Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Galaţi

Retur
# echipe arbitri
1 AFC Odorheiu Secuiesc - CS Viitorul Dăeşti A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)

Baraj Liga 2, Semifinale R: Lică Iurgen Ciprian (Constanţa - Constanţa)
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Ionescu Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS Sportul Chiscani - CSM Râmnicu Sărat A: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Macovei Leonard George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2022-05-28     Ora: 18:00 A2: Hriscu Daniel (Voroveşti - Iaşi)

Liga 3 - Play-Out, Seria 2
Stadion: Sportul (Chiscani - Brăila) Obs: Pais Mihai (Galaţi - Galaţi)
Obs: Renta Simona (Galaţi - Galaţi)
2 CS Viitorul Ianca - AFC Dinamo Bacău A: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2022-05-28     Ora: 18:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Liga 3 - Play-Out, Seria 2
Stadion: Plopu (Ianca - Brăila) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Lupu Dumitru Ovidiu (Galaţi - Galaţi)
3 CS Gloria Albeşti - Clubul Sportiv Municipal Feteşti A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Data: 2022-05-28     Ora: 18:00 A2: Gîță Daniel Marius (Galaţi - Galaţi)

Liga 3 - Play-Out, Seria 3
Stadion: Comunal (Albeşti - Constanţa) Obs: Brîndușă Silviu (Constanţa - Constanţa)
Obs: Cârlig Petrea (Tulcea - Tulcea)
4 ACS SR Municipal Braşov - AFC Hermannstadt 2 A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2022-05-28     Ora: 18:00 A2: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)

Liga 3 - Play-Out, Seria 5
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Damian Cristinel (Slănic - Prahova)
Turneul Final
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - Farul Constanţa A: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2022-05-27     Ora: 14:30 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U19, Finală R: Valusescu Maria Alexandra (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Rapid Giuleşti (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Velicu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP