Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 20
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 17
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
U-13, Seria II, etapa 14
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:30
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 18
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 16
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
U-17, etapa 14
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 13
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 12
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 13:30
U-17, etapa 12
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 11
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
U-14, etapa 11
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Duminica, 12 Noiembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 11
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 10
Teren: Baza Sportiva Ileni / Ileni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: Baza Sportiva Ileni / Ileni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
U-12, Seria II, etapa 8
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
U-15, etapa 8
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
U-14, etapa 8
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
U-11, Seria II, etapa 7
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 15 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 7
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 15 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 15 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 7
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 15 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 1 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 5
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 1 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 1 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 5
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 1 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Viitorul / Recea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 24 Septembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4
Teren: Viitorul / Copacel
Duminica, 24 Septembrie 2023, hh:mm
Teren: Viitorul / Copacel
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 2
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 10 Septembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 2
Teren: Baza Sportiva Ileni / Ileni
Duminica, 10 Septembrie 2023, hh:mm
Teren: Baza Sportiva Ileni / Ileni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 1
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Transilvania / Felmer
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Ludisor / Ludisor
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Baza Sportiva Ludisor / Ludisor