Ticamuca Ionut


Constanta
Arbitru asistent, Categoria I
Locul nasterii: Constanta
Data nasterii: 12-01-1979
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Meciurile arbitrate
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 13
2018-11-25
Flacara Viisoara
Liga a IV-a, Seniori Etapa 18
2018-11-24
Farul Tuzla
Liga a V-a Etapa 15
2018-11-18
Viitorul Targusor
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 12
2018-11-18
Fulgerul Chirnogeni
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 11
2018-11-11
AS Independenţa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 16
2018-11-10
CS Agigea
Liga a IV-a, Juniori Etapa 16
2018-11-10
CS Agigea
Liga a V-a Etapa 13
2018-11-04
Avantul Comana
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 10
2018-11-04
Emaus Cernavoda
Liga a IV-a, Seniori Etapa 15
2018-11-03
CSO Ovidiu
Liga a IV-a, Juniori Etapa 15
2018-11-03
CSO Ovidiu
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 9
2018-10-28
Viitorul Cuza Voda
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 9
2018-10-28
Gloria Seimeni
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
2018-10-27
Stiinţa ACALAB Poarta Albă
Liga a IV-a, Juniori Etapa 14
2018-10-27
Stiinţa ACALAB Poarta Albă
Liga a V-a Etapa 11
2018-10-21
CS Peştera
Liga a V-a Etapa 11
2018-10-21
Avantul Comana
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
2018-10-20
Farul Tuzla
Liga a IV-a, Juniori Etapa 13
2018-10-20
Farul Tuzla
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 7
2018-10-14
AS Independenţa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 12
2018-10-13
CS Mihail Kogălniceanu
Liga a IV-a, Juniori Etapa 12
2018-10-13
CS Mihail Kogălniceanu
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 6
2018-10-07
AS Viisoara
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
2018-10-06
Gloria Băneasa
Liga a IV-a, Juniori Etapa 11
2018-10-06
Gloria Băneasa
Juniori D 2006 Etapa 5
2018-10-06
Academia Hagi
Liga a VI-a, Seria Nord Etapa 5
2018-09-30
Pescarul Ghindăreşti
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
2018-09-29
Voinţa Valu lui Traian
Liga a IV-a, Juniori Etapa 10
2018-09-29
Voinţa Valu lui Traian
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
2018-09-25
CS Portul Constanţa
Liga a IV-a, Juniori Etapa 9
2018-09-25
CS Portul Constanţa
Liga a V-a Etapa 6
2018-09-19
Danubius Rasova
Liga a V-a Etapa 5
2018-09-16
CS Peştera
Liga a V-a Etapa 5
2018-09-16
Carsium Hîrşova
Liga a V-a Etapa 5
2018-09-15
Speranta Castelu
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
2018-09-11
CS Poseidon Limanu
Liga a IV-a, Juniori Etapa 6
2018-09-11
CS Poseidon Limanu
Liga a VI-a, Seria Sud Etapa 2
2018-09-09
Trophaeum Adamclisi
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
2018-09-08
Axiopolis Cernavoda
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
2018-09-08
Axiopolis Cernavoda
Liga a V-a Etapa 3
2018-09-05
Viitorul Pecineaga
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
CS Agigea
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
CSO Ovidiu
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
FC Farul
Liga a IV-a, Juniori Etapa 3
CSO Ovidiu
Liga a IV-a, Juniori Etapa 4
FC Farul
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe