Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 14
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 15
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 14
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 13
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 11
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 10
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 9
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 8
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U12, etapa 8
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 7
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 8
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 6
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 5
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 4
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 3
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15 - Seria B, etapa 2
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 2
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti