Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Argeş

Semifinale
# echipe arbitri
1 Universitatea Craiova - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Constantinescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-04-14     Ora: 19:00 A2: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)

Cupa României, Cupa României R: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj) Obs: Sorescu Cornel (Piteşti - Argeş)
Obs: Căluşer Vlad (Voiniceni - Mureş)
Etapa 16
# echipe arbitri
1 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS ASU Politehnica Timişoara A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2021-04-14     Ora: 12:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj)
2 Universitatea Craiova - FC CFR 1907 Cluj SA A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-04-14     Ora: 12:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
3 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS ASU Politehnica Timişoara A: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2021-04-14     Ora: 14:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj)
4 Universitatea Craiova - FC CFR 1907 Cluj SA A: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-04-14     Ora: 14:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Concordia Chiajna - CS Aerostar Bacău A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni - Argeş)
Data: 2021-04-14     Ora: 17:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Liga 2 - Play-Out, Grupa B R: Illyeş Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) Obs: Ion Fevronia (Craiova - Dolj)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP