Pravdencu Ionut Dorian


Navodari
Arbitru, Categoria a II-a
Locul nasterii: Tulcea
Data nasterii: 17-12-1988
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-a
2017
Meciurile arbitrate
Juniori D 2006 Etapa 12
2018-11-25
Axiopolis Cernavoda
Juniori D 2006 Etapa 12
2018-11-25
Callatis Mangalia
Juniori E 2008 Etapa 12
2018-11-25
Kinder 2 Constanta
Juniori E3 2010, Grupa B Etapa 11
2018-11-18
AS Black Sea Navodari
Juniori B1 2002 Etapa 10
2018-11-18
ASCS Farul
Juniori D2 2006-2007, Grupa Sud Etapa 10
2018-11-11
Victoria Cumpăna
Juniori D2 2006-2007, Grupa Sud Etapa 9
2018-11-05
CS Agigea
Juniori D 2006 Etapa 9
2018-11-04
C. S. Navodari
Juniori E3 2010, Grupa B Etapa 9
2018-11-04
CS Sharks Lumina
Juniori E 2008 Etapa 9
2018-11-04
Kinder Constanta
Juniori E 2008 Etapa 9
2018-11-04
CS Eforie
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
2018-10-28
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 14
2018-10-28
Sparta Techirghiol
Juniori D2 2006-2007, Grupa Sud Etapa 7
2018-10-20
CFR Constanţa
Juniori E3 2010, Grupa A Etapa 7
2018-10-20
ASCS Farul
Juniori E 2008 Etapa 7
2018-10-20
Academia Hagi
Juniori E 2008 Etapa 7
2018-10-20
Performer Constanta
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 7
2018-10-14
Flacara Crucea
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 7
2018-10-14
Dunărea Ciobanu
Juniori C, U15, Seria A Etapa 7
2018-10-13
CFR Constanţa
Juniori E3 2010, Grupa B Etapa 6
2018-10-13
CS Sharks Lumina
Juniori E2 2008-2009, Grupa A Etapa 6
2018-10-13
Voinţa Valu lui Traian
Liga a V-a Etapa 9
2018-10-07
CS Peştera
Juniori C, U15, Seria A Etapa 6
2018-10-06
Axiopolis Cernavoda
Juniori C, U15, Seria B Etapa 6
2018-10-06
ASSCS Farul Constanta
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 5
2018-10-06
Sparta Techirghiol
Juniori D2 2006-2007, Grupa Sud Etapa 4
2018-09-29
CS Agigea
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord Etapa 4
2018-09-29
AS Lumina
Juniori E3 2010, Grupa A Etapa 4
2018-09-29
Academia Hagi
Juniori E3 2010, Grupa A Etapa 4
2018-09-29
CS Agigea
Juniori E2 2008-2009, Grupa A Etapa 4
2018-09-29
ASSCS Farul Constanta
Juniori E2 2008-2009, Grupa A Etapa 4
2018-09-29
Voinţa Valu lui Traian
Liga a IV-a, Juniori Etapa 9
2018-09-25
CS Lipnita Carvan
Liga a V-a Etapa 7
2018-09-23
F.C Mereni
Liga a V-a Etapa 7
2018-09-23
Vointa Sacele
Liga a IV-a, Juniori Etapa 8
2018-09-22
CS Agigea
Juniori C, U15, Seria A Etapa 4
2018-09-22
CFR Constanţa
Liga a V-a Etapa 5
2018-09-16
Vointa Sacele
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 3
2018-09-16
Victoria Mihai Viteazul
Liga a IV-a, Juniori Etapa 7
2018-09-15
Farul Tuzla
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe