BRÂNDUȘĂ NICOLAE
Calarasi
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Calarasi
Jud. Calarasi, Loc. Calar, Str. Dobrogei, nr 2
Tel: 0242316021
Tel: -
Fax: 0242316021
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
LIGA IV ACERBIS, SENIORI | CUPA ROMANIEI | LIGA V SERIE A | LIGA V SERIE B | PLAY-OFF LIGA V, SERIE B | ||
RĂDULESCU IONEL | 2 | |||||
CARLEA ROBERT | 3 | |||||
NEGOITA BOGDAN ALEXANDRU COSTIN | 3 | |||||
VĂLEANU VIRGIL | 4 | |||||
CRETU IULIAN MIHAI | 4 | |||||
Baicu Laurentiu | 4 | |||||
IONITA IONUT ADRIAN | 7 | |||||
ILIE ADRIAN | 3 | |||||
Matei Ionut | 1 | |||||
LECA MARIUS | 2 | |||||
DINU FLORINEL | 1 | |||||
ALEXANDRU IONUT CRISTIAN | 2 | |||||
DAN FLORIN COSTIN | 3 | |||||
JECU IONUȚ | 2 | |||||
Neagu Gabriel | 1 | |||||
BÎTAN IONUT | 2 | |||||
Ionut Valentin | 3 | |||||
URSU ALIN | 1 | |||||
TUDOR STEFAN | 4 | |||||
Claudiu Mihai | 1 | |||||
NICU PETRONEL | 5 | |||||
OPREA NICUSOR | 2 | |||||
TOMA VALERIAN | 1 | |||||
CONSTANTIN MIHAI | 1 | |||||
COJOCARU GEORGE | 1 | |||||
BRATU CATALIN | 1 | |||||
ANGHEL ILIE MARIUS | 4 | |||||
ZAMFIRA MADALIN | 2 | |||||
Oprea Gabriel | 7 | |||||
Calin Valentin Cristian | 1 | |||||
DUȚĂ IONEL | 1 | |||||
CHIRNOGEANU GABRIEL | 1 | |||||
TUDOSE MARIUS | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
LIGA IV ACERBIS, SENIORI | CUPA ROMANIEI | LIGA V SERIE A | LIGA V SERIE B | PLAY-OFF LIGA V, SERIE B | ||
C.S. Venus Independența | 5 | |||||
A.F.C. Unirea Mânăstirea | 3 | |||||
A.F.C. Steaua Radovanu | 2 | |||||
A.S. Unirea Dragalina | 2 | |||||
A.S. Spicul Vâlcelele | 2 | |||||
C.S. Victoria Chirnogi | 1 | |||||
A.C.S. Progresul Fundulea | 1 | |||||
A.F.C. Victoria Lehliu Gara | 1 | |||||
A.C.S. Roseți | 2 | |||||
C.S. Viitorul Curcani | 1 | |||||
A.C.S. Dunărea Grădiștea | 2 | |||||
A.C.S. Mostiștea Ulmu | 1 | |||||
A.S. Avântul Dor Mărunt | 4 | |||||
A.F.C. Dunărea Ciocănești | 1 | |||||
A.C.S. Viitorul Dichiseni 2012 | 2 | |||||
A.S. Unirea Spanțov | 2 | |||||
A.S. Atletic Dorobanțu | 2 | |||||
A.F.C. Șoimii Progresu | 2 | |||||
Rapid Răzvani | 3 | |||||
A.S. Avântul Luica | 3 | |||||
A.S. Colinele Argeșului Mitreni | 1 | |||||
A.S. Vulturii Gălbinași | 1 | |||||
A.S. Rapid Ulmeni | 1 | |||||
A.S. Lumina Frumușani | 1 | |||||
A.S. Șoimii Unirea | 2 | |||||
A.S. Conpet 2006 Ștefan Cel Mare | 2 | |||||
A.F.C. Atletico Unirea | 1 | |||||
A.S. Viitorul Dragalina | 2 | |||||
A.S. Petrolul Ileana | 2 | |||||
A.S. Avântul Pietroiu | 1 |