Meciuri arbitrate
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 25
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 3 Iunie 2017, 16:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 25
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 3 Iunie 2017, 16:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 24
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 21 Mai 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 19
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 21 Mai 2017, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 22
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 13 Mai 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 22
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 13 Mai 2017, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 17
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 20
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 20
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 14
Teren: Carpati / Ucea
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Carpati / Ucea
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 15
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 14
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 5
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 5
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 4
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 3
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:15
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 2
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 1
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 10 Septembrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 1
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 10 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului