Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Braşov

Etapa 9
# echipe arbitri
1 CS Concordia Chiajna - AFC Farul Constanţa A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-10-24     Ora: 11:30 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
Stadion: Concordia 2 (Chiajna - Ilfov) Obs: Savaniu Marcel (Braşov - Braşov)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 CSM Bucovina Rădăuţi - ACS Şomuz Fălticeni A: Ciorbea Robert (Sanpetru - Braşov)
A1: Schiopet Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2020-10-24     Ora: 15:00 A2: Boncz Gabriel (Făgăraş - Braşov)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Popa Ionel (Paşcani - Iaşi)
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui - Vaslui)
2 CS Baloteşti - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
A1: Făinaru Victor (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2020-10-23     Ora: 15:00 A2: Chioibașu Alexandru (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
3 CS Tunari - SC Dinamo 1948 SA 2 A: Mormeci Dumitru Robert (Braşov - Braşov)
A1: Guran Mircea (Braşov - Braşov)
Data: 2020-10-24     Ora: 15:00 A2: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tunari (Tunari - Ilfov) Obs: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Radu Victor (Bucureşti - Bucureşti)
4 CSM Avântul Reghin - CS Unirea Ungheni 2018 A: Pal Adrian (Oradea - Bihor)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2020-10-23     Ora: 15:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Dragos Bogdan (Făgăraş - Braşov)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - ACS Industria Galda A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-10-28     Ora: 15:00 A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Jucu - Cluj) Obs: Barjac Gabriel Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Toma Janos (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 CS Minaur Baia Mare - ACS Unu Fotbal Club Gloria A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)
Data: 2020-10-24     Ora: 15:00 A2: Biro Zsolt (Belin - Covasna)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş) Obs: Szekely Iulian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Papp Ioan (Carei - Satu Mare)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 Universitatea Craiova - ACS FC Academica Clinceni A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Artene Ovidiu (Vaslui - Vaslui)
Data: 2020-10-23     Ora: 21:00 A2: Hulubei Daniel (Vaslui - Vaslui)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti - Bucureşti)
2 AFC Astra - ACSM Politehnica Iaşi A: Colţescu Sebastian (Craiova - Dolj)
A1: Marinescu Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-10-24     Ora: 19:30 A2: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu - Giurgiu) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu - Sibiu)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP