Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Galaţi

Etapa 2
# echipe arbitri
1 AFC Farul Constanţa - ACS Kinder Constanţa - CS Copiii Constanţei A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)
Data: 2021-04-24     Ora: 12:00 A2: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Șerban Matei (Constanţa - Constanţa)
Stadion: Vointa (Valul lui Traian - Constanţa)
2 AFC Farul Constanţa - ACS Kinder Constanţa - CS Copiii Constanţei A: Șerban Matei (Constanţa - Constanţa)
A1: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)
Data: 2021-04-24     Ora: 14:00 A2: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Vointa (Valul lui Traian - Constanţa)
Etapa 17
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid 2 - CS Concordia Chiajna 2 A: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2021-04-23     Ora: 17:00 A2: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Buzarnescu Florin (Craiova - Dolj)
Obs: Mihai Duras (Deva - Hunedoara)
2 CS Tunari - CSA Steaua Bucureşti
Data: 2021-04-24     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tunari (Tunari - Ilfov) Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi - Galaţi)
3 AFC Hermannstadt 2 - ACS Flacăra Horezu A: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Urs George (Oradea - Bihor)
Data: 2021-04-23     Ora: 17:00 A2: Bogdanel Alexandru (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Comunal (Răşinari - Sibiu) Obs: Huzu Aron (Sibiu - Sibiu)
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
Etapa 18
# echipe arbitri
1 LPS Buzău - FC Petrolul Ploieşti A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2021-04-25     Ora: 12:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Municipal 2 (Râmnicu Sărat - Buzău)
2 LPS Buzău - FC Petrolul Ploieşti A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2021-04-25     Ora: 14:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal 2 (Râmnicu Sărat - Buzău)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 ACS SR Municipal Braşov - FC Petrolul Ploiești A: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Osmache Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2021-04-25     Ora: 14:00 A2: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)

Liga Elitelor U16, Seria 2
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov)
2 AFC Unirea 04 Slobozia - SC FC Viitorul Constanta SA A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Gîță Daniel Marius (Galaţi - Galaţi)
Data: 2021-04-25     Ora: 16:00 A2: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U16, Seria 3
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP