Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 14
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 4 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 4 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 13
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 11
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 10
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 11
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U11 Seria B, etapa 8
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 8
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Muscelul II / Campulung
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U12, etapa 6
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 Seria B, etapa 6
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 Seria B, etapa 5
Teren: Muscelul II / Campulung
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 5
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U12, etapa 4
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12, etapa 4
Teren: Muscelul II / Campulung
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 4
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 4
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 3
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Juniori U15 - Seria B, etapa 2
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 2
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti