Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
Sambata, 4 Decembrie 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 19
Teren: /
Sambata, 4 Decembrie 2010, 11:00
Teren: /
Duminica, 28 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 18
Teren: /
Duminica, 28 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: /
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 14:00
Liga 4 Umbro, etapa 18
Teren: Negri /
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 14:00
Teren: Negri /
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 16
Teren: Dofteana /
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 14:00
Liga 4 Umbro, etapa 16
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 14:00
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 14:00
Liga 4 Umbro, etapa 15
Teren: /
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 14:00
Teren: /
Sambata, 30 Octombrie 2010, 16:00
Liga 4 Umbro, etapa 14
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 30 Octombrie 2010, 16:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Duminica, 24 Octombrie 2010, 14:00
Liga 5, Seria II, etapa 9
Teren: Comanesti /
Duminica, 24 Octombrie 2010, 14:00
Teren: Comanesti /
Sambata, 23 Octombrie 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 13
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 23 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 17 Octombrie 2010, 13:00
Liga 5, Seria I, etapa 8
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 17 Octombrie 2010, 13:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Sambata, 16 Octombrie 2010, 16:00
Liga 4 Umbro, etapa 12
Teren: Darmanesti /
Sambata, 16 Octombrie 2010, 16:00
Teren: Darmanesti /
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Seria II, etapa 7
Teren: Curita / Curita
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Curita / Curita
Sambata, 9 Octombrie 2010, 16:00
Liga 4 Umbro, etapa 11
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 9 Octombrie 2010, 16:00
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 2 Octombrie 2010, 16:00
Liga 4 Umbro, etapa 10
Teren: /
Sambata, 2 Octombrie 2010, 16:00
Teren: /
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Seria I, etapa 5
Teren: Magura /
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Magura /
Sambata, 25 Septembrie 2010, 17:00
Liga 4 Umbro, etapa 9
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 25 Septembrie 2010, 17:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 8
Teren: CSM Onesti /
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Teren: CSM Onesti /
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Seria I, etapa 3
Teren: Letea Veche /
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Letea Veche /
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Seria II, etapa 2
Teren: Curita / Curita
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Curita / Curita
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Liga 5, Seria II, etapa 1
Teren: Cotofanesti /
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Teren: Cotofanesti /
Sambata, 28 August 2010, 18:00
Liga 4 Umbro, etapa 4
Teren: Soimii-Willy /
Sambata, 28 August 2010, 18:00
Teren: Soimii-Willy /
Duminica, 22 August 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 3
Teren: Baza Nautica /
Duminica, 22 August 2010, 11:00
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 14 August 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 2
Teren: /
Sambata, 14 August 2010, 11:00
Teren: /
Duminica, 8 August 2010, 11:00
Liga 4 Umbro, etapa 1
Teren: Dofteana /
Duminica, 8 August 2010, 11:00
Teren: Dofteana /