Lazer Nicolae


Constanta
Arbitru, Categoria I
Locul nasterii: Constanta
Data nasterii: 21-01-2002
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152015
Meciurile arbitrate
Juniori E 2008 Etapa 12
2018-11-25
ASCS Farul 3
Liga a IV-a, Juniori Etapa 18
2018-11-24
Gloria Băneasa
Juniori E 2008 Etapa 11
2018-11-18
Luceafarul 2013 Constanta
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 11
2018-11-18
Academia Hagi
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord Etapa 11
2018-11-17
CFR Constanţa
Juniori E 2008 Etapa 11
2018-11-17
Academia Hagi
Juniori C, U15, Seria A Etapa 11
2018-11-11
C.S Navodari 2
Juniori C, U15, Seria A Etapa 11
2018-11-11
Axiopolis Cernavoda
Juniori D 2006 Etapa 10
2018-11-11
ASCS Farul
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 10
2018-11-10
ASCS Farul
Juniori D2 2006-2007, Grupa Sud Etapa 9
2018-11-03
CFR Constanţa
Juniori E3 2010, Grupa A Etapa 9
2018-11-03
STA
Juniori B1 2002 Etapa 8
2018-11-03
ASCS Farul
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord Etapa 8
2018-10-28
AS Lumina
Juniori B1 2002 Etapa 7
2018-10-28
Kinder Constanta
Juniori E3 2010, Grupa B Etapa 8
2018-10-27
ASCS Farul 2
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 8
2018-10-27
GSIB Mangalia
Juniori B1 2002 Etapa 6
2018-10-21
ASCS Farul 2
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
2018-10-20
Voinţa Valu lui Traian
Liga a IV-a, Juniori Etapa 13
2018-10-20
Voinţa Valu lui Traian
Juniori D 2006 Etapa 6
2018-10-14
Victoria Cumpăna
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord Etapa 6
2018-10-14
AS Lumina
Juniori E 2008 Etapa 6
2018-10-14
ASSF Mangalia
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 6
2018-10-14
GSIB Mangalia
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord Etapa 5
2018-10-07
Kinder Constanta
Juniori E3 2010, Grupa B Etapa 5
2018-10-07
AS Black Sea Navodari
Juniori B1 2002 Etapa 4
2018-10-07
Gloria Albeşti
Juniori D 2006 Etapa 4
2018-09-30
Victoria Cumpăna
Juniori E 2008 Etapa 4
2018-09-30
Luceafarul 2013 Constanta
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 4
2018-09-30
CS Portul Constanţa
Juniori C, U15, Seria B Etapa 4
2018-09-23
ASCS Farul
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord Etapa 3
2018-09-23
CFR Constanţa
Juniori C, U15, Seria B Etapa 4
2018-09-22
Gloria Albeşti
Juniori C, U15, Seria B Etapa 4
2018-09-22
ASSCS Farul Constanta
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 3
2018-09-22
Academia Hagi
Juniori C, U15, Seria Elite Etapa 3
2018-09-15
ASCS Farul
Juniori D 2006 Etapa 2
2018-09-15
Axiopolis Cernavoda
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
2018-09-08
CS Agigea
Juniori C, U15, Seria B Etapa 1
2018-09-01
ASSCS Farul Constanta
Liga a IV-a, Juniori Etapa 1
CS Agigea
Liga a IV-a, Juniori Etapa 2
CS Mihail Kogălniceanu
Liga a IV-a, Juniori Etapa 3
C. S. Navodari
Liga a IV-a, Juniori Etapa 4
Gloria Băneasa
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 1
AS Viisoara
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 1
Fulgerul Chirnogeni
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe