Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Argeş

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSM Târgu Mureș - ACS West Deva
A1: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2024-04-25     Ora: 18:00 A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Play-Out Liga 1, R: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Sala Polivalentă Tg-Mureș (Târgu Mureş - Mureş) Obs. arbitri: Sandru Ilie (Piteşti - Argeş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS LPS HD Clinceni - CS Afumaţi A: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Cosmescu Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)

Liga 3 - Play-Off, Seria 3
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) Obs. arbitri: Niţu Dan (Turnu Măgurele - Teleorman)
Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti - Prahova)
2 SCM Dunărea 2020 Giurgiu - CS Dinamo Bucureşti A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Şillo Tudor (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Rădoi Cristian Emil (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3 - Play-Off, Seria 4
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu - Giurgiu) Obs. arbitri: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş)
Obs: Iancu Marin (Malu Roșu - Ialomiţa)
3 CS Unirea Ungheni 2018 - ACS Mediaş 2022 A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga 3 - Play-Off, Seria 9
Stadion: Central (Ungheni - Mureş) Obs. arbitri: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Obs: Pascanu Catalin (Cugir - Alba)
4 ACS Cozia Călimăneşti - CSO Petrolul Potcoava A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Duță Vasile Marius (Avrig - Sibiu)

Liga 3 - Play-Out, Seria 6
Stadion: Cozia (Călimăneşti - Vâlcea) Obs. arbitri: Nicoara Marius (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Fulger Ioan Bogdan (Giurgiu - Giurgiu)
5 Universitatea Craiova 2 - CSM Jiul Petroşani A: Oancea Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbu Florinel (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2024-04-19     Ora: 17:00 A2: Făinaru Victor (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3 - Play-Out, Seria 7
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj) Obs. arbitri: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti - Argeş)
Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
6 CSO Turceni - FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA 2 A: Belega Eduard (Piteşti - Argeş)
A1: Bratoi Ciprian (Turnu Măgurele - Teleorman)
Data: 2024-04-20     Ora: 17:00 A2: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele - Teleorman)

Liga 3 - Play-Out, Seria 7
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) Obs. arbitri: Nistoran Razvan (Reşiţa - Caraş Severin)
Obs: Oglindoiu Florin (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA - Fotbal Club Rapid 1923 SA A: Bîrsan Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)
Data: 2024-04-20     Ora: 20:30 A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Arbitru VAR: Petrescu Radu (Bucureşti - Bucureşti)
Arbitru AVAR: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
SuperLiga - Play-Off, SuperLiga - Play-Off R: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
Stadion: Arena Naţională (Bucureşti - Bucureşti) Obs. arbitri: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 AFC Prahova Ploiești - ACS Petrolul 52 A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Brânză Bianca (Dragomireşti - Ilfov)
Data: 2024-04-21     Ora: 11:00 A2: Stănescu Melissa (Dragomireşti - Ilfov)

Liga 3 Feminin, Seria 2- tur-retur suplimentar
Stadion: Metalul (Filipeştii de Pădure - Prahova) Obs. arbitri: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 AFC Progresul 1944 Spartac - CS CFR Constanţa A: Chirila Mihai Alexandru (Câmpulung - Argeş)
A1: Miricioiu Ion Dănuț (Cuca - Argeş)
Data: 2024-04-20     Ora: 12:00 A2: Radulescu Mihai Eduard (Piteşti - Argeş)

Naţional U19 Play-Off, Seria 3
Stadion: Progresul Spartac (1 Decembrie - Ilfov)
2 ACS MX Pro Academy - ACS Juniorul 2014 A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2024-04-21     Ora: 12:00 A2: Chirila Mihai Alexandru (Câmpulung - Argeş)

Naţional U19 Play-Out, Seria 4
Stadion: CS Păuleşti (Păuleşti - Prahova)
3 AFC Progresul 1944 Spartac - ACS Kinder Constanţa - CS CC A: Miricioiu Ion Dănuț (Cuca - Argeş)
A1: Chirila Mihai Alexandru (Câmpulung - Argeş)
Data: 2024-04-20     Ora: 14:00 A2: Radulescu Mihai Eduard (Piteşti - Argeş)

Naţional U17 Play-Off, Seria 3
Stadion: Progresul Spartac (1 Decembrie - Ilfov)
4 ACS MX Pro Academy - Grupul Şcolar Agricol Nucet A: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
A1: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
Data: 2024-04-21     Ora: 14:00 A2: Chirila Mihai Alexandru (Câmpulung - Argeş)

Naţional U17 Play-Out, Seria 4
Stadion: CS Păuleşti (Păuleşti - Prahova)
Semifinale
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA - Universitatea Craiova A: Lăstun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2024-04-21     Ora: 12:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş)

Liga de Tineret, Semifinale
Stadion: Baza Sportivă ARCOM Berceni (Bucureşti - Bucureşti) Obs. arbitri: Velicu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP