Meciuri arbitrate
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 19
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 18
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 18
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 16
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 16
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 15
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 15
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 14
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 13
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 8
Teren: /
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: /
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 8
Teren: /
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: /
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 12
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 12
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 7
Teren: KSE / TG SECUIESC
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: KSE / TG SECUIESC
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 11
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 6
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 6
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 11
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 9
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 9
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 4
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 4
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: /
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 8
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 8
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 3
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 3
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 3
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 3
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 2
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 2
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 6
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 6
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 1
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 1
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 1
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 5
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 4
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 2
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 2
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 27 August 2023, 18:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 1
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 27 August 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 1
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA