Meciul |
Etapa |
Data |
Scor |
Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - AS Dacia Mircea Vodă | 1 | 2021-08-29 | 1-0 | Detalii |
CSO Murfatlar - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 1 | 2021-08-29 | 2-4 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - AS Sportul Tortoman | 1 | 2021-08-29 | 1-5 | Detalii |
CS Lumina - CS Peştera | 1 | 2021-08-29 | 4-2 | Detalii |
CS Speranta Castelu - AS Ulmetum Pantelimon | 1 | 2021-08-29 | 11-1 | Detalii |
Viitorul Targusor - CS Viitorul Fîntînele | 1 | 2021-08-29 | 4-3 | Detalii |
AS Vointa Sacele - AS Flacara Crucea | 1 | 2021-08-29 | 5-2 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - Litoral 22 Corbu | 1 | 2021-08-29 | 1-2 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - AS Pescarul Ghindăreşti | 2 | 2021-09-04 | 7-1 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - CSO Murfatlar | 2 | 2021-09-04 | 7-1 | Detalii |
CS Peştera - Victoria Mihai Viteazul | 2 | 2021-09-04 | 3-2 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - CS Lumina | 2 | 2021-09-04 | 0-4 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - CS Speranta Castelu | 2 | 2021-09-04 | 1-1 | Detalii |
AS Flacara Crucea - Viitorul Targusor | 2 | 2021-09-04 | 3-2 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - AS Vointa Sacele | 2 | 2021-09-04 | 2-1 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - AS Dunărea Ciobanu | 2 | 2021-09-04 | 3-1 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 3 | 2021-09-12 | 0-2 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - AS Sportul Tortoman | 3 | 2021-09-12 | 2-3 | Detalii |
CSO Murfatlar - CS Peştera | 3 | 2021-09-12 | 0-1 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - AS Ulmetum Pantelimon | 3 | 2021-09-12 | 3-0 | Detalii |
CS Lumina - CS Viitorul Fîntînele | 3 | 2021-09-12 | 6-0 | Detalii |
CS Speranta Castelu - AS Flacara Crucea | 3 | 2021-09-12 | 2-1 | Detalii |
Viitorul Targusor - Litoral 22 Corbu | 3 | 2021-09-12 | 2-2 | Detalii |
AS Vointa Sacele - AS Dunărea Ciobanu | 3 | 2021-09-12 | 2-2 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 4 | 2021-09-18 | 4-2 | Detalii |
CS Peştera - AS Pescarul Ghindăreşti | 4 | 2021-09-18 | 7-1 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - CSO Murfatlar | 4 | 2021-09-18 | 0-2 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - Victoria Mihai Viteazul | 4 | 2021-09-18 | 6-1 | Detalii |
AS Flacara Crucea - CS Lumina | 4 | 2021-09-19 | 1-2 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - CS Speranta Castelu | 4 | 2021-09-18 | 0-3 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - Viitorul Targusor | 4 | 2021-09-18 | 3-0 | Detalii |
AS Vointa Sacele - AS Dacia Mircea Vodă | 4 | 2021-09-18 | 6-1 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - AS Sportul Tortoman | 5 | 2021-09-26 | 3-4 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - CS Peştera | 5 | 2021-09-26 | 2-2 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - AS Ulmetum Pantelimon | 5 | 2021-09-26 | 1-2 | Detalii |
CSO Murfatlar - CS Viitorul Fîntînele | 5 | 2021-09-26 | 6-3 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - AS Flacara Crucea | 5 | 2021-09-26 | 2-2 | Detalii |
CS Lumina - Litoral 22 Corbu | 5 | 2021-09-26 | 2-2 | Detalii |
CS Speranta Castelu - AS Dunărea Ciobanu | 5 | 2021-09-26 | 13-1 | Detalii |
Viitorul Targusor - AS Vointa Sacele | 5 | 2021-09-26 | 2-3 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - AS Pescarul Ghindăreşti | 6 | 2021-10-02 | 7-1 | Detalii |
AS Flacara Crucea - CSO Murfatlar | 6 | 2021-10-02 | 7-2 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - Victoria Mihai Viteazul | 6 | 2021-10-02 | 5-0 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - CS Lumina | 6 | 2021-10-02 | 3-3 | Detalii |
AS Vointa Sacele - CS Speranta Castelu | 6 | 2021-10-02 | 3-2 | Detalii |
Viitorul Targusor - AS Dacia Mircea Vodă | 6 | 2021-10-02 | 4-2 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 6 | 2021-10-02 | 0-3 | Detalii |
CS Peştera - AS Sportul Tortoman | 6 | 2021-10-02 | 5-3 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - AS Flacara Crucea | 7 | 2021-10-10 | 2-1 | Detalii |
CSO Murfatlar - Litoral 22 Corbu | 7 | 2021-10-10 | 0-5 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - AS Dunărea Ciobanu | 7 | 2021-10-10 | 2-4 | Detalii |
CS Lumina - AS Vointa Sacele | 7 | 2021-10-10 | 5-0 | Detalii |
CS Speranta Castelu - Viitorul Targusor | 7 | 2021-10-10 | 5-0 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - AS Ulmetum Pantelimon | 7 | 2021-10-10 | 4-0 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - CS Viitorul Fîntînele | 7 | 2021-10-10 | 5-1 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - CS Peştera | 7 | 2021-10-10 | 0-6 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - AS Pescarul Ghindăreşti | 8 | 2021-10-16 | 5-3 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - CSO Murfatlar | 8 | 2021-10-16 | 1-2 | Detalii |
AS Vointa Sacele - Victoria Mihai Viteazul | 8 | 2021-10-16 | 4-1 | Detalii |
Viitorul Targusor - CS Lumina | 8 | 2021-10-16 | 0-4 | Detalii |
CS Speranta Castelu - AS Dacia Mircea Vodă | 8 | 2021-10-16 | 6-1 | Detalii |
AS Flacara Crucea - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 8 | 2021-10-16 | 3-1 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - AS Sportul Tortoman | 8 | 2021-10-16 | 7-3 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - CS Peştera | 8 | 2021-10-16 | 2-5 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - AS Dunărea Ciobanu | 9 | 2021-10-24 | 3-3 | Detalii |
CSO Murfatlar - AS Vointa Sacele | 9 | 2021-10-24 | 1-3 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - Viitorul Targusor | 9 | 2021-10-24 | 2-0 | Detalii |
CS Lumina - CS Speranta Castelu | 9 | 2021-10-24 | 2-0 | Detalii |
CS Peştera - CS Viitorul Fîntînele | 9 | 2021-10-24 | 4-0 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - AS Flacara Crucea | 9 | 2021-10-24 | 4-3 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - Litoral 22 Corbu | 9 | 2021-10-24 | 0-2 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - AS Ulmetum Pantelimon | 9 | 2021-10-24 | 5-0 | Detalii |
AS Vointa Sacele - AS Pescarul Ghindăreşti | 10 | 2021-10-30 | 6-1 | Detalii |
Viitorul Targusor - CSO Murfatlar | 10 | 2021-10-30 | 0-3 | Detalii |
CS Speranta Castelu - Victoria Mihai Viteazul | 10 | 2021-10-30 | 6-1 | Detalii |
CS Lumina - AS Dacia Mircea Vodă | 10 | 2021-10-30 | 5-3 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 10 | 2021-10-30 | 2-2 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - AS Sportul Tortoman | 10 | 2021-10-30 | 1-1 | Detalii |
AS Flacara Crucea - CS Peştera | 10 | 2021-10-30 | - | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - AS Ulmetum Pantelimon | 10 | 2021-10-30 | 9-3 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - Viitorul Targusor | 11 | 2021-11-07 | 3-1 | Detalii |
CSO Murfatlar - CS Speranta Castelu | 11 | 2021-11-07 | 3-4 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - CS Lumina | 11 | 2021-11-07 | 5-4 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - CS Viitorul Fîntînele | 11 | 2021-11-07 | 2-4 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - AS Vointa Sacele | 11 | 2021-11-07 | 3-4 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - AS Dunărea Ciobanu | 11 | 2021-11-07 | 3-1 | Detalii |
CS Peştera - Litoral 22 Corbu | 11 | 2021-11-07 | 3-3 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - AS Flacara Crucea | 11 | 2021-11-07 | 0-3 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - AS Dacia Mircea Vodă | 12 | 2021-11-13 | 7-1 | Detalii |
CS Lumina - CSO Murfatlar | 12 | 2021-11-13 | 2-1 | Detalii |
CS Speranta Castelu - AS Pescarul Ghindăreşti | 12 | 2021-11-13 | 6-0 | Detalii |
Viitorul Targusor - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 12 | 2021-11-13 | 1-2 | Detalii |
AS Vointa Sacele - AS Sportul Tortoman | 12 | 2021-11-13 | 3-0 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - CS Peştera | 12 | 2021-11-13 | 1-4 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - AS Ulmetum Pantelimon | 12 | 2021-11-13 | 9-2 | Detalii |
AS Flacara Crucea - CS Viitorul Fîntînele | 12 | 2021-11-13 | 3-5 | Detalii |
CSO Murfatlar - Victoria Mihai Viteazul | 13 | 2021-11-21 | 0-3 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - CS Lumina | 13 | 2021-11-21 | 1-2 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - CS Speranta Castelu | 13 | 2021-11-21 | 2-0 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - Viitorul Targusor | 13 | 2021-11-21 | 3-0 | Detalii |
CS Peştera - AS Vointa Sacele | 13 | 2021-11-21 | 2-1 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - AS Dunărea Ciobanu | 13 | 2021-11-21 | 6-1 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - Litoral 22 Corbu | 13 | 2021-11-21 | 2-3 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - AS Flacara Crucea | 13 | 2021-11-21 | 0-3 | Detalii |
CSO Murfatlar - AS Dacia Mircea Vodă | 14 | 2021-11-27 | 6-4 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - AS Pescarul Ghindăreşti | 14 | 2021-11-27 | 5-3 | Detalii |
CS Lumina - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 14 | 2021-11-27 | 1-1 | Detalii |
CS Speranta Castelu - AS Sportul Tortoman | 14 | 2021-11-27 | 3-3 | Detalii |
Viitorul Targusor - CS Peştera | 14 | 2021-11-27 | 0-1 | Detalii |
AS Vointa Sacele - AS Ulmetum Pantelimon | 14 | 2021-11-27 | 3-0 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - CS Viitorul Fîntînele | 14 | 2021-11-27 | 5-5 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - AS Flacara Crucea | 14 | 2021-11-27 | 2-1 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - CSO Murfatlar | 15 | 2021-12-05 | 0-0 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - Victoria Mihai Viteazul | 15 | 2021-12-05 | 3-1 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - CS Lumina | 15 | 2021-12-05 | 3-3 | Detalii |
CS Peştera - CS Speranta Castelu | 15 | 2021-12-05 | 1-1 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - Viitorul Targusor | 15 | 2021-12-05 | 2-1 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - AS Vointa Sacele | 15 | 2021-12-05 | 4-1 | Detalii |
AS Flacara Crucea - AS Dunărea Ciobanu | 15 | 2021-12-05 | 5-1 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - Litoral 22 Corbu | 15 | 2021-12-05 | 1-8 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - AS Pescarul Ghindăreşti | 16 | 2022-03-13 | 6-1 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - CSO Murfatlar | 16 | 2022-03-13 | 5-2 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - Victoria Mihai Viteazul | 16 | 2022-03-13 | 4-1 | Detalii |
CS Peştera - CS Lumina | 16 | 2022-03-13 | 5-2 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - CS Speranta Castelu | 16 | 2022-03-13 | 1-5 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - Viitorul Targusor | 16 | 2022-03-13 | 3-0 | Detalii |
AS Flacara Crucea - AS Vointa Sacele | 16 | 2022-03-13 | 4-2 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - AS Dunărea Ciobanu | 16 | 2022-03-13 | 0-3 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 17 | 2022-03-20 | 2-6 | Detalii |
CSO Murfatlar - AS Sportul Tortoman | 17 | 2022-03-20 | 0-2 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - CS Peştera | 17 | 2022-03-20 | 0-8 | Detalii |
CS Lumina - AS Ulmetum Pantelimon | 17 | 2022-03-20 | 8-0 | Detalii |
CS Speranta Castelu - CS Viitorul Fîntînele | 17 | 2022-03-20 | 5-2 | Detalii |
Viitorul Targusor - AS Flacara Crucea | 17 | 2022-03-20 | 0-3 | Detalii |
AS Vointa Sacele - Litoral 22 Corbu | 17 | 2022-03-20 | 3-1 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - AS Dacia Mircea Vodă | 17 | 2022-03-20 | 2-2 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - AS Dacia Mircea Vodă | 18 | 2022-03-27 | 7-1 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - AS Pescarul Ghindăreşti | 18 | 2022-03-27 | 1-0 | Detalii |
CS Peştera - CSO Murfatlar | 18 | 2022-03-27 | 4-0 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - Victoria Mihai Viteazul | 18 | 2022-03-27 | 1-1 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - CS Lumina | 18 | 2022-03-27 | 0-3 | Detalii |
AS Flacara Crucea - CS Speranta Castelu | 18 | 2022-03-27 | 3-0 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - Viitorul Targusor | 18 | 2022-03-27 | 3-0 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - AS Vointa Sacele | 18 | 2022-03-27 | 1-3 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - AS Sportul Tortoman | 19 | 2022-04-03 | 1-1 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - CS Peştera | 19 | 2022-04-03 | 0-5 | Detalii |
CSO Murfatlar - AS Ulmetum Pantelimon | 19 | 2022-04-03 | 4-2 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - CS Viitorul Fîntînele | 19 | 2022-04-03 | 4-3 | Detalii |
CS Lumina - AS Flacara Crucea | 19 | 2022-04-03 | 3-1 | Detalii |
CS Speranta Castelu - Litoral 22 Corbu | 19 | 2022-04-03 | 3-0 | Detalii |
Viitorul Targusor - AS Dunărea Ciobanu | 19 | 2022-04-03 | 0-3 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - AS Vointa Sacele | 19 | 2022-04-03 | 1-1 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - AS Dacia Mircea Vodă | 20 | 2022-04-10 | 3-1 | Detalii |
CS Peştera - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 20 | 2022-04-10 | 3-0 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - AS Pescarul Ghindăreşti | 20 | 2022-04-10 | 2-1 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - CSO Murfatlar | 20 | 2022-04-10 | 2-2 | Detalii |
AS Flacara Crucea - Victoria Mihai Viteazul | 20 | 2022-04-10 | 6-0 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - CS Lumina | 20 | 2022-04-10 | 2-2 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - CS Speranta Castelu | 20 | 2022-04-10 | 0-6 | Detalii |
AS Vointa Sacele - Viitorul Targusor | 20 | 2022-04-10 | 3-0 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - CS Viitorul Fîntînele | 21 | 2022-04-17 | 2-1 | Detalii |
CSO Murfatlar - AS Flacara Crucea | 21 | 2022-04-17 | 2-0 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - Litoral 22 Corbu | 21 | 2022-04-17 | 2-2 | Detalii |
CS Lumina - AS Dunărea Ciobanu | 21 | 2022-04-17 | 3-0 | Detalii |
CS Speranta Castelu - AS Vointa Sacele | 21 | 2022-04-17 | 3-0 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - Viitorul Targusor | 21 | 2022-04-17 | 3-0 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - AS Ulmetum Pantelimon | 21 | 2022-04-17 | 4-1 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - CS Peştera | 21 | 2022-04-16 | 1-2 | Detalii |
AS Flacara Crucea - AS Pescarul Ghindăreşti | 22 | 2022-04-23 | 3-0 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - CSO Murfatlar | 22 | 2022-04-23 | 3-4 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - Victoria Mihai Viteazul | 22 | 2022-04-23 | 3-2 | Detalii |
AS Vointa Sacele - CS Lumina | 22 | 2022-04-23 | 0-3 | Detalii |
Viitorul Targusor - CS Speranta Castelu | 22 | 2022-04-23 | 0-3 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - AS Sportul Tortoman | 22 | 2022-04-23 | 0-3 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 22 | 2022-04-27 | 3-2 | Detalii |
CS Peştera - AS Dacia Mircea Vodă | 22 | 2022-04-23 | 8-2 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - Litoral 22 Corbu | 23 | 2022-05-01 | 3-0 | Detalii |
CSO Murfatlar - AS Dunărea Ciobanu | 23 | 2022-04-30 | 3-0 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - AS Vointa Sacele | 23 | 2022-05-01 | 1-7 | Detalii |
CS Lumina - Viitorul Targusor | 23 | 2022-05-01 | 3-0 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - CS Speranta Castelu | 23 | 2022-04-30 | 0-3 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - AS Flacara Crucea | 23 | 2022-04-30 | 1-1 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - CS Viitorul Fîntînele | 23 | 2022-05-05 | 7-4 | Detalii |
CS Peştera - AS Ulmetum Pantelimon | 23 | 2022-04-30 | 3-0 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - AS Pescarul Ghindăreşti | 24 | 2022-05-08 | 5-3 | Detalii |
AS Vointa Sacele - CSO Murfatlar | 24 | 2022-05-07 | 2-3 | Detalii |
Viitorul Targusor - Victoria Mihai Viteazul | 24 | 2022-05-08 | 0-3 | Detalii |
CS Speranta Castelu - CS Lumina | 24 | 2022-05-08 | 3-4 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - CS Peştera | 24 | 2022-05-08 | 0-3 | Detalii |
AS Flacara Crucea - AS Sportul Tortoman | 24 | 2022-05-08 | 4-0 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 24 | 2022-05-08 | 3-0 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - AS Dacia Mircea Vodă | 24 | 2022-05-08 | 0-4 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - AS Vointa Sacele | 25 | 2022-05-15 | 0-2 | Detalii |
CSO Murfatlar - Viitorul Targusor | 25 | 2022-05-15 | 3-0 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - CS Speranta Castelu | 25 | 2022-05-15 | 4-3 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - CS Lumina | 25 | 2022-05-15 | 0-4 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - AS Dunărea Ciobanu | 25 | 2022-05-15 | 3-1 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - Litoral 22 Corbu | 25 | 2022-05-15 | 3-2 | Detalii |
CS Peştera - AS Flacara Crucea | 25 | 2022-05-15 | 2-1 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - CS Viitorul Fîntînele | 25 | 2022-05-15 | 4-3 | Detalii |
Viitorul Targusor - AS Pescarul Ghindăreşti | 26 | 2022-05-22 | 0-3 | Detalii |
CS Speranta Castelu - CSO Murfatlar | 26 | 2022-05-22 | 4-5 | Detalii |
CS Lumina - Victoria Mihai Viteazul | 26 | 2022-05-22 | 7-0 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - AS Dacia Mircea Vodă | 26 | 2022-05-22 | 4-0 | Detalii |
AS Vointa Sacele - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 26 | 2022-05-22 | 2-1 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - AS Sportul Tortoman | 26 | 2022-05-22 | 3-2 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - CS Peştera | 26 | 2022-05-22 | 2-0 | Detalii |
AS Flacara Crucea - AS Ulmetum Pantelimon | 26 | 2022-05-22 | 3-1 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - Victoria Mihai Viteazul | 27 | 2022-05-29 | 1-0 | Detalii |
CSO Murfatlar - CS Lumina | 27 | 2022-05-29 | 2-1 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - CS Speranta Castelu | 27 | 2022-05-29 | 1-3 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - Viitorul Targusor | 27 | 2022-05-29 | 3-0 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - AS Vointa Sacele | 27 | 2022-05-29 | 4-1 | Detalii |
CS Peştera - AS Dunărea Ciobanu | 27 | 2022-05-29 | 3-0 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - Litoral 22 Corbu | 27 | 2022-05-29 | 4-2 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - AS Flacara Crucea | 27 | 2022-05-29 | 3-4 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - CSO Murfatlar | 28 | 2022-06-05 | 1-5 | Detalii |
CS Lumina - AS Pescarul Ghindăreşti | 28 | 2022-06-05 | 17-1 | Detalii |
CS Speranta Castelu - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 28 | 2022-06-05 | 3-1 | Detalii |
Viitorul Targusor - AS Sportul Tortoman | 28 | 2022-06-05 | 0-3 | Detalii |
AS Vointa Sacele - CS Peştera | 28 | 2022-06-05 | 1-3 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - AS Ulmetum Pantelimon | 28 | 2022-06-05 | 4-1 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - CS Viitorul Fîntînele | 28 | 2022-06-05 | 2-4 | Detalii |
AS Flacara Crucea - AS Dacia Mircea Vodă | 28 | 2022-06-05 | 3-1 | Detalii |
AS Dacia Mircea Vodă - CSO Murfatlar | 29 | 2022-06-12 | 2-6 | Detalii |
AS Pescarul Ghindăreşti - Victoria Mihai Viteazul | 29 | 2022-06-12 | 1-4 | Detalii |
CS Recolta Nicolae Bălcescu - CS Lumina | 29 | 2022-06-12 | 2-4 | Detalii |
AS Sportul Tortoman - CS Speranta Castelu | 29 | 2022-06-12 | 2-3 | Detalii |
CS Peştera - Viitorul Targusor | 29 | 2022-06-12 | 3-0 | Detalii |
AS Ulmetum Pantelimon - AS Vointa Sacele | 29 | 2022-06-12 | 1-1 | Detalii |
CS Viitorul Fîntînele - AS Dunărea Ciobanu | 29 | 2022-06-12 | 7-2 | Detalii |
AS Flacara Crucea - Litoral 22 Corbu | 29 | 2022-06-12 | 6-4 | Detalii |
CSO Murfatlar - AS Pescarul Ghindăreşti | 30 | 2022-06-19 | 3-0 | Detalii |
Victoria Mihai Viteazul - CS Recolta Nicolae Bălcescu | 30 | 2022-06-19 | 1-4 | Detalii |
CS Lumina - AS Sportul Tortoman | 30 | 2022-06-19 | 4-4 | Detalii |
CS Speranta Castelu - CS Peştera | 30 | 2022-06-19 | 1-8 | Detalii |
Viitorul Targusor - AS Ulmetum Pantelimon | 30 | 2022-06-19 | 0-3 | Detalii |
AS Vointa Sacele - CS Viitorul Fîntînele | 30 | 2022-06-19 | 9-2 | Detalii |
AS Dunărea Ciobanu - AS Flacara Crucea | 30 | 2022-06-19 | 1-1 | Detalii |
Litoral 22 Corbu - AS Dacia Mircea Vodă | 30 | 2022-06-19 | 7-0 | Detalii |