Meciuri arbitrate
Sambata, 23 Martie 2024, 17:00
Juniori U15 - Seria B, etapa 11
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 23 Martie 2024, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 17
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 15
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 13
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 10
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:30
Juniori U19(2005-2006), etapa 11
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U13 - Seria B, etapa 8
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U13 - Seria B, etapa 7
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 6
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Juniori U13 - Seria B, etapa 5
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U13 - Seria B, etapa 4
Teren: Muscelul II / Campulung
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 30 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U15 - Seria B, etapa 3
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 30 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:30
Juniori U12, etapa 2
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:15
Juniori U19(2005-2006), etapa 3
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:15
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 1
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 1
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges