal Club Arges
C S Mioveni
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
19 A C S Campionii Fotbal Club Arges 2
A C S Costesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
20 A C S Inter Campulung
A C S Inter Campulung 2
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
21 A S Petre Iliescu
L P S Viitorul Pitesti
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
22 A C S Marcea Sport
C S F C Curtea de Arges
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
23 A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena
A C S F C Danut Coman
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
24 STA
L P S Viitorul Pitesti 2
/ Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2014(4+1) - U 8, etapa 9 - - - - -
25 A S Micesti 2002
A S Flacara Leordeni
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
26 A S Rapid Davidesti
C S Albota 2012
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
27 A S Vointa Valea Iasului
A C S Vulturii Priboieni 2017
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
28 A C S Fotbal Club Corbi
A C S Oarja
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
29 C S C Cateasca
A C S Dacia Stefanesti
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
30 A C S Viitorul Calinesti
A S Ciofringeni
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
31 Fotbal Club Star Sport Arges S A
C S Domnești
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
32 A S Ratesti
A C S Draganu
/ Liga 5, Seria Centru, etapa 7 11:00 - - - - -
33 A S Contabilitate Stoenești
A S Voința Țițești
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 7 11:00 - - - - -
34 A S Partizanul Vlădești
STA
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 7 11:00 - - - - -
35 A S Cimentul Valea Mare Pravăț
A C S Viitorul Radesti 2021
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 7 11:00 - - - - -
36 A S Dragoslavele
A C S Gloria Berevoesti
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 7 11:00 - - - - -
37 A S Flacăra Boteni
A C S Vulturii Vulturești
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 7 11:00 - - - - -
38 A S Unirea Bughea de Jos
A S Petrolul Hîrtiești
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 7 11:00 - - - - -
39 A C S Viitorul Mihaesti
A F C S Cetateni
/ Liga 5, Seria Nord, etapa 7 11:00 - - - - -
40 A S Viitorul Stefan cel Mare
A C S Steaua Negrasi
/ Liga 5, Seria Sud, etapa 7 11:00 - - - - -
41 A C S Recea
A C S Slobozia 2018
/ Liga 5, Seria Sud, etapa 7 11:00 - - - - -
42 A S Unirea Hirsesti
A S Speranta Cornatel
/ Liga 5, Seria Sud, etapa 7 11:00 - - - - -
43 A S Unirea Tricolor Serbanesti
A C S Mirosi
/ Liga 5, Seria Sud, etapa 7 11:00 - - - - -
44 A C S Lunca Corbului 2000
STA
/ Liga 5, Seria Sud, etapa 7 11:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP