Meciuri arbitrate
Vineri, 26 Aprilie 2024, 16:00
Campionat Judetean U11, etapa 18
Teren: Gloria / Reşiţa
Vineri, 26 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Joi, 25 Aprilie 2024, 17:00
Campionat Judetean U15, etapa 22
Teren: Gloria / Reşiţa
Joi, 25 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Central / Oraviţa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Oraviţa
Sambata, 13 Aprilie 2024, 12:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Gloria / Reşiţa
Sambata, 13 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Campionat Judetean U11, etapa 16
Teren: Prolaz / Caraşova
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Prolaz / Caraşova
Joi, 11 Aprilie 2024, 15:00
Campionat Judetean U11, etapa 16
Teren: Gloria / Reşiţa
Joi, 11 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Luni, 8 Aprilie 2024, 15:00
Campionat Judetean U17, Zona Oravița, etapa 18
Teren: Gloria / Reşiţa
Luni, 8 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Nera / Bozovici
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Nera / Bozovici
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Minerul / Anina
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: Minerul / Anina
Vineri, 29 Martie 2024, 16:30
Campionat Judetean U11, etapa 14
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Vineri, 29 Martie 2024, 16:30
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Viorel Drugarin / Dognecea
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Teren: Viorel Drugarin / Dognecea
Vineri, 22 Martie 2024, 16:00
Campionat Judetean U17, Zona Caransebes, etapa 14
Teren: Viorel Drugarin / Dognecea
Vineri, 22 Martie 2024, 16:00
Teren: Viorel Drugarin / Dognecea
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:00
Campionat Judetean U15, etapa 15
Teren: Recolta / Berzovia
Miercuri, 20 Martie 2024, 16:00
Teren: Recolta / Berzovia
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Prof. Moise Strainescu / Moldova Noua
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Prof. Moise Strainescu / Moldova Noua
Vineri, 8 Martie 2024, 16:00
Campionat Judetean U11, etapa 11
Teren: Prolaz / Caraşova
Vineri, 8 Martie 2024, 16:00
Teren: Prolaz / Caraşova
Joi, 7 Martie 2024, 16:25
Campionat Judetean U 7, etapa 13
Teren: Sala de Sport/Sabin Pauta/ / Resita
Joi, 7 Martie 2024, 16:25
Teren: Sala de Sport/Sabin Pauta/ / Resita
Joi, 7 Martie 2024, 17:15
Campionat Judetean U 7, etapa 14
Teren: Sala de Sport/Sabin Pauta/ / Resita
Joi, 7 Martie 2024, 17:15
Teren: Sala de Sport/Sabin Pauta/ / Resita
Duminica, 4 Februarie 2024, 10:20
Campionat Judetean U 7, etapa 10
Teren: Baza sportiva Dorinel Munteanu / Resita
Duminica, 4 Februarie 2024, 10:20
Teren: Baza sportiva Dorinel Munteanu / Resita
Duminica, 4 Februarie 2024, 10:00
Campionat Judetean U 7, etapa 10
Teren: Baza sportiva Dorinel Munteanu / Resita
Duminica, 4 Februarie 2024, 10:00
Teren: Baza sportiva Dorinel Munteanu / Resita
Duminica, 4 Februarie 2024, 10:40
Campionat Judetean U 7, etapa 11
Teren: Baza sportiva Dorinel Munteanu / Resita
Duminica, 4 Februarie 2024, 10:40
Teren: Baza sportiva Dorinel Munteanu / Resita
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 18:00
Campionat Futsal, etapa 7
Teren: Sala Sport Mircea Eliade / Reșița
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 18:00
Teren: Sala Sport Mircea Eliade / Reșița
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 20:00
Campionat Futsal, etapa 7
Teren: Sala Sport Mircea Eliade / Reșița
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 20:00
Teren: Sala Sport Mircea Eliade / Reșița
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 19:00
Campionat Futsal, etapa 7
Teren: Sala Sport Mircea Eliade / Reșița
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 19:00
Teren: Sala Sport Mircea Eliade / Reșița
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Crivina / Slatina Timiş
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Crivina / Slatina Timiş
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Arena / Cărbunari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Arena / Cărbunari
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:00
Campionat Judetean U11, etapa 9
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Comunal / Ciclova Română
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Ciclova Română
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Ion Cioarcă / Glimboca
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Ion Cioarcă / Glimboca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Stadion TODOR NEGREA BREBU / Brebu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Stadion TODOR NEGREA BREBU / Brebu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:30
Campionat Judetean U15, etapa 8
Teren: Gloria / Reşiţa
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Gloria / Reşiţa
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Campionat Judetean U17, Zona Oravița, etapa 8
Teren: Gloria / Reşiţa
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Șoimii / Gherteniș
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Șoimii / Gherteniș
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Campionat Judetean U9, etapa 4
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:40
Campionat Judetean U9, etapa 4
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:40
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:55
Campionat Judetean U9, etapa 4
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:55
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:35
Campionat Judetean U9, etapa 4
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:35
Teren: Balon sintetic Calea Caransebesului / Resita
Vineri, 20 Octombrie 2023, 15:30
Campionat Judetean U17, Zona Oravița, etapa 7
Teren: Gloria / Reşiţa
Vineri, 20 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Gloria / Reşiţa
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
Campionat Judetean U11, etapa 2
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
Campionat Judetean U11, etapa 5
Teren: Prolaz / Caraşova
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Prolaz / Caraşova
Joi, 5 Octombrie 2023, 14:00
Campionat Judetean U11, etapa 4
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Joi, 5 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Campionat Judetean U11, etapa 4
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Mehadia - Zona Maier / Mehadia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mehadia - Zona Maier / Mehadia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Vointa / Şoşdea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Vointa / Şoşdea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Comunal / Ciclova Română
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Ciclova Română
Vineri, 15 Septembrie 2023, 15:30
Campionat Judetean U13, Zona Caransebeș, etapa 2
Teren: Gloria / Reşiţa
Vineri, 15 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Campionat Judetean U17, Zona Caransebes, etapa 1
Teren: Viorel Drugarin / Dognecea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Viorel Drugarin / Dognecea
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:15
Cupa României, Cupa României -Turul I, etapa 1
Teren: Șoimii / Gherteniș
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:15
Teren: Șoimii / Gherteniș
Data nu este disponibila, hh:mm
Campionat Judetean U13, Zona Caransebeș, etapa 16
Teren: Izvor / Bocșa
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Izvor / Bocșa