Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 14
Teren: Cetatea / Apata
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 12
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 9
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:00
U-17, etapa 4
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi, etapa 1
Teren: A.S. / Vulcan
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 7
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 3
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cetatea / Apata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
U-17, etapa 3
Teren: Braşovia / Braşov
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 1
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Precizia / Săcele