Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 22-09-2019

1 AS 2000 Bucecea
AS Unirea Saveni
Siretul / Bucecea LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 6 11:00 Grigoras VCaba BStrateanu B - Boaca C -
2 ACS Rapid Ungureni
A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"
Comunal / Ungureni LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 6 11:00 Sofronie AChelarescu IState O - Luca V -
3 ACS Inter Dorohoi
Independentul Darabani
1 Mai / Dorohoi LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 6 11:00 Baciu ABranza INoroc M - Branzei I -
4 AFC Viitorul Albesti
AS Sportivul Trusesti
Comunal / Albesti LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 6 11:00 Tanasa MObreja SVacariu I - Noroc C -
5 ACS Unirea Curtesti
A.S.ProSport Vf. Campului
Comunal / Curtesti LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 6 11:00 Iovu CZepciuc IPopovici V - Zanfirescu B -
6 ACS TransDor Tudora
Vointa Sendriceni
Comunal / Tudora LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 6 11:00 Haivas MTurcanu IPop G - Sorodoc S -
7 CS Dante Botosani
AS Flacara Vaculesti
Mecanex / Botosani LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 6 11:00 Baltuta DProdan SCretu R - Andrici I -
8 Azurii 92 Mileanca
CS Prutul Mitoc
Comunal / Mileanca LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 4 11:00 Chisalita CClipa LGrosu D - - -
9 Nord Star Pomarla
CS Vorniceni
Comunal / Pomarla LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 4 11:00 Ciuraru AApostol RGrebenita C - - -
10 Speranta Dumbravita
CS Europa Hiliseu
Comunal / Dumbravita LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 4 11:00 - - - - - -
11 ACS Sporting Darabani
A.S. Real Hudesti
Orasenesc / Darabani LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 4 11:00 - - - - - -
12 FC Dobarceni
FC Ripiceni
Comunal / Dobarceni LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 4 11:00 - - - - - -
13 FC Sulita
Spicul Iacobeni
Comunal / Sulita LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 4 11:00 Alexandru CBrasoveanu DRohozneanu C - - -
14 ACS Unirea Stauceni
Victoria Hlipiceni
Comunal / Stauceni LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 4 11:00 Dumitras GVitelariu CDamian S - Taielup P -
15 Luceafarul Vorona
A.S. Columna Roma
Comunal / Vorona LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 4 11:00 Sandu ATanasa ISandu P - Branza I -
16 FC Viitorul Borzesti
FC Viitorul Gorbanesti
Satesc / Borzesti(comuna Ungureni) LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 4 13:30 Murariu AChelarescu IState O - - -
17 AS Sportul Flamanzi
A.S. Columna Roma
Maria Diana Bursuc / Flamanzi Juniori, Juniori B1, etapa 1 16:00 Dumitras GGrosu DChisalita C - - -

Luni, 23-09-2019

Niciun meci

Marti, 24-09-2019

1 CSS Botosani
ACS Drips 2017 Botosani
Tabara / Agafton Juniori, Juniori E, etapa 2 17:00 Sandu PGrosu D - - - -

Miercuri, 25-09-2019

Niciun meci

Joi, 26-09-2019

Niciun meci

Vineri, 27-09-2019

Niciun meci

Sambata, 28-09-2019

1 AFC Botosani
CSS Dorohoi
/ Juniori, Juniori A1, etapa 2 - - - - -
2 ACS Inter Dorohoi
STA A1
/ Juniori, Juniori A1, etapa 2 - - - - -
3 AFC 2 Botosani
ASMS-ACS Sanatatea Darabani
/ Juniori, Juniori A1, etapa 2 - - - - -
4 A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"
CS Dante Botosani
/ Juniori, Juniori A1, etapa 2 - - - - -
5 ACS Unirea Curtesti
AS Ecologistul Botosani
/ Juniori, Juniori A1, etapa 2 - - - - -
6 ACS Drips 2017 Botosani
ACS Artys 2 Botosani
/ Juniori, Juniori E, etapa 3 - - - - -
7 ACS Artys Botosani
AFC Junior Botosani
/ Juniori, Juniori E, etapa 3 - - - - -
8 ACS 10 Botosani
LPS Botosani
/ Juniori, Juniori E, etapa 3 - - - - -
9 ACS Viitorul Dorohoi
CSS Dorohoi
/ Juniori, Juniori E, etapa 3 - - - - -
10 AFC Botosani
ACS Juniorul Dorohoi 2018
/ Juniori, Juniori E, etapa 3 - - - - -
11 CSS Botosani
AFC Junior 2 Botosani
/ Juniori, Juniori E, etapa 3 - - - - -
12 AFC Viitorul Albesti
ACS Inter Dorohoi
/ Juniori, Juniori B1, etapa 2 - - - - -
13 AS Unirea Saveni
AFC 2 Botosani
/ Juniori, Juniori B1, etapa 2 - - - - -
14 CSS Dorohoi
AS Ecologistul Botosani
/ Juniori, Juniori B1, etapa 2 - - - - -
15 A.S. Columna Roma
STA
/ Juniori, Juniori B1, etapa 2 - - - - -
16 AFC Botosani
AS Sportul Flamanzi
/ Juniori, Juniori B1, etapa 2 - - - - -
17 AFC 2 Botosani
CSS Botosani
/ Juniori, Juniori U15, etapa 8 - - - - -
18 CSS Dorohoi
ACS Inter Dorohoi
/ Juniori, Juniori U15, etapa 8 - - - - -
19 AFC Botosani
STA
/ Juniori, Juniori U15, etapa 8 - - - - -

Duminica, 29-09-2019

1 ACS Viitorul Dorohoi
STA
/ Juniori, Juniori D seria 1, etapa 1 - - - - -
2 ACS Drips 2017 Botosani
AFC Botosani
/ Juniori, Juniori D seria 1, etapa 1 - - - - -
3 ACS Juniorul Dorohoi 2018
CSS 2 Botosani
/ Juniori, Juniori D seria 1, etapa 1 - - - - -
4 AFC Junior Botosani
CSS Dorohoi
/ Juniori, Juniori D seria 1, etapa 1 - - - - -
5 LPS Botosani
ACS Inter Dorohoi
/ Juniori, Juniori D seria 2, etapa 1 - - - - -
6 AS Sportul Flamanzi
ACS Artys Botosani
/ Juniori, Juniori D seria 2, etapa 1 - - - - -
7 CSS Botosani
ACS Sporting Darabani
/ Juniori, Juniori D seria 2, etapa 1 - - - - -
8 AS Flacara Vaculesti
AS 2000 Bucecea
Comunal / Saucenita LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 7 11:00 - - - - -
9 Vointa Sendriceni
CS Dante Botosani
Padureni / Padureni LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 7 11:00 - - - - -
10 AS Sportivul Trusesti
ACS Unirea Curtesti
Comunal / Trusesti LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 7 11:00 - - - - -
11 Independentul Darabani
AFC Viitorul Albesti
Orasenesc / Darabani LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 7 11:00 - - - - -
12 A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"
ACS Inter Dorohoi
Maria Diana Bursuc / Flamanzi LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 7 11:00 - - - - -
13 AS Unirea Saveni
ACS Rapid Ungureni
Comunal / Vlasinesti LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 7 11:00 - - - - -
14 A.S. Real Hudesti
Azurii 92 Mileanca
Comunal / Hudesti LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
15 CS Europa Hiliseu
ACS Sporting Darabani
Comunal / Hiliseu - Horia LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
16 CS Vorniceni
Speranta Dumbravita
Comunal / Vorniceni LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
17 CS Prutul Mitoc
Nord Star Pomarla
Comunal / Mitoc LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
18 A.S. Columna Roma
FC Viitorul Borzesti
Comunal / Roma LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 5 11:00 - - - - -
19 Spicul Iacobeni
ACS Unirea Stauceni
Comunal / Iacobeni LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 5 11:00 - - - - -
20 FC Ripiceni
FC Sulita
Comunal / Ripiceni LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 5 11:00 - - - - -
21 FC Viitorul Gorbanesti
FC Dobarceni
Comunal / Gorbanesti LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 5 11:00 - - - - -
22 A.S.ProSport Vf. Campului
ACS TransDor Tudora
Comunal / Vf. Campului LIGA a-IV-a GIVOVA, etapa 7 12:00 - - - - -
23 Victoria Hlipiceni
Luceafarul Vorona
Comunal / Hlipiceni LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 5 12:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP