Meciuri arbitrate
Sambata, 20 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U13, etapa 20
Teren: Comunal / Ghidigeni
Sambata, 20 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 18:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 16:00
Juniori U19 Judetean, etapa 13
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 19
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 19
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 18
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 18
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Juniori U12, etapa 7
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Juniori U12, etapa 14
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 17 Martie 2024, 12:30
Liga 4, etapa 15
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Martie 2024, 12:30
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 15
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 14
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:30
Liga 4, etapa 12
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:30
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 25 Februarie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 12
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 25 Februarie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Echipa oaspete nu s-a prezentat
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 13
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 11
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 11
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori U17 Judetean, etapa 7
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 10
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 10
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 9
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 9
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
Juniori U9, etapa 6
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 8
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 8
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Juniori U10, etapa 3
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:30
Juniori U10, etapa 5
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:30
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Juniori U10, etapa 5
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Teren: /
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 7
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Juniori U15, etapa 5
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Pechea