Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 12
Teren: CSM Onesti /
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: CSM Onesti /
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 12
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 10:00
JUNIORI U13 SERIA I, etapa 11
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Energia / Onesti
Joi, 7 Noiembrie 2019, 15:00
JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 10
Teren: Curita / Curita
Joi, 7 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Curita / Curita
Vineri, 1 Noiembrie 2019, 15:00
JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 10
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 1 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 1 Noiembrie 2019, 10:00
JUNIORI U11 SERIA II, etapa 11
Teren: Tg. Ocna /
Vineri, 1 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Tg. Ocna /
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 9
Teren: Curita / Curita
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Curita / Curita
Duminica, 27 Octombrie 2019, 14:00
JUNIORI U13 SERIA II, etapa 9
Teren: Energia / Onesti
Duminica, 27 Octombrie 2019, 14:00
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 25 Octombrie 2019, 16:30
JUNIORI U11 SERIA II, etapa 9
Teren: Curita / Curita
Vineri, 25 Octombrie 2019, 16:30
Teren: Curita / Curita
Luni, 21 Octombrie 2019, 16:00
JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 1
Teren: Tg. Ocna /
Luni, 21 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 19 Octombrie 2019, 09:00
JUNIORI U13 SERIA I, etapa 8
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 09:00
Teren: CSM / Onesti
Joi, 17 Octombrie 2019, 16:00
JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 7
Teren: Energia / Onesti
Joi, 17 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 12 Octombrie 2019, 10:00
JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 7
Teren: CSM Onesti /
Sambata, 12 Octombrie 2019, 10:00
Teren: CSM Onesti /
Joi, 10 Octombrie 2019, 15:00
JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 6
Teren: Tg. Ocna /
Joi, 10 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Tg. Ocna /
Vineri, 4 Octombrie 2019, 15:00
JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 6
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 4 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:15
JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:15
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 14 Septembrie 2019, 10:00
JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 3
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 14 Septembrie 2019, 10:00
Teren: CSM / Onesti