Informari si comunicate
29-11-2018
ANUNT IMPORTANT

PROGRAM AJF COVASNA

detalii...
28-11-2018
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola

Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola

detalii...
20-11-2018
16-11-2018
CAMPIONAT DE JUN G

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 12:45-17:45 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
15-11-2018
CAMPIONAT DE JUN H-I

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 9:00-12:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
08-11-2018
Részvétnyilvánítás - Condoleante

Részvétnyilvánítás - Condoleante

detalii...
05-11-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN G, ETAPA IX-X-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: G 2010 ETAPA: IX-X-a IN DATA:10.NOI.2018 ORA 9:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
02-11-2018
Scoala de arbitri fotbal

Comisia judeteana de arbitri Covasna organizeaza cursuri in cadrul "Soala de arbitri fotbal". Termenul de inscriere este 20 decembrie 2018. Pentru informatii suplimentare si inscrieri- Bucsi Imre-0745001683

detalii...
02-11-2018
ANUNT IMPORTANT SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

Anunt pentru actiunea de SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

detalii...
30-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN F 2009

PROGRAMUL CAMPIONATULUI JUN F 2009 ETAPA:VI-VIIa IN DATA.4 NOI 2018 ORA 12:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE:STADIONUL ORESENESC DIN BARAOLT

detalii...
toate comunicatele

A.S.PERKO SANZIENI

Localitatea SANZIENI

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Culori ALB-ROSU
Teren AS PERKO / SANZIENI ( 200 locuri )
Adresa Str Principala,nr 246/A
Tel/Fax 0267-366019
Contact 0756452296
Staff-ul echipei
Presedinte Marthi Arpad
Secretar
Vicepresedinte Voloncs Barna
Organizator de competitii
Antrenor GAL JOZSEF 15-08-2020
Medic Papp Etelka
Liga a 4-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. STARUINTA ZAGON 14 13 1 0 62-6 40p +19
2A.C.S.F.C.PAPAUTI14121145-337p+16
3 C.S.O.BARAOLT 14 10 1 3 57-21 31p +10
4A.S. PRIMA BRADUT1482439-2026p+5
5 A.S.PERKO SANZIENI 14 8 2 4 32-20 26p +2
6A.C.S.NEMERE GHELINTA1455425-2620p-1
7 A.T.S.C. RECI 14 5 4 5 28-24 19p -2
8A.S.COVASNA1460822-3518p0
9 A.S.F.C. BRETCU 14 5 3 6 19-38 18p -3
10A.S. AVANTUL ILIENI1433821-3312p-9
11 A.S.F.C.CERNAT 14 3 2 9 21-51 11p -10
12A.S. HARGHITA AITA MARE14311021-4610p-11
13 A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI 14 1 3 10 21-56 6p -12
14A.S.F.C. OJDULA14121113-475p-19

Observatii: REZULTATELE VOR FI OFICIALE NUMAI DUPA OMOLOGAREA DE CATRE COMISIA DE COMPETITII
Juniori sunt consideraţi cei născuţi după 01.01.2000.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 BAKK BALAZS GEZA 02-05-1978 15716
2 BAKK SZILARD 07-08-2000 20307
3 Bakk Tamas 02-02-1998 19604
4 Balaska Csongor 08-10-2002 21262
5 Balazska Etele 08-10-2002 21263
6 Bandi Barnabas 24-09-2000 19328
7 Bardocz Norbert 24-05-2003 21361
8 Bartha Csongor 31-10-2001 19645
9 BARTHA LASZLO 11-05-2004 20673
10 BARTOK ADOLF 07-09-2005 21042
11 Bartok Akos 26-11-2001 20413
12 BARTOK ROBERT 08-09-1989 18443
13 BARTOK ZSOLT 24-06-1998 22158
14 BIRO ISTVAN 21-05-2004 22228
15 Chifor Alexandru 06-09-1993 35238
16 Cornea Constantin 25-01-1978 19699
17 CSEREI HUNOR 27-10-2004 20830
18 DACZO ZSOLT 30-10-2017 32512
19 Fabian Erik 06-06-2006 21357
20 Fabian Hunor 27-09-1994 20458
21 Forro Alexandru 18-05-1987 30832
22 Gaal Konya Arpad 11-12-1975 19243
23 JAKAB BOTOND 05-12-1999 19649
24 KEREKES ROLAND 09-10-2003 20695
25 KEREKES SZILARD 20-03-2002 20460
26 KISS ROBERT JOZSEF 13-09-1981 15406
27 Kovacs Istvan 20-07-1987 17621
28 Kovacs Tibor Antal 12-02-1988 18077
29 MARTHI GASPAR BOLDIZSAR 21-05-1989 18444
30 Matyus Mark 12-04-2003 20462
31 Mojzi Bela 24-09-1974 16775
32 MOJZI BOTOND 16-05-2003 20678
33 MOJZI HUNOR 16-05-2003 20677
34 MOLNAR RUDOLF 12-12-1999 19647
35 NAGY ARPAD 29-07-2006 21359
36 PAL BENCE 16-04-2004 20374
37 Panaite Daniel 13-06-1976 21016
38 PAPP TIHAMER 07-10-2003 20696
39 PAPP LASZLO CSABA 31-01-1997 17433
40 Papp Levente 15-11-1985 31740
41 PASZKA NORBERT 10-07-1993 17222
42 Sandor Robert 13-05-1987 19237
43 Sinkler Herbert 18-05-1992 19708
44 SIPOS ELOD 09-07-1994 17806
45 Szallo Zsolt 16-11-2001 19513
46 Tamas Elod 05-11-2006 20810
47 Tompos Csongor 21-02-1998 18317
48 Tuzson Alpar 18-05-2003 20494
49 Voloncs Barna 03-07-1969 15742
50 Zonda Mark 28-06-2004 20592
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Seniori Etapa 14
18-11-2018
A.S. AVANTUL ILIENI
Observatii: PARTIDA SE VA DISPUTA LA BRETCU
Liga a 4-a, Seniori Etapa 13
11-11-2018
A.T.S.C. RECI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 12
03-11-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 11
28-10-2018
A.S. PRIMA BRADUT
Liga a 4-a, Seniori Etapa 10
21-10-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 9
14-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 8
07-10-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 7
30-09-2018
C.S.O.BARAOLT
Liga a 4-a, Seniori Etapa 6
23-09-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 5
16-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 4
09-09-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 3
02-09-2018
A.S.F.C.CERNAT
Liga a 4-a, Seniori Etapa 2
26-08-2018
A.S.F.C. BRETCU
Liga a 4-a, Seniori Etapa 1
18-08-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 14
18-11-2018
A.S. AVANTUL ILIENI
Observatii: PARTIDA SE VA DISPUTA LA BRETCU
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 13
11-11-2019
A.T.S.C. RECI
Observatii: ECHIPA OASPETE NU S-A PREZENTAT LA JOC
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 12
03-11-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 11
28-10-2018
A.S. PRIMA BRADUT
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 10
21-10-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 9
14-10-2018
A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 8
07-10-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 7
30-09-2018
C.S.O.BARAOLT
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 6
23-09-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 5
16-09-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 4
09-09-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 3
02-09-2018
A.S.F.C.CERNAT
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 2
26-08-2018
A.S.F.C. BRETCU
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 1
18-08-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Juniori E 2008 Etapa 8
09-11-2018
C.S.O.BARAOLT
Juniori E 2008 Etapa 7
12-10-2018
A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
Juniori E 2008 Etapa 6
26-10-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Juniori E 2008 Etapa 5
26-10-2018
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II
Juniori E 2008 Etapa 4
12-10-2018
A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI
Juniori E 2008 Etapa 2
28-09-2018
A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
Juniori E 2008 Etapa 1
28-09-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Local Sfantu Gheorghe
Consiliul Local Sfantu Gheorghe

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe