Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Caraş Severin

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSS Caransebeş - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Beg Daniel (Caraş Severin - Caraş Severin)
A1: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Data: 2021-05-08     Ora: 12:00 A2: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)

Campionatul Național U19, Seria 13 R: Bagherea Madalin (Caraş Severin - Caraş Severin)
Stadion: Municipal (Caransebeş - Caraş Severin)
2 CSS Caransebeş - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Bagherea Madalin (Caraş Severin - Caraş Severin)
A1: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Data: 2021-05-08     Ora: 14:00 A2: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)

Campionatul Național U17, Seria 13 R: Beg Daniel (Caraş Severin - Caraş Severin)
Stadion: Municipal (Caransebeş - Caraş Severin)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - CS Academia de Fotbal Gică Popescu A: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
A1: Nistor Daniel (Zlatna - Alba)
Data: 2021-05-09     Ora: 12:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş)
2 AFC Ripensia Timișoara - CS Academia de Fotbal Gică Popescu A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Nistor Daniel (Zlatna - Alba)
Data: 2021-05-09     Ora: 14:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 LPS Banatul Timişoara - ACS Viitorul Arad A: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)
A1: Svatsinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2021-05-08     Ora: 16:00 A2: Toader Razvan (Oţelu Roşu - Caraş Severin)

Liga Elitelor U16, Seria 7
Stadion: LPS Banatul (Timişoara - Timiş)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP