Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Marti, 22-10-2019

Niciun meci

Miercuri, 23-10-2019

Niciun meci

Joi, 24-10-2019

Niciun meci

Vineri, 25-10-2019

Niciun meci

Sambata, 26-10-2019

1 C. S. Navodari
CS Mihail Kogălniceanu
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
2 CS Agigea
Voinţa Valu lui Traian
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
3 CS Eforie
Gloria Albeşti
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
4 Gloria Băneasa
Farul Tuzla
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
5 Emaus Cernavoda
Stiinţa ACALAB Poarta Albă
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
6 CS Cumpana
CS Portul Constanţa
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
7 Sparta Techirghiol
Viitorul Pecineaga
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
8 Viitorul Fîntînele
Axiopolis Cernavoda
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
9 CSO Ovidiu
CS Lipnita Carvan
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 - - - - -
10 C. S. Navodari
CS Mihail Kogălniceanu
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
11 CS Agigea
Voinţa Valu lui Traian
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
12 CS Eforie
Gloria Albeşti
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
13 Gloria Băneasa
Farul Tuzla
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
14 Emaus Cernavoda
Stiinţa ACALAB Poarta Albă
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
15 CS Cumpana
CS Portul Constanţa
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
16 Sparta Techirghiol
Viitorul Pecineaga
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
17 Viitorul Fîntînele
Axiopolis Cernavoda
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
18 CSO Ovidiu
CS Lipnita Carvan
/ Liga a IV-a, Juniori, etapa 14 - - - - -
19 Delta Tulcea
FC Farul
/ Juniori D Elite, etapa 8 - - - - -
20 Viitorul Constanta
CS Eforie
/ Juniori D Elite, etapa 8 - - - - -
21 FC Farul 2
Academia Hagi
/ Juniori D Elite, etapa 8 - - - - -
22 Luceafarul 2 Constanta
Performer Constanta
/ Juniori D Elite, etapa 8 - - - - -
23 Luceafarul 2013 Constanta
Sporting Junior Mangalia
/ Juniori D Elite, etapa 8 - - - - -
24 Axiopolis Cernavoda
CSO Ovidiu
/ Juniori D2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
25 AS Junior Constanta
CS Mihail Kogălniceanu
/ Juniori D2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
26 CS Medgidia
Sporting Navodari
/ Juniori D2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
27 CS Murfatlar
CS Portul Constanţa
/ Juniori D2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
28 AS Black Sea Navodari
C. S. Navodari
/ Juniori D2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
29 FC Farul
Kinder Constanta
/ Juniori D2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
30 CS Poseidon Limanu
CS Portul Constanţa
/ Juniori D2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
31 AS Arsenal Constanta
GSIB Mangalia
/ Juniori D2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
32 Sporting Junior Mangalia 2
FC Farul
/ Juniori D2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
33 Victoria Cumpăna
Sporting Junior Mangalia
/ Juniori D2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
34 Voinţa Valu lui Traian
Callatis 2012 Mangalia
/ Juniori D2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
35 Olimpic Constanta
Arka Constanta
/ Juniori D2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
36 Delta Tulcea
FC Farul
/ Juniori E Elite, etapa 8 - - - - -
37 Viitorul Constanta
FC Farul 3
/ Juniori E Elite, etapa 8 - - - - -
38 FC Farul 2
ACADEMIA HAGI 2
/ Juniori E Elite, etapa 8 - - - - -
39 CS Eforie
Performer Constanta
/ Juniori E Elite, etapa 8 - - - - -
40 Academia Hagi
Kinder Constanta
/ Juniori E Elite, etapa 8 - - - - -
41 Speranta Castelu
Academia Farul Constanta
/ Juniori E2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
42 Luceafarul 2013 Constanta
C. S. Navodari
/ Juniori E2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
43 FC Farul
Metalul Constanta
/ Juniori E2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
44 AS Black Sea Navodari
Academia Hagi
/ Juniori E2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
45 Atletic Navodari
CS Medgidia
/ Juniori E2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
46 CSS Medgidia
CSO Ovidiu
/ Juniori E2 Seria Nord, etapa 9 - - - - -
47 GSIB Mangalia
CS Eforie
/ Juniori E2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
48 CS Poseidon Limanu
Victoria Cumpăna
/ Juniori E2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
49 Voinţa Valu lui Traian
CS Portul Constanţa
/ Juniori E2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
50 Sporting Junior Mangalia
Kinder Constanta
/ Juniori E2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
51 CS II Eforie
Luceafarul 2013 Constanta
/ Juniori E2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
52 STA
Trophaeum Adamclisi
/ Juniori E2 Seria Sud, etapa 9 - - - - -
53 Delta Tulcea
Academia Hagi
/ Juniori E3 Seria Nord, etapa 8 - - - - -
54 Metalul Constanta
AS Black Sea Navodari
/ Juniori E3 Seria Nord, etapa 8 - - - - -
55 ACADEMIA HAGI 2
C. S. Navodari
/ Juniori E3 Seria Nord, etapa 8 - - - - -
56 FC Farul
FC Farul 3
/ Juniori E3 Seria Nord, etapa 8 - - - - -
57 FC Farul 2
Luceafarul 2 Constanta
/ Juniori E3 Seria Nord, etapa 8 - - - - -
58 Kinder Constanta
CS Eforie
/ Juniori E3 Seria Sud, etapa 8 - - - - -
59 Sporting Junior Mangalia
Atletic Club Constanta
/ Juniori E3 Seria Sud, etapa 8 - - - - -
60 Academia Hagi
Victoria Cumpăna
/ Juniori E3 Seria Sud, etapa 8 - - - - -
61 Palatul Copiilor Constanta
Sparta Techirghiol
/ Juniori E3 Seria Sud, etapa 8 - - - - -
62 CS Agigea
FC Farul
/ Juniori E3 Seria Sud, etapa 8 - - - - -

Duminica, 27-10-2019

1 Olimpia Constanta
Sport Prim Oltina
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
2 Fulgerul Chirnogeni
AS Viisoara
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
3 Viitorul Cobadin
Avantul Comana
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
4 Unirea Topraisar
Inter Ion Corvin
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
5 AS Pelinu Gold 2019
CS Poseidon Limanu
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
6 Kinder Constanta
CS Negru Voda
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
7 AS Sageata Stejaru 2019 Constanta
F.C Mereni
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
8 AS Pelinu 2016
Danubius Rasova
/ Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10 - - - - -
9 AS Litoral Sport 2019 Corbu
Viitorul Targusor
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
10 Dunărea Ciobanu
CS Sharks Lumina
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
11 Vointa Sacele
Recolta Nicolae Bălcescu
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
12 Victoria Mihai Viteazul
CS Viitorul Harsova
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
13 Flacara Crucea
Litoral Corbu
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
14 CS Peştera
Speranta Castelu
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
15 CS Murfatlar
Dacia Mircea Vodă
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
16 Steaua Speranţei Siliştea
Sportul Tortoman
/ Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10 - - - - -
17 Dunărea Ostrov
Viitorul Cuza Voda
/ Liga a VI-a, etapa 9 - - - - -
18 Luceafărul Amzacea
Pescăruşul Gîrliciu
/ Liga a VI-a, etapa 9 - - - - -
19 Trophaeum Adamclisi
Viitorul Cobadin
/ Liga a VI-a, etapa 9 - - - - -
20 Ulmetum Pantelimon
CS Medgidia
/ Liga a VI-a, etapa 9 - - - - -
21 AS Bărăganu
Vointa Cochirleni
/ Liga a VI-a, etapa 9 - - - - -
22 AS Independenţa
Gloria Seimeni
/ Liga a VI-a, etapa 9 - - - - -
23 Flacara Viisoara
Pescarul Ghindăreşti
/ Liga a VI-a, etapa 9 - - - - -

Luni, 28-10-2019

Niciun meci

Marti, 29-10-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP