Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 16
Teren: Clabucet / Sebes
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Clabucet / Sebes
Sambata, 30 Martie 2024, 14:00
U-15, etapa 14
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 30 Martie 2024, 14:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 29 Martie 2024, 16:00
U-17, etapa 14
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 29 Martie 2024, 16:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 15
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Progresul / Voivodeni
Sambata, 23 Martie 2024, 13:30
U-17, etapa 13
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 23 Martie 2024, 13:30
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 14
Teren: Baza Sportiva Ludisor / Ludisor
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportiva Ludisor / Ludisor
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 14
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:00
U-19, etapa 12
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 12
Teren: Viitorul / Copacel
Duminica, 19 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: Viitorul / Copacel
Duminica, 19 Noiembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 12
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 19 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 11
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 12 Noiembrie 2023, hh:mm
Teren: Avantul / Mandra
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
U-15, etapa 10
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
U-19, etapa 9
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:30
U-17, etapa 9
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
U-15, etapa 8
Teren: Park Arena / Făgăraş
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
U-17, etapa 8
Teren: Izvorul / Hoghiz
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi, etapa 1
Teren: Carpaţi / Berivoi
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
U-19, etapa 7
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
U-19, etapa 7
Teren: Cetatea / Rupea
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
INTERLIGA, Seria I, etapa 3
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
U-14, etapa 6
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
U-15, etapa 6
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
U-19, etapa 6
Teren: Cetatea / Rupea
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 8 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 6
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 8 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Olimpia / Sasciori
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
U-17, etapa 5
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 1 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 5
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 1 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
U-14, etapa 4
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
U-15, etapa 4
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 29 Septembrie 2023, 14:30
U-17, etapa 4
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 29 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 24 Septembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 24 Septembrie 2023, hh:mm
Teren: Progresul / Voivodeni
Duminica, 24 Septembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4
Teren: Baza Sportiva Asalt Cincu / Cincu
Duminica, 24 Septembrie 2023, hh:mm
Teren: Baza Sportiva Asalt Cincu / Cincu
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
U-17, etapa 3
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 17 Septembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 3
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 17 Septembrie 2023, hh:mm
Teren: Transilvania / Felmer
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
U-19, etapa 2
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:00
U-14, etapa 2
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 10 Septembrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 2
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 10 Septembrie 2023, hh:mm
Teren: Sageata / Dragus
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:30
Cupa Romaniei, Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 2
Teren: Baza Sportiva Asalt Cincu / Cincu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Baza Sportiva Asalt Cincu / Cincu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 1
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Mandra
Joi, 31 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 1
Teren: Avantul / Mandra
Joi, 31 August 2023, 17:30
Teren: Avantul / Mandra
Vineri, 16 Septembrie 2022, 11:00
U-15, etapa 2
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 16 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş