Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Botoşani

Etapa 11
# echipe arbitri
1 ACS Juniorul Suceava - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani)
A1: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-16     Ora: 12:00 A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: 1 Mai (Iţcani - Suceava)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 LPS Iaşi - CSM Bacău A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani)
A1: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Dumitras George Alexandru (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Ciurariu Ionut Alexandru (Dorohoi - Botoşani)
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
2 LPS Suceava - ACS Juniorul Suceava A: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
A1: Obreja Sabin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)
3 LPS Iaşi - CSM Bacău A: Ciurariu Ionut Alexandru (Dorohoi - Botoşani)
A1: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 14:00 A2: Dumitras George Alexandru (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
4 LPS Suceava - ACS Juniorul Suceava A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Obreja Sabin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 14:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 FC Farul Constanța 1920 - AS FC Universitatea Cluj A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-16     Ora: 15:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Farul (Constanţa - Constanţa) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Badea Petre (Tulcea - Tulcea)
2 Fotbal Club Rapid - FC Petrolul Ploieşti A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2019-10-16     Ora: 16:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Obs: Andrieş Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 ACS Foresta Suceava - CSM Paşcani
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 LPS Suceava - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Obreja Sabin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 10:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Liga Elitelor U16, Seria I R: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP