Meciuri arbitrate
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
LIGA 5, etapa 22
Teren: Cotofanesti /
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Cotofanesti /
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
LIGA 5, etapa 21
Teren: Cleja / Cleja
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: Cleja / Cleja
Joc amanat din cauza inundatiilor.
SE VA DISPUTA JOI 16 -06-2016 ORA 18:00.
Sambata, 21 Mai 2016, 18:00
LIGA 4, etapa 30
Teren: Siretul /
Sambata, 21 Mai 2016, 18:00
Teren: Siretul /
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
LIGA 4, etapa 28
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 7 Mai 2016, 13:00
Juniori C Play Out, etapa 7
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 7 Mai 2016, 13:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
LIGA 5, etapa 16
Teren: Cotofanesti /
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Cotofanesti /
Luni, 25 Aprilie 2016, 11:00
Juniori E play off, etapa 12
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Luni, 25 Aprilie 2016, 11:00
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Vineri, 22 Aprilie 2016, 17:00
Juniori D Play off, etapa 9
Teren: Textila Buhusi /
Vineri, 22 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Textila Buhusi /
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
LIGA 5, etapa 14
Teren: Cornatel / Urechesti
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Cornatel / Urechesti
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Juniori D Play Out, etapa 7
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Vineri, 8 Aprilie 2016, 17:00
Juniori C Play-off, etapa 6
Teren: LPS / Bacau
Vineri, 8 Aprilie 2016, 17:00
Teren: LPS / Bacau
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
LIGA 4, etapa 21
Teren: Negri /
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Negri /
Jocul a fost reprogramat la o dată ce va fi stabilită ulterior,
conform hotărîrii Comisiei de Disciplină din data de 07-04-2016.
Sambata, 26 Martie 2016, 13:30
Juniori E play off, etapa 5
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 26 Martie 2016, 13:30
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
LIGA 4, etapa 19
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Vineri, 11 Martie 2016, 16:00
Juniori C Play-off, etapa 2
Teren: LPS / Bacau
Vineri, 11 Martie 2016, 16:00
Teren: LPS / Bacau
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: Garleni /
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Garleni /
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA 5, etapa 10
Teren: Cornatel / Urechesti
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Cornatel / Urechesti
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
LIGA 4, etapa 10
Teren: Letea Veche /
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Letea Veche /
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
LIGA 5, etapa 6
Teren: Buciumi / Buciumi
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Buciumi / Buciumi
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: Magura Casin /
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Magura Casin /
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
LIGA 5, etapa 4
Teren: Cornatel / Urechesti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Cornatel / Urechesti
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: Letea Veche /
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Letea Veche /
Duminica, 6 Septembrie 2015, 13:00
LIGA 5, etapa 1
Teren: Cleja / Cleja
Duminica, 6 Septembrie 2015, 13:00
Teren: Cleja / Cleja
Sambata, 22 August 2015, 18:00
LIGA 4, etapa 1
Teren: Central / Sascut
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Teren: Central / Sascut