Martinescu Viorel Bogdan


Mangalia
Arbitru, Categoria I
Locul nasterii: Mangalia
Data nasterii: 13-12-1989
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152014
Meciurile arbitrate
Liga a V-a Etapa 16
2018-11-25
Inter Ion Corvin
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 13
2018-11-25
CS Negru Voda
Liga a IV-a, Juniori Etapa 18
2018-11-24
Voinţa Valu lui Traian
Liga a V-a Etapa 15
2018-11-18
Recolta Nicolae Bălcescu
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 12
2018-11-18
Dunărea Ostrov
Liga a IV-a, Juniori Etapa 17
2018-11-17
Voinţa Valu lui Traian
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 11
2018-11-11
AS Lumina
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 11
2018-11-11
Flacara Viisoara
Liga a IV-a, Juniori Etapa 16
2018-11-10
CS Lipnita Carvan
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 10
2018-11-04
Trophaeum Adamclisi
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 10
2018-11-04
Dunărea Ostrov
Liga a IV-a, Juniori Etapa 15
2018-11-03
Axiopolis Cernavoda
Juniori B1 2002 Etapa 8
2018-11-01
Gloria Albeşti
Juniori D 2006 Etapa 8
2018-10-28
Axiopolis Cernavoda
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
2018-10-27
CS Agigea
Liga a IV-a, Juniori Etapa 14
2018-10-27
CS Agigea
Juniori E 2008 Etapa 8
2018-10-26
Viitorul Constanta
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
2018-10-20
Axiopolis Cernavoda
Liga a IV-a, Juniori Etapa 13
2018-10-20
Axiopolis Cernavoda
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 7
2018-10-20
AS Arsenal Constanta
Liga a V-a Etapa 10
2018-10-14
Olimpia Constanta
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 7
2018-10-14
Viitorul Cuza Voda
Juniori D 2006 Etapa 6
2018-10-13
Axiopolis Cernavoda
Juniori D 2006 Etapa 6
2018-10-13
Performer Constanta
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 6
2018-10-07
I.T.C
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 6
2018-10-07
Dunărea Ostrov
Liga a IV-a, Juniori Etapa 11
2018-10-06
CS Poseidon Limanu
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 6
2018-10-06
CS Negru Voda
Liga a V-a Etapa 8
2018-09-30
Olimpia Constanta
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 5
2018-09-30
Viitorul Cuza Voda
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
2018-09-29
CS Eforie
Liga a IV-a, Juniori Etapa 10
2018-09-29
CS Eforie
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
2018-09-25
Gloria Băneasa
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 4
2018-09-23
CS Negru Voda
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 4
2018-09-23
Dunărea Ostrov
Juniori C, U15, Seria Elite Etapa 4
2018-09-22
ASCS Farul
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord Etapa 3
2018-09-22
CS Medgidia
Juniori E 2008 Etapa 3
2018-09-22
CS Eforie
Liga a V-a Etapa 6
2018-09-19
Recolta Nicolae Bălcescu
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 3
2018-09-16
Viitorul Cobadin
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 3
2018-09-16
AS Bărăganu
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
2018-09-11
CS Cumpana
Liga a IV-a, Juniori Etapa 6
2018-09-11
CS Cumpana
Liga a V-a Etapa 4
2018-09-09
CS Murfatlar
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 2
2018-09-09
Gloria Seimeni
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
2018-09-08
Sparta Techirghiol
Liga a V-a Etapa 2
Olimpia Constanta
Liga a V-a Etapa 2
Sportul Tortoman
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe