Voica Adrian
Bistrita
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Bistrita-Nasaud
Bistrita, str Parcului, nr. 18
Tel: 0263232041
Tel: -
Fax: 0263232041
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | LIGA a V a seria 1 | LIGA a V a seria 2 | CUPA ROMANIEI "2013 - FAZA JUD." | ||
Frisan Alexandru Bogdan | 1 | ||||
Huzmezan Cristian | 1 | ||||
Nagy Attila Ferenc | 1 | ||||
Tamas Paul | 3 | ||||
Chiuzan Alexandru Filip | 1 | ||||
Bolfa Mihai | 2 | ||||
Petras Augustin Ioan | 1 | ||||
Lazar Marius Alin | 4 | ||||
Clapa Alexandra Giorgiana | 2 | ||||
Dosan Cosmin Radu | 1 | ||||
Ferencz Kis Ferenc | 1 | ||||
Poienar Marius | 2 | ||||
Varga Flavius | 1 | ||||
Ioja Paul Gabriel | 1 | ||||
Marica Mihai Marius | 3 | ||||
Rosca Mircea Andrei | 2 | ||||
Kereszteny Iosif Alexandru | 1 | ||||
Horti Pavel | 2 | ||||
Rus Dan Dorel | 2 | ||||
Turcu Horia Francisc | 1 | ||||
Vultur Vlad Mircea | 1 | ||||
Reman Ervin Marton | 1 | ||||
Ciobanica Dumitru Daniel | 1 | ||||
Calus Mircea Ionut | 1 | ||||
Sangeorzan Calin | 1 | ||||
Deac Ioan Bogdan | 2 | ||||
Berengea Loredana | 1 | ||||
Bocsardi Bogdan | 1 | ||||
Caizer Radu Paul | 1 | ||||
Rus Marian Alexandru | 1 | ||||
Nicolae Cristian | 2 | ||||
Gotea Gabriel | 1 | ||||
Clapa Loredana Iulia | 1 | ||||
Pop Liviu Gheorghe | 2 | ||||
Ungur Mihai | 1 | ||||
Roiban Razvan | 1 | ||||
Conea Viorel | 1 | ||||
Arcălean Gabriel | 1 | ||||
Gavriloaie Andrei Ovidiu | 1 | ||||
Lucaci Dorel Teodor | 1 | ||||
Timbolmas Cristian Ioan | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | LIGA a V a seria 1 | LIGA a V a seria 2 | CUPA ROMANIEI "2013 - FAZA JUD." | ||
A.S. REAL BUDUS | 1 | ||||
C.S. SILVICULTORUL MAIERU | 3 | ||||
A.C.S. U 1927 SIRIOARA | 4 | ||||
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU | 1 | ||||
A.C. VICTORIA URIU | 2 | ||||
A.C.S. VIITORUL LECHINTA | 4 | ||||
A.C.F. VOINTA CETATE | 3 | ||||
A.C.S. DUMITRA | 1 | ||||
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI | 1 | ||||
A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI | 1 | ||||
A.C.S. INTER MONARIU | 1 | ||||
C.S. PROGRESUL NASAUD | 2 | ||||
A.C.S. HENIU PRUNDU BIRGAULUI | 1 | ||||
A.S. LUCEAFARUL SIEU | 1 | ||||
A.S. UNIREA BOZIES | 2 | ||||
C.S. PROGRESUL JELNA | 2 | ||||
A.S. VOINTA MATEI | 2 | ||||
A.S. OLIMPIA SIEUT | 1 | ||||
A.C.S. HENIU LESU | 2 | ||||
HENIU 2 PRUNDU BIRGAULUI | 1 | ||||
C.S. SOMESUL REBRISOARA | 1 | ||||
A.S. VULTURUL ARCALIA | 1 |