Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Vineri, 24-05-2019

Niciun meci

Sambata, 25-05-2019

1 Victoria Tecuci
Viitorul Costache Negri
Municipal / Tecuci Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 25 10:00 - - - - -
2 Universitatea Dunarea de Jos Galati
Avantul Draganesti
Portul Rosu / Galati Liga a IV-a, Seniori, etapa 25 12:00 - - - - -
3 Victoria Tecuci
Viitorul Costache Negri
Municipal / Tecuci Liga a IV-a, Seniori, etapa 25 12:00 - - - - -
4 Universitatea Dunarea de Jos Galati
Avantul Draganesti
Portul Rosu / Galati Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 25 14:00 - - - - -
5 Juventus 2007 Toflea
Quantum Club Galati
Comunal / Brahasesti Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 25 14:00 - - - - -
6 Juventus 2007 Toflea
Quantum Club Galati
Comunal / Brahasesti Liga a IV-a, Seniori, etapa 25 16:00 - - - - -

Duminica, 26-05-2019

1 Muncitorul Ghidigeni
Zimbrul Slobozia Conachi
Comunal / Ghidigeni Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 25 10:00 - - - - -
2 Avantul Vanatori
Unirea Branistea
Comunal / Vanatori Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 25 10:00 - - - - -
3 Victoria Independenta
Gloria Ivesti
Comunal / Independenta Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 25 10:00 - - - - -
4 Agrostar Tulucesti
Vointa Cudalbi 2015
Dunarea Sintetic / Galati Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 25 10:00 - - - - -
5 Siretul Piscu
Prutul Vladesti
Comunal / Piscu Liga a V-a, etapa 25 11:00 - - - - -
6 Vointa Cismele
Malina Smardan
Comunal / Cismele Liga a V-a, etapa 25 11:00 - - - - -
7 Foresta Sendreni
Unirea Hanu Conachi
Comunal / Branistea Liga a V-a, etapa 25 11:00 - - - - -
8 Avantul Matca
Zorile Grivita
Comunal / Matca Liga a V-a, etapa 25 11:00 - - - - -
9 Muncitorul Ghidigeni
Zimbrul Slobozia Conachi
Comunal / Ghidigeni Liga a IV-a, Seniori, etapa 25 12:00 - - - - -
10 Avantul Vanatori
Unirea Branistea
Comunal / Vanatori Liga a IV-a, Seniori, etapa 25 12:00 - - - - -
11 Victoria Independenta
Gloria Ivesti
Comunal / Independenta Liga a IV-a, Seniori, etapa 25 12:00 - - - - -
12 Agrostar Tulucesti
Vointa Cudalbi 2015
Dunarea Sintetic / Galati Liga a IV-a, Seniori, etapa 25 12:00 - - - - -
13 Avantul Valea Marului
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
Prof. Costica Popovici / Valea Marului Liga a V-a, etapa 25 12:00 - - - - -
14 Viitorul Umbraresti
Flacara Pechea
Comunal / Umbraresti Liga a V-a, etapa 25 15:00 - - - - -

Luni, 27-05-2019

Niciun meci

Marti, 28-05-2019

Niciun meci

Miercuri, 29-05-2019

1 Avantul Vanatori
Muncitorul Ghidigeni
Comunal / Vanatori Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 23 15:00 - - - - - -
2 Avantul Vanatori
Muncitorul Ghidigeni
Comunal / Vanatori Liga a IV-a, Seniori, etapa 23 17:00 - - - - - -
3 Universitatea Dunarea de Jos Galati
Victoria Tecuci
Dunarea / Galati Cupa Romaniei, etapa 5 18:00 - - - - -
4 Malina Smardan
Gloria Ivesti
Comunal / Smardan Cupa Romaniei, etapa 5 18:00 - - - - -

Joi, 30-05-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP