Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 17
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 17
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 16
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 15
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 14
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 12
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 7
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 11
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 6
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 10
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 9
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 4
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 8
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 8
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 08:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 08:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 7
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 6
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 1
Teren: /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Teren: /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 5
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 4
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 3
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 2
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 16:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 2
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 27 August 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 1
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS