Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Luni, 20-09-2021

1 CS Junior Brasov 1
C.S. Inter Cristian
Noua Sintetic / Brasov U11, Grupa 1, etapa 1 17:00 Pirtea Barzan R - - - - -

Marti, 21-09-2021

Niciun meci

Miercuri, 22-09-2021

1 Asociatia ACS Viitorul Brasov
C.S. Junior Brasov
Noua Sintetic / Brasov U12, etapa 1 17:00 Pirtea Barzan R - - - - -

Joi, 23-09-2021

Niciun meci

Vineri, 24-09-2021

1 C.S.M. Fagaras
A.S.C.Olimpic Zărneşti
Park Arena / Făgăraş U15 CLASIC, etapa 2 15:00 - - - - -
2 A.S. Vulcan 2008
A.S.Prietenii Rupea
A.S. / Vulcan U17, etapa 2 17:00 - - - - -
3 F.C. Precizia Săcele
A.C.S. Tampa Brasov
Precizia / Săcele U17, etapa 2 17:00 - - - - -
4 A.C.S.M. Codlea
C.S.S. Fagaras
Măgura / Codlea U17, etapa 2 17:00 - - - - -

Sambata, 25-09-2021

1 C.S. Junior Brasov
C.S. Forex Braşov
Aripile / Ghimbav U12, etapa 2 09:30 - - - - -
2 C.S.M. Fagaras
Asociatia ACS Viitorul Brasov
Park Arena / Făgăraş U12, etapa 2 09:30 - - - - -
3 A.C.S. Tampa Brasov
C.S.S. Braşovia Braşov
I.C.I.M. / Braşov U12, etapa 2 09:30 - - - - -
4 ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște
A.C.S.M. Codlea
Metrom / Braşov U12, etapa 2 09:30 - - - - -
5 A.C.S. Coltea 1920 Brasov
A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
Unirea I / Tarlungeni U12, etapa 2 09:30 - - - - -
6 A.S. Aripile Braşov
A.S. Weidenbach
Aripile / Ghimbav Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
7 C.S. Inter Cristian
A.S. Olimpic Voila
C.S. Inter / Cristian Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
8 A.S.C.Olimpic Zărneşti
A.C.S.Hoghiz
Celuloza / Zărneşti Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
9 A.C.S. Steagu Rosu Brasov
A.S. Bucegi Moieciu
Unirea I / Tărlungeni Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
10 A.S.Prietenii Rupea
A.C.S.M. Codlea
Cetatea / Rupea Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
11 A.C.S. Prejmer
A.S.C.Ciucas Tarlungeni
Textila / Lunca Calnicului Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
12 A.C.S. Coltea 1920 Brasov
C.S. Chimia Orasul Victoria
Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
13 A.C.S. Steagu Rosu Brasov
A.C.S. Bucegi Rasnov
Unirea I / Tărlungeni U10, etapa 2 11:00 - - - - -
14 A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Asociatia ACS Viitorul Brasov
Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni U10, etapa 2 11:00 - - - - -
15 C.S. Junior Brasov
C.S.S. Braşovia Braşov
Aripile / Ghimbav U10, etapa 2 11:00 - - - - -
16 C.S.M. Fagaras
A.C.S.M. Codlea
Park Arena / Făgăraş U10, etapa 2 11:00 - - - - -
17 A.C.S. Tampa Brasov
A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
I.C.I.M. / Braşov U10, etapa 2 11:00 - - - - -
18 C.S. Forex Braşov
ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște
Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav U10, etapa 2 11:00 - - - - -
19 A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște
I.C.I.M. / Braşov U15 ELITE, etapa 3 14:00 - - - - -
20 C.S. Olimpic Cetate Rasnov
C.S. Inter Cristian
Bucegi / Rasnov U15 CLASIC, etapa 2 14:00 - - - - -
21 A.S. Weidenbach
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
F.C. 2000 / Ghimbav U15 CLASIC, etapa 2 14:00 - - - - -
22 ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște 2
A.C.S. Tampa Brasov
F.C. 2000 / Ghimbav U15 CLASIC, etapa 2 14:00 - - - - -
23 CS Junior Brasov 1
A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
Aripile / Ghimbav U15 CLASIC, etapa 2 14:00 - - - - -
24 CS Junior Brasov 2
C.S.S.Brasovia Brasov 2
Aripile / Ghimbav U15 CLASIC, etapa 2 14:00 - - - - -
25 A.S. Vulcan 2008
C.S.S.Brasovia Brasov 1
A.S. / Vulcan U15 CLASIC, etapa 2 14:00 - - - - -

Duminica, 26-09-2021

1 A.S.Mandra
STĂ
Avantul / Mandra Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 - - - - -
2 A.C.S. Steagu Rosu Brasov
A.C.S. Bucegi Rasnov
Unirea I / Tarlungeni U13, etapa 2 09:30 - - - - -
3 A.C.S.M. Codlea
C.S.M. Fagaras
Măgura / Codlea U13, etapa 2 09:30 - - - - -
4 C.S. Junior Brasov
C.S.S. Braşovia Braşov
Aripile / Ghimbav U13, etapa 2 09:30 - - - - -
5 A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
C.S. Olimpic Cetate Rasnov
I.C.I.M. / Braşov U13, etapa 2 09:30 - - - - -
6 A.C.S. Tampa Brasov
ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște 2
I.C.I.M. / Braşov U13, etapa 2 09:30 - - - - -
7 A.C.S. Coltea 1920 Brasov
ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște 1
Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni U13, etapa 2 09:30 - - - - -
8 C.S.M. Fagaras
A.S. Cetățenii Ghimbav
Park Arena / Făgăraş Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5 11:00 - - - - -
9 A.S.Dacia Copacel
A.C.S.Cetatea Breaza
Viitorul / Copacel Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 11:00 - - - - -
10 F.S.Voila
A.S.Olimpia Sasciori
Olimpic / Voila Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 11:00 - - - - -
11 A.C.S."Clabucet Nord"Sebes
A.S.Benelux Cincu
Clabucet / Sebes Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 11:00 - - - - -
12 A.S.C.Vistea Mare
A.S.Sageata Dragus
Baza Sportiva Vistea Mare / Vistea Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 11:00 - - - - -
13 A.S.Sercaiana Sercaia
A.C.S.Unirea Fagaras
Sercaiana / Sercaia Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 11:00 - - - - -
14 C.S. Olimpic Cetate Rasnov
CS Olimpia Sanpetru
Bucegi / Rasnov Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 3 11:00 - - - - -
15 A.S. Cetatea Apaţa 2001
A.S. Vulcan 2008
Cetatea / Apata Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 3 11:00 - - - - -
16 A.S. Recolta Budila
A.C.S. Hălchiu
Recolta / Budila Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 3 11:00 - - - - -
17 A.S. A.C. International Brasov
A.S.C. Olimpic Zărneşti II
Precizia / Săcele Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 3 11:00 - - - - -
18 C.S. Inter Cristian
A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
C.S. Inter / Cristian U11, Grupa 1, etapa 2 11:00 - - - - -
19 A.C.S. Steagu Rosu Brasov
CS Junior Brasov 1
Unirea I / Tărlungeni U11, Grupa 1, etapa 2 11:00 - - - - -
20 C.S.M. Fagaras
ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște 1
Park Arena / Făgăraş U11, Grupa 1, etapa 2 11:00 - - - - -
21 A.C.S. Viitorul Predeal
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Bucegi / Predeal U11, Grupa 1, etapa 2 11:00 - - - - -
22 A.S. Vulcan 2008
A.C.S. Tampa Brasov
A.S. / Vulcan U11, Grupa 2, etapa 2 11:00 - - - - -
23 C.S. Forex Braşov
CS Junior Brasov 2
Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav U11, Grupa 2, etapa 2 11:00 - - - - -
24 A.C.S.M. Codlea
ACS Fotbal Club Brașov-Steagul Renaște 2
Măgura / Codlea U11, Grupa 2, etapa 2 11:00 - - - - -
25 ACS AV Ghimbav
C.S.S. Braşovia Braşov
F.C. 2000 / Ghimbav U11, Grupa 2, etapa 2 11:00 - - - - -
26 A.S.Bradul Sinca
A.S.Beclereana Beclean
Bradul / Sinca Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 14:00 - - - - -
27 A.S Ileni
A.S.Viitorul Recea
Baza Sportiva Ileni / Ileni Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4 14:00 - - - - -

Luni, 27-09-2021

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP