Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Galaţi

Etapa 10
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Metaloglobus Bucureşti A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Carjă Lucian (Constanţa - Constanţa)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 SCM Gloria Buzău - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2020-11-04     Ora: 14:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Futsal Poli Iaşi - Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti
A1: Cojocaru Flavius Ionut (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-10-30     Ora: 18:30 A2: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nastasa Marius (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Fortius 2014 Buzău
A1: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-10-30     Ora: 20:30 A2: Cojocaru Flavius Ionut (Galaţi - Galaţi)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nastasa Marius (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt
A1: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-10-31     Ora: 16:00 A2: Cojocaru Flavius Ionut (Galaţi - Galaţi)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nastasa Marius (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Dante Botoşani - ACS Şomuz Fălticeni A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi - Iaşi)
Obs: Vamanu Vasile (Bacău - Bacău)
2 CS Sporting Lieşti - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Antal Damian (Bacău - Bacău)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi - Galaţi)
3 ACS Recolta Gheorghe Doja - Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (Gheorghe Doja - Ialomiţa) Obs: Ionascu Laurentiu (Buzău - Buzău)
Obs: Crângaşu Decu (Ploieşti - Prahova)
4 CS Gloria Albeşti - ACS Mostiştea Ulmu A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Făinaru Victor (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (Albeşti - Constanţa) Obs: Pais Mihai (Galaţi - Galaţi)
Obs: Iancu Marin (Urziceni - Ialomiţa)
5 CSA Steaua Bucureşti - CS Tunari A: Carp Vasile Dorel (Negrilesti - Galaţi)
A1: Cojocaru Ionut (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat - Buzău)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - AFC Astra A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-10-30     Ora: 21:00 A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
Stadion: Arena Naţională (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 CS Concordia Chiajna - FC Petrolul Ploieşti A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-11-01     Ora: 12:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-11-01     Ora: 12:00 A2: Crăciun Mădălina (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
3 CS Concordia Chiajna - FC Petrolul Ploieşti A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-11-01     Ora: 14:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
4 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-11-01     Ora: 14:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP