Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 15
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 15
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 8
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 8
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 19:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 8
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 12
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 12
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 11
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 6
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 6
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 6
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 5
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 10
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 10
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 9
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 9
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 4
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 8
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 8
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 4
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 4
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 4
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U9-nascuti dupa 01.01.2015(4+1)teren 40x20, etapa 4
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 6
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 1
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:20
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 1
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:20
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:40
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 1
Teren: /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:40
Teren: /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 1
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL CSO ORASENESC DIN BARAOLT
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:40
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 2
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:40
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:20
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 2
Teren: /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:20
Teren: /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:40
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 2
Teren: /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:40
Teren: /
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL CSO ORASENESC DIN BARAOLT
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U10-nascuti dupa 01.01.2014(6+1)teren 60x4, etapa 2
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Vineri, 29 Septembrie 2023, 19:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 1
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Vineri, 29 Septembrie 2023, 19:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 5
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 5
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 4
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 4
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 3
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 3
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 18:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 2
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 18:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 2
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 16:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 2
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 27 August 2023, 18:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 1
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 27 August 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 1
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 27 August 2023, 16:00
Teren: PRIMA / BRADUT