Informari si comunicate
29-11-2018
ANUNT IMPORTANT

PROGRAM AJF COVASNA

detalii...
28-11-2018
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola

Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola

detalii...
20-11-2018
16-11-2018
CAMPIONAT DE JUN G

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 12:45-17:45 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
15-11-2018
CAMPIONAT DE JUN H-I

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 9:00-12:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
08-11-2018
Részvétnyilvánítás - Condoleante

Részvétnyilvánítás - Condoleante

detalii...
05-11-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN G, ETAPA IX-X-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: G 2010 ETAPA: IX-X-a IN DATA:10.NOI.2018 ORA 9:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
02-11-2018
Scoala de arbitri fotbal

Comisia judeteana de arbitri Covasna organizeaza cursuri in cadrul "Soala de arbitri fotbal". Termenul de inscriere este 20 decembrie 2018. Pentru informatii suplimentare si inscrieri- Bucsi Imre-0745001683

detalii...
02-11-2018
ANUNT IMPORTANT SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

Anunt pentru actiunea de SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

detalii...
30-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN F 2009

PROGRAMUL CAMPIONATULUI JUN F 2009 ETAPA:VI-VIIa IN DATA.4 NOI 2018 ORA 12:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE:STADIONUL ORESENESC DIN BARAOLT

detalii...
toate comunicatele

A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI

Localitatea SITA BUZAULUI

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Culori PORTOCALIU
Teren PROGRESUL / SITA BUZAULUI ( 50 locuri )
Adresa Str Principala,nr 247
Tel/Fax 0267-340030
Email nelut2008@yahoo.com
Contact 0746024929
Staff-ul echipei
Presedinte ONEA GHEORGHE
Secretar
Vicepresedinte ONEA IOAN
Organizator de competitii
Antrenor BORICEANU IOAN 15-07-2017
Liga a 4-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. STARUINTA ZAGON 14 13 1 0 62-6 40p +19
2A.C.S.F.C.PAPAUTI14121145-337p+16
3 C.S.O.BARAOLT 14 10 1 3 57-21 31p +10
4A.S. PRIMA BRADUT1482439-2026p+5
5 A.S.PERKO SANZIENI 14 8 2 4 32-20 26p +2
6A.C.S.NEMERE GHELINTA1455425-2620p-1
7 A.T.S.C. RECI 14 5 4 5 28-24 19p -2
8A.S.COVASNA1460822-3518p0
9 A.S.F.C. BRETCU 14 5 3 6 19-38 18p -3
10A.S. AVANTUL ILIENI1433821-3312p-9
11 A.S.F.C.CERNAT 14 3 2 9 21-51 11p -10
12A.S. HARGHITA AITA MARE14311021-4610p-11
13 A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI 14 1 3 10 21-56 6p -12
14A.S.F.C. OJDULA14121113-475p-19

Observatii: REZULTATELE VOR FI OFICIALE NUMAI DUPA OMOLOGAREA DE CATRE COMISIA DE COMPETITII
Juniori sunt consideraţi cei născuţi după 01.01.2000.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ARDELEAN RAZVAN 26-03-2005 22165
2 Baciu Bogdan Ciprian 10-11-1989 38053
3 Balint Florin Ciprian 16-04-1980 15827
4 Banciu Andrei 11-07-2002 20796
5 Banciu Razvan Constantin 16-05-1999 20005
6 Bontianu Constantin Gheorghe 21-01-1980 21712
7 Budilean Cosmin Constantin 11-10-2001 21383
8 Budilean Robert Florin 23-02-2004 21384
9 BULARCA ANDREI STEFAN 17-01-2002 21843
10 Bularca Ioan Paul 18-01-1999 21797
11 Bularca Maris Luca Constantin 27-05-2005 21929
12 BUZEA DANIEL 23-10-1993 20243
13 CALCEA CONSTANTIN 02-07-1992 19840
14 CRISBASAN MARIAN 06-09-1992 18845
15 DARSTAR ALIN 30-09-2004 22166
16 DRAGOMIR GHIORGHITA MADALIN 22-04-2004 22167
17 Duca Iulian Dorin 25-07-2003 21284
18 Ene Ionut Alin 27-09-2002 21798
19 GAITAN FLAVIU CONSTANTIN 21-12-1999 21181
20 GAVRILA EMILIAN 14-10-1981 16508
21 GRIGORE GEORGE 12-09-2001 21180
22 GRIGORE NICOLAE OVIDIU 03-03-1999 21178
23 HOSSU RAUL 11-02-2004 22170
24 Hossu Raul Mircea 15-06-1991 19492
25 HOSU CRISTIAN IOSIF 10-06-2003 22168
26 Iene Claudiu-Andrei 15-04-2002 22352
27 Iene George 27-01-2001 22243
28 IENE RADU CONSTANTIN 03-03-1988 18111
29 ILEANA ION 01-09-1984 20776
30 Ilovan Aurel 18-08-1984 21796
31 Koscodar Bogdan 20-03-2000 21387
32 Manea Nicolae 31-12-1990 21948
33 Muntean Gheorghe 19-12-1993 18731
34 MUNTEAN SILVIU ADRIAN 20-02-1995 19663
35 ONEA ALEXANDRU 28-07-2003 21186
36 Onea Gheorghe Adrian 26-01-1967 15813
37 ONEA IOAN 21-10-1969 15812
38 PISAU ANDREI GEORGE 08-08-1995 19158
39 Prundar Gheorghe 03-04-1990 18810
40 Solomon Nicolae 12-12-1987 19088
41 SPOREA DANIEL 03-08-2003 22169
42 Stefan Gheorghe 06-08-1970 15800
43 Stoica Adrian Florin 30-09-2003 22171
44 STROIE ANDREI 17-06-2000 21328
45 Terza Robert Nicolae 24-05-1999 21688
46 Todor Marius 15-02-2000 20456
47 TONIE ALEXANDRU IOAN 03-05-1999 20815
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Seniori Etapa 14
18-11-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 13
11-11-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Observatii: PARTIDA SE VA DESFASURA IN DATA DE 11.11.2018
Liga a 4-a, Seniori Etapa 12
04-11-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 11
28-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 10
21-10-2018
A.S.F.C. OJDULA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 9
14-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 8
07-10-2018
A.S.F.C. BRETCU
Liga a 4-a, Seniori Etapa 7
29-09-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Observatii: ECHIPA OASPETE NU S-A PREZENTAT LA PARTIDA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 6
23-09-2018
A.T.S.C. RECI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 5
16-09-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 4
09-09-2018
A.S. PRIMA BRADUT
Liga a 4-a, Seniori Etapa 3
02-09-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 2
26-08-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 1
19-08-2018
A.C.S.F.C.PAPAUTI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 14
18-11-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 13
11-11-2019
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Observatii: PARTIDA SE VA DESFASURA IN DATA DE 11.11.2018
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 12
04-11-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 11
28-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 10
21-10-2018
A.S.F.C. OJDULA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 9
14-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 8
07-10-2018
A.S.F.C. BRETCU
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 7
29-09-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 6
23-09-2018
A.T.S.C. RECI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 5
16-09-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 4
09-09-2018
A.S. PRIMA BRADUT
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 3
02-09-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 2
26-08-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 1
19-08-2018
A.C.S.F.C.PAPAUTI
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Local Sfantu Gheorghe
Consiliul Local Sfantu Gheorghe

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe