Programare vize 2020

14 Ianuarie 2020, la ora 16:47 / Publicat în Comunicate AJF / 128 vizualizări

Programare vize 2020

 
 În atenţia echipelor participante în campionatele organizate de AJF Braşov-copii,juniori şi seniori liga IV-V

   Începând cu data de 03.02.2020 la sediile AJF  din Braşov şi Făgăraş se fac vizele sportive anuale pentru cluburi/echipe jucători,antrenori/instructori etc.

Pentru această operaţiune echipele vor prezenta obligatoriu tabele nominale cu datele jucătorilor  separat juniori,separat seniori și Fișa clubului (click aici).

 

ATENȚIE! Pentru jucătorii care au terminat junioratul prezentați 2 fotografii pentru preschimbarea carnetului de legitimare!

 

În situaţia în care echipele transferă jucători,vor prezenta acordul scris al echipei cedente în 4 (patru) exemplare semnate de toţi factorii implicaţi,inclusiv de părinţi (pentru copii şi juniorii sub 16 ani).Pentru sportivii veniţi din alte judeţe se vor prezenta la transferuri şi fişa sportivului(original).

Pentru a se evita neplăceri legate de aglomeraţii ,vă prezentăm datele de programare  a echipelor pentru aceste operaţiuni,pe care vă rugăm să le respectaţi întocmai şi în măsura posibilităţilor:

Nr.
Club
Data
1
ACS COLTEA 1920 BRASOV                   
03.02.2020
2
ACS OLIMPIC CETATE RASNOV       
03.02.2020
3
CS INTER CRISTIAN                              
04.02.2020
4
CSM CODLEA                                        
04.02.2020
5
FC BENTA                                               
04.02.2020
6
FC PRECIZIA SACELE                   
05.02.2020
7
ASC OLIMPIC ZARNESTI                   
06.02.2020
8
AS PRIETENII RUPEA                           
07.02.2020
9
CS CHIMIA ORAȘ VICTORIA                
10.02.2020
10
ACS BUCEGI RASNOV                       
10.02.2020
11
ASC CIUCAȘ TARLUNGENI                   
11.02.2020
12
AS CETATEA HOMOROD              
11.02.2020
13
AS ARIPILE BRASOV                                             
12.02.2020
14
ACS PREJMER                                       
13.02.2020
15
CS JUNIOR BRASOV                           
13.02.2020
16
ACS STEAGU ROSU   BRASOV              
14.02.2020
17
ACS SR BRASOV                                     
17.02.2020
18
ASC CORONA 2010 BRASOV                  
17.02.2020
19
AFC CARPATI BERIVOI                    
18.02.2020
20
AS OLIMPIC VOILA                               
18.02.2020
21
CSM FAGARAS
18.02.2020
22
CSS FAGARAS
18.02.2020
23
NNN FAGARAS
18.02.2020
24
ACS HALCHIU 2013                                 
19.02.2020
25
ACS HOGHIZ                                           
20.02.2020
26
ENERGIA UNIREA FELDIOARA         
20.02.2020
27
AS RECOLTA BUDILA                      
24.02.2020
28
AS BUCEGI MOIECIU                            
24.02.2020
29
AS CETATENII GHIMBAV                      
25.02.2020
30
AS CETATEA APATA 2011                   
25.02.2020
31
AS VULCAN 2008                                       
26.02.2020
32
CSS BRASOVIA BRASOV                       
27.02.2020
33
CS FOREX                                                  
28.02.2020
34
CS HARMAN                                             
02.03.2020
35
ACS KIDS TAMPA BRASOV                
03.03.2020
36
ACS TAMPA                                         
03.03.2020
37
AS ACS VIITORUL BRAȘOV              
04.03.2020
38
AS AC  INTERNATIONAL             
05.03.2020

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP