Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 12
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei - Optimi, etapa 1
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Luni, 12 Februarie 2024, 12:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Luni, 12 Februarie 2024, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 11
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 9
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 10
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 8
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:15
Liga 4 Seniori, etapa 9
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:15
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 7
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 8
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 6
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 7
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 5
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 6
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 4
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 5
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului