Meciuri arbitrate
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Miercuri, 1 Iunie 2011, 18:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 33
Teren: Energia / Feldioara
Miercuri, 1 Iunie 2011, 18:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 28 Mai 2011, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 32
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 28 Mai 2011, 9:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 21 Mai 2011, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 25
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 21 Mai 2011, 13:30
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 21 Mai 2011, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 25
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 21 Mai 2011, 15:00
Teren: Forex / Braşov
Miercuri, 18 Mai 2011, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 24
Teren: Metrom / Braşov
Miercuri, 18 Mai 2011, 13:30
Teren: Metrom / Braşov
Miercuri, 18 Mai 2011, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 24
Teren: Metrom / Braşov
Miercuri, 18 Mai 2011, 15:00
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 7 Mai 2011, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 23
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 7 Mai 2011, 13:30
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 7 Mai 2011, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 23
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 7 Mai 2011, 15:00
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 30 Aprilie 2011, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 22
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 30 Aprilie 2011, 13:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 30 Aprilie 2011, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 22
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 30 Aprilie 2011, 15:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Joi, 21 Aprilie 2011, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 20
Teren: Metrom / Braşov
Joi, 21 Aprilie 2011, 13:30
Teren: Metrom / Braşov
Joi, 21 Aprilie 2011, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 20
Teren: Metrom / Braşov
Joi, 21 Aprilie 2011, 15:00
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 13:30
Cupa Gheorghe Hagi 1999, etapa 5
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 13:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 12:30
Cupa Gheorghe Hagi 1999, etapa 5
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 12:30
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:30
Cupa Gheorghe Hagi 1999, etapa 5
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:30
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 9
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 17 Octombrie 2010, 9:00
Juniori E 2000, Seria II, etapa 1
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 17 Octombrie 2010, 9:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 17 Octombrie 2010, 10:00
Juniori E 2000, Seria II, etapa 1
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 17 Octombrie 2010, 10:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 3
Teren: Victoria / Ormeniş
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Victoria / Ormeniş
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 1
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti