Liga a V-a, Seria Nord, sezon 2021/2022

Program competițional

Meciul Etapa Data Scor Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Dacia Mircea Vodă12021-08-291-0Detalii
CS Murfatlar - Recolta Nicolae Bălcescu12021-08-292-4Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Sportul Tortoman12021-08-291-5Detalii
AS Lumina - CS Peştera12021-08-294-2Detalii
Speranta Castelu - Ulmetum Pantelimon12021-08-2911-1Detalii
Viitorul Targusor - Viitorul Fîntînele12021-08-294-3Detalii
Vointa Sacele - Flacara Crucea12021-08-295-2Detalii
Dunărea Ciobanu - Litoral Corbu12021-08-291-2Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Pescarul Ghindăreşti22021-09-047-1Detalii
Sportul Tortoman - CS Murfatlar22021-09-047-1Detalii
CS Peştera - Victoria Mihai Viteazul22021-09-043-2Detalii
Ulmetum Pantelimon - AS Lumina22021-09-040-4Detalii
Viitorul Fîntînele - Speranta Castelu22021-09-041-1Detalii
Flacara Crucea - Viitorul Targusor22021-09-043-2Detalii
Litoral Corbu - Vointa Sacele22021-09-042-1Detalii
Dacia Mircea Vodă - Dunărea Ciobanu22021-09-043-1Detalii
Dacia Mircea Vodă - Recolta Nicolae Bălcescu32021-09-120-2Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Sportul Tortoman32021-09-122-3Detalii
CS Murfatlar - CS Peştera32021-09-120-1Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Ulmetum Pantelimon32021-09-123-0Detalii
AS Lumina - Viitorul Fîntînele32021-09-126-0Detalii
Speranta Castelu - Flacara Crucea32021-09-122-1Detalii
Viitorul Targusor - Litoral Corbu32021-09-122-2Detalii
Vointa Sacele - Dunărea Ciobanu32021-09-122-2Detalii
Sportul Tortoman - Recolta Nicolae Bălcescu42021-09-184-2Detalii
CS Peştera - Pescarul Ghindăreşti42021-09-187-1Detalii
Ulmetum Pantelimon - CS Murfatlar42021-09-180-2Detalii
Viitorul Fîntînele - Victoria Mihai Viteazul42021-09-186-1Detalii
Flacara Crucea - AS Lumina42021-09-191-2Detalii
Litoral Corbu - Speranta Castelu42021-09-180-3Detalii
Dunărea Ciobanu - Viitorul Targusor42021-09-183-0Detalii
Vointa Sacele - Dacia Mircea Vodă42021-09-186-1Detalii
Dacia Mircea Vodă - Sportul Tortoman52021-09-263-4Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - CS Peştera52021-09-262-2Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Ulmetum Pantelimon52021-09-261-2Detalii
CS Murfatlar - Viitorul Fîntînele52021-09-266-3Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Flacara Crucea52021-09-262-2Detalii
AS Lumina - Litoral Corbu52021-09-262-2Detalii
Speranta Castelu - Dunărea Ciobanu52021-09-2613-1Detalii
Viitorul Targusor - Vointa Sacele52021-09-262-3Detalii
Viitorul Fîntînele - Pescarul Ghindăreşti62021-10-027-1Detalii
Flacara Crucea - CS Murfatlar62021-10-027-2Detalii
Litoral Corbu - Victoria Mihai Viteazul62021-10-025-0Detalii
Dunărea Ciobanu - AS Lumina62021-10-023-3Detalii
Vointa Sacele - Speranta Castelu62021-10-023-2Detalii
Viitorul Targusor - Dacia Mircea Vodă62021-10-024-2Detalii
Ulmetum Pantelimon - Recolta Nicolae Bălcescu62021-10-020-3Detalii
CS Peştera - Sportul Tortoman62021-10-025-3Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Flacara Crucea72021-10-102-1Detalii
CS Murfatlar - Litoral Corbu72021-10-100-5Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Dunărea Ciobanu72021-10-102-4Detalii
AS Lumina - Vointa Sacele72021-10-105-0Detalii
Speranta Castelu - Viitorul Targusor72021-10-105-0Detalii
Sportul Tortoman - Ulmetum Pantelimon72021-10-104-0Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Viitorul Fîntînele72021-10-105-1Detalii
Dacia Mircea Vodă - CS Peştera72021-10-100-6Detalii
Litoral Corbu - Pescarul Ghindăreşti82021-10-165-3Detalii
Dunărea Ciobanu - CS Murfatlar82021-10-161-2Detalii
Vointa Sacele - Victoria Mihai Viteazul82021-10-164-1Detalii
Viitorul Targusor - AS Lumina82021-10-160-4Detalii
Speranta Castelu - Dacia Mircea Vodă82021-10-166-1Detalii
Flacara Crucea - Recolta Nicolae Bălcescu82021-10-163-1Detalii
Viitorul Fîntînele - Sportul Tortoman82021-10-167-3Detalii
Ulmetum Pantelimon - CS Peştera82021-10-162-5Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Dunărea Ciobanu92021-10-243-3Detalii
CS Murfatlar - Vointa Sacele92021-10-241-3Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Viitorul Targusor92021-10-242-0Detalii
AS Lumina - Speranta Castelu92021-10-242-0Detalii
CS Peştera - Viitorul Fîntînele92021-10-244-0Detalii
Sportul Tortoman - Flacara Crucea92021-10-244-3Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Litoral Corbu92021-10-240-2Detalii
Dacia Mircea Vodă - Ulmetum Pantelimon92021-10-245-0Detalii
Vointa Sacele - Pescarul Ghindăreşti102021-10-306-1Detalii
Viitorul Targusor - CS Murfatlar102021-10-300-3Detalii
Speranta Castelu - Victoria Mihai Viteazul102021-10-306-1Detalii
AS Lumina - Dacia Mircea Vodă102021-10-305-3Detalii
Dunărea Ciobanu - Recolta Nicolae Bălcescu102021-10-302-2Detalii
Litoral Corbu - Sportul Tortoman102021-10-301-1Detalii
Flacara Crucea - CS Peştera102021-10-30-Detalii
Viitorul Fîntînele - Ulmetum Pantelimon102021-10-309-3Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Viitorul Targusor112021-11-073-1Detalii
CS Murfatlar - Speranta Castelu112021-11-073-4Detalii
Victoria Mihai Viteazul - AS Lumina112021-11-075-4Detalii
Dacia Mircea Vodă - Viitorul Fîntînele112021-11-072-4Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Vointa Sacele112021-11-073-4Detalii
Sportul Tortoman - Dunărea Ciobanu112021-11-073-1Detalii
CS Peştera - Litoral Corbu112021-11-073-3Detalii
Ulmetum Pantelimon - Flacara Crucea112021-11-070-3Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Dacia Mircea Vodă122021-11-137-1Detalii
AS Lumina - CS Murfatlar122021-11-132-1Detalii
Speranta Castelu - Pescarul Ghindăreşti122021-11-136-0Detalii
Viitorul Targusor - Recolta Nicolae Bălcescu122021-11-131-2Detalii
Vointa Sacele - Sportul Tortoman122021-11-133-0Detalii
Dunărea Ciobanu - CS Peştera122021-11-131-4Detalii
Litoral Corbu - Ulmetum Pantelimon122021-11-139-2Detalii
Flacara Crucea - Viitorul Fîntînele122021-11-133-5Detalii
CS Murfatlar - Victoria Mihai Viteazul132021-11-210-3Detalii
Pescarul Ghindăreşti - AS Lumina132021-11-211-2Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Speranta Castelu132021-11-212-0Detalii
Sportul Tortoman - Viitorul Targusor132021-11-213-0Detalii
CS Peştera - Vointa Sacele132021-11-212-1Detalii
Ulmetum Pantelimon - Dunărea Ciobanu132021-11-216-1Detalii
Viitorul Fîntînele - Litoral Corbu132021-11-212-3Detalii
Dacia Mircea Vodă - Flacara Crucea132021-11-210-3Detalii
CS Murfatlar - Dacia Mircea Vodă142021-11-276-4Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Pescarul Ghindăreşti142021-11-275-3Detalii
AS Lumina - Recolta Nicolae Bălcescu142021-11-271-1Detalii
Speranta Castelu - Sportul Tortoman142021-11-273-3Detalii
Viitorul Targusor - CS Peştera142021-11-270-1Detalii
Vointa Sacele - Ulmetum Pantelimon142021-11-273-0Detalii
Dunărea Ciobanu - Viitorul Fîntînele142021-11-275-5Detalii
Litoral Corbu - Flacara Crucea142021-11-272-1Detalii
Pescarul Ghindăreşti - CS Murfatlar152021-12-050-0Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Victoria Mihai Viteazul152021-12-053-1Detalii
Sportul Tortoman - AS Lumina152021-12-053-3Detalii
CS Peştera - Speranta Castelu152021-12-051-1Detalii
Ulmetum Pantelimon - Viitorul Targusor152021-12-052-1Detalii
Viitorul Fîntînele - Vointa Sacele152021-12-054-1Detalii
Flacara Crucea - Dunărea Ciobanu152021-12-055-1Detalii
Dacia Mircea Vodă - Litoral Corbu152021-12-051-8Detalii
Dacia Mircea Vodă - Pescarul Ghindăreşti162022-03-136-1Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - CS Murfatlar162022-03-135-2Detalii
Sportul Tortoman - Victoria Mihai Viteazul162022-03-134-1Detalii
CS Peştera - AS Lumina162022-03-135-2Detalii
Ulmetum Pantelimon - Speranta Castelu162022-03-131-5Detalii
Viitorul Fîntînele - Viitorul Targusor162022-03-133-0Detalii
Flacara Crucea - Vointa Sacele162022-03-134-2Detalii
Litoral Corbu - Dunărea Ciobanu162022-03-130-3Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Recolta Nicolae Bălcescu172022-03-202-6Detalii
CS Murfatlar - Sportul Tortoman172022-03-200-2Detalii
Victoria Mihai Viteazul - CS Peştera172022-03-200-8Detalii
AS Lumina - Ulmetum Pantelimon172022-03-208-0Detalii
Speranta Castelu - Viitorul Fîntînele172022-03-205-2Detalii
Viitorul Targusor - Flacara Crucea172022-03-200-3Detalii
Vointa Sacele - Litoral Corbu172022-03-203-1Detalii
Dunărea Ciobanu - Dacia Mircea Vodă172022-03-202-2Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Dacia Mircea Vodă182022-03-277-1Detalii
Sportul Tortoman - Pescarul Ghindăreşti182022-03-271-0Detalii
CS Peştera - CS Murfatlar182022-03-274-0Detalii
Ulmetum Pantelimon - Victoria Mihai Viteazul182022-03-271-1Detalii
Viitorul Fîntînele - AS Lumina182022-03-270-3Detalii
Flacara Crucea - Speranta Castelu182022-03-273-0Detalii
Litoral Corbu - Viitorul Targusor182022-03-273-0Detalii
Dunărea Ciobanu - Vointa Sacele182022-03-271-3Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Sportul Tortoman192022-04-031-1Detalii
Pescarul Ghindăreşti - CS Peştera192022-04-030-5Detalii
CS Murfatlar - Ulmetum Pantelimon192022-04-034-2Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Viitorul Fîntînele192022-04-034-3Detalii
AS Lumina - Flacara Crucea192022-04-033-1Detalii
Speranta Castelu - Litoral Corbu192022-04-033-0Detalii
Viitorul Targusor - Dunărea Ciobanu192022-04-030-3Detalii
Dacia Mircea Vodă - Vointa Sacele192022-04-031-1Detalii
Sportul Tortoman - Dacia Mircea Vodă202022-04-103-1Detalii
CS Peştera - Recolta Nicolae Bălcescu202022-04-103-0Detalii
Ulmetum Pantelimon - Pescarul Ghindăreşti202022-04-102-1Detalii
Viitorul Fîntînele - CS Murfatlar202022-04-102-2Detalii
Flacara Crucea - Victoria Mihai Viteazul202022-04-106-0Detalii
Litoral Corbu - AS Lumina202022-04-102-2Detalii
Dunărea Ciobanu - Speranta Castelu202022-04-100-6Detalii
Vointa Sacele - Viitorul Targusor202022-04-103-0Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Viitorul Fîntînele212022-04-172-1Detalii
CS Murfatlar - Flacara Crucea212022-04-172-0Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Litoral Corbu212022-04-172-2Detalii
AS Lumina - Dunărea Ciobanu212022-04-173-0Detalii
Speranta Castelu - Vointa Sacele212022-04-173-0Detalii
Dacia Mircea Vodă - Viitorul Targusor212022-04-173-0Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Ulmetum Pantelimon212022-04-174-1Detalii
Sportul Tortoman - CS Peştera212022-04-161-2Detalii
Flacara Crucea - Pescarul Ghindăreşti222022-04-233-0Detalii
Litoral Corbu - CS Murfatlar222022-04-233-4Detalii
Dunărea Ciobanu - Victoria Mihai Viteazul222022-04-233-2Detalii
Vointa Sacele - AS Lumina222022-04-230-3Detalii
Viitorul Targusor - Speranta Castelu222022-04-230-3Detalii
Ulmetum Pantelimon - Sportul Tortoman222022-04-230-3Detalii
Viitorul Fîntînele - Recolta Nicolae Bălcescu222022-04-273-2Detalii
CS Peştera - Dacia Mircea Vodă222022-04-238-2Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Litoral Corbu232022-05-013-0Detalii
CS Murfatlar - Dunărea Ciobanu232022-04-303-0Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Vointa Sacele232022-05-011-7Detalii
AS Lumina - Viitorul Targusor232022-05-013-0Detalii
Dacia Mircea Vodă - Speranta Castelu232022-04-300-3Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Flacara Crucea232022-04-301-1Detalii
Sportul Tortoman - Viitorul Fîntînele232022-05-057-4Detalii
CS Peştera - Ulmetum Pantelimon232022-04-303-0Detalii
Dunărea Ciobanu - Pescarul Ghindăreşti242022-05-085-3Detalii
Vointa Sacele - CS Murfatlar242022-05-072-3Detalii
Viitorul Targusor - Victoria Mihai Viteazul242022-05-080-3Detalii
Speranta Castelu - AS Lumina242022-05-083-4Detalii
Viitorul Fîntînele - CS Peştera242022-05-080-3Detalii
Flacara Crucea - Sportul Tortoman242022-05-084-0Detalii
Litoral Corbu - Recolta Nicolae Bălcescu242022-05-083-0Detalii
Ulmetum Pantelimon - Dacia Mircea Vodă242022-05-080-4Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Vointa Sacele252022-05-150-2Detalii
CS Murfatlar - Viitorul Targusor252022-05-153-0Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Speranta Castelu252022-05-154-3Detalii
Dacia Mircea Vodă - AS Lumina252022-05-150-4Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Dunărea Ciobanu252022-05-153-1Detalii
Sportul Tortoman - Litoral Corbu252022-05-153-2Detalii
CS Peştera - Flacara Crucea252022-05-152-1Detalii
Ulmetum Pantelimon - Viitorul Fîntînele252022-05-154-3Detalii
Viitorul Targusor - Pescarul Ghindăreşti262022-05-220-3Detalii
Speranta Castelu - CS Murfatlar262022-05-224-5Detalii
AS Lumina - Victoria Mihai Viteazul262022-05-227-0Detalii
Viitorul Fîntînele - Dacia Mircea Vodă262022-05-224-0Detalii
Vointa Sacele - Recolta Nicolae Bălcescu262022-05-222-1Detalii
Dunărea Ciobanu - Sportul Tortoman262022-05-223-2Detalii
Litoral Corbu - CS Peştera262022-05-222-0Detalii
Flacara Crucea - Ulmetum Pantelimon262022-05-223-1Detalii
Dacia Mircea Vodă - Victoria Mihai Viteazul272022-05-291-0Detalii
CS Murfatlar - AS Lumina272022-05-292-1Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Speranta Castelu272022-05-291-3Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - Viitorul Targusor272022-05-293-0Detalii
Sportul Tortoman - Vointa Sacele272022-05-294-1Detalii
CS Peştera - Dunărea Ciobanu272022-05-293-0Detalii
Ulmetum Pantelimon - Litoral Corbu272022-05-294-2Detalii
Viitorul Fîntînele - Flacara Crucea272022-05-293-4Detalii
Victoria Mihai Viteazul - CS Murfatlar282022-06-051-5Detalii
AS Lumina - Pescarul Ghindăreşti282022-06-0517-1Detalii
Speranta Castelu - Recolta Nicolae Bălcescu282022-06-053-1Detalii
Viitorul Targusor - Sportul Tortoman282022-06-050-3Detalii
Vointa Sacele - CS Peştera282022-06-051-3Detalii
Dunărea Ciobanu - Ulmetum Pantelimon282022-06-054-1Detalii
Litoral Corbu - Viitorul Fîntînele282022-06-052-4Detalii
Flacara Crucea - Dacia Mircea Vodă282022-06-053-1Detalii
Dacia Mircea Vodă - CS Murfatlar292022-06-122-6Detalii
Pescarul Ghindăreşti - Victoria Mihai Viteazul292022-06-121-4Detalii
Recolta Nicolae Bălcescu - AS Lumina292022-06-122-4Detalii
Sportul Tortoman - Speranta Castelu292022-06-122-3Detalii
CS Peştera - Viitorul Targusor292022-06-123-0Detalii
Ulmetum Pantelimon - Vointa Sacele292022-06-121-1Detalii
Viitorul Fîntînele - Dunărea Ciobanu292022-06-127-2Detalii
Flacara Crucea - Litoral Corbu292022-06-126-4Detalii
CS Murfatlar - Pescarul Ghindăreşti302022-06-193-0Detalii
Victoria Mihai Viteazul - Recolta Nicolae Bălcescu302022-06-191-4Detalii
AS Lumina - Sportul Tortoman302022-06-194-4Detalii
Speranta Castelu - CS Peştera302022-06-191-8Detalii
Viitorul Targusor - Ulmetum Pantelimon302022-06-190-3Detalii
Vointa Sacele - Viitorul Fîntînele302022-06-199-2Detalii
Dunărea Ciobanu - Flacara Crucea302022-06-191-1Detalii
Litoral Corbu - Dacia Mircea Vodă302022-06-197-0Detalii

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP