Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 16-11-2019

1 A.C.S. Mundo Resita
A.C.S. Progresul Ezeris
Mundo Arena / Resita Juniori U13, Seria I, etapa 10 11:00 Beg DCatana V - - STIUBE F -
2 A.C.S. Progresul Ezeris
C.S. Oravita
Municipal / Caransebes Liga a IV-a, Zona Oravita, etapa 11 12:00 Voina DFrimu VCocora I - HERGHELEGIU PPOPESCU M
3 A.F.C. Voinţa Lupac
A.S. Metalul Bocşa
Voinţa / Lupac Liga a IV-a, Zona Oravita, etapa 11 12:00 Diaconu SNovacovici MVoina C - HARAMUZ SMesza D
4 A.S. Agmonia Zăvoi
A.S. AD Mediam Mehadia
Conrad Maximilian / Zăvoi Liga Elitelor U15 -faza judeteana, Seria a I-a, Faza a II-a, etapa 6 12:00 Vucescu DIspas FMihoc A - VĂRZAN M -
5 C.S. Moldova Nouă
A.S. Steaua 2018 Prigor
Prof. Moise Strainescu / Moldova Noua Liga Elitelor U15 -faza judeteana, Seria a II-a, Faza a II-a, etapa 4 12:00 Stoicovici CPoteras IMihalache R - MICU C -
6 A.S. AD Mediam Mehadia
A.C.S. 2017 Slatina Timis
Hercules / Băile Herculane Liga a IV-a, Zona Caransebes, etapa 11 14:00 Toader RBuzzi CLascu F - TIUCH GLUPŞA I
7 C.S.M. Resita 2007
C.S. Moldova Nouă
Mircea Chivu / Reşiţa Juniori U13, Seria I, etapa 10 14:30 Boscka BRusu M - - COPOCEAN A -
8 A.F.C. Voinţa Lupac
A.C.S. Mundo Resita
Mundo Arena / Resita Juniori U11, Seria I, etapa 9 14:30 Ciocoi IModrigan S - - MICLOSINA D -
9 C.S.M. Resita 2008
C.S.O. Anina
Mircea Chivu / Reşiţa Juniori U13, Seria I, etapa 10 15:45 Boscka BMarian A - - COPOCEAN A -

Duminica, 17-11-2019

1 A.S. Șoimii Gherteniș
A.S. F.C. Ramna 2000
Recolta / Berzovia Liga a V-a, etapa 10 11:00 Svatsinka DGrindean VStefoni I - STIUBE F -
2 A.S. Vointa Răcăşdia
A.C.S. Viitorul Vrani
Voinţa / Răcăşdia Liga a V-a, etapa 10 11:30 Boscka BIzvernari AFrimu V - SODANCA C -
3 A.C.S. Nera Bozovici
A.S. Croaţia Clocotici
Nera / Bozovici Liga a IV-a, Zona Oravita, etapa 11 12:00 Bagherea MCiocoi INovacovici M - GLOGOVICEAN LBORU M
4 A.S. Berzasca
A.S. Metalul Bocşa
Central / Berzasca U19 Judetean, etapa 5 12:00 Stoicovici CPoteras IMihalache R - LUPŞA I -
5 A.C.S. Rapid Buchin
A.S. Agmonia Zăvoi
Arena Buchin / Buchin Liga a IV-a, Zona Caransebes, etapa 11 13:00 Buzzi CRusu MCocora I - VĂRZAN MCepoi M
6 A.S. Magica Caransebes
A.S. Era S Comexim Caransebeş
Balta Sărată, str. Cernei nr. 1 / Caransebeş Liga a IV-a, Zona Caransebes, etapa 11 14:00 Romanu CAbalasei ARadut A - HERGHELEGIU PPOPESCU M
7 A.S. Voinţa Şoşdea
A.C.S. Comorîşte
Vointa / Şoşdea Liga a V-a, etapa 10 14:00 Svatsinka DGrindean VStefoni I - STIUBE F -
8 A.C.S. 1955 Minerul Dognecea
A.S. Banatul Ocna de Fier
Viorel Drugarin / Dognecea Liga a V-a, etapa 10 14:00 Nistoran RHumiţa IBeg D - COROCAN C -
9 A.S. Recolta Rafnic
A.C.S. Ciclova Română
Recolta / Rafnic Liga a V-a, etapa 10 14:00 Cicu EGrigoras EEnache A - ORLEANU R -
10 A.S. Steaua 2018 Prigor
C.S.O. Anina
Nera / Bozovici Liga a IV-a, Zona Oravita, etapa 11 14:30 Ciocoi IBagherea MNovacovici M - GLOGOVICEAN LBORU M
11 A.S. Foresta Armeniş
F.C.S. Bistra Glimboca
Zavoi din Armeniş / Armeniş Liga a IV-a, Zona Caransebes, etapa 11 14:30 Gogu CVoina CMarisescu A - MICLOSINA DKELEMEN I
12 A.S. Granitul Surduc
A.S. Intersport Măureni
Granitul / Surduc Liga a V-a, etapa 10 14:30 Frimu VIzvernari ABoscka B - SODANCA C -

Luni, 18-11-2019

Niciun meci

Marti, 19-11-2019

Niciun meci

Miercuri, 20-11-2019

Niciun meci

Joi, 21-11-2019

1 A.S. Era S Comexim Caransebeş
A.C.S. Rapid Buchin
Municipal / Caransebes Liga a IV-a, Zona Caransebes, etapa 10 14:00 - - - - - -

Vineri, 22-11-2019

Niciun meci

Sambata, 23-11-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP