Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Joi, 21-03-2019

Niciun meci

Vineri, 22-03-2019

Niciun meci

Sambata, 23-03-2019

1 Fortuna Galati
ACS Sporting Galati
/ Juniori U13, Grupa A, etapa 15 - - - - -
2 ACS ROT Alb Tecuci
Municipal Dunarea Galati
/ Juniori U13, Grupa A, etapa 15 - - - - -
3 AFC Sorin Balaban Galati
Viitorul Slobozia Conachi
/ Juniori U13, Grupa A, etapa 15 - - - - -
4 Junior 07 Red Galati
L.P.S. 2 Galati
Siderurgistul / Galati Juniori U13, Grupa A, etapa 15 - - - - -
5 ACS ROT Rosu Tecuci
ACS Lascar Schela
/ Juniori U13, Grupa B, etapa 15 - - - - -
6 Sporting Liesti
Scoala de Fotbal Otelul Galati
/ Juniori U13, Grupa B, etapa 15 - - - - -
7 ACS Luceafarul Galati
L.P.S. Galati
Siderurgistul / Galati Juniori U13, Grupa B, etapa 15 - - - - -
8 Junior 06 Blue Galati
Universitatea Dunarea de Jos Galati
Siderurgistul / Galati Juniori U13, Grupa B, etapa 15 - - - - -
9 LPS 3 Galati
ACS Sporting 2 Galati
Siderurgistul / Galati Juniori U13, Grupa B, etapa 15 - - - - -
10 Suporter Club Otelul Galati
ACS Sporting Galati
Dunarea Sintetic / Galati Juniori C - U15, Grupa A, etapa 9 - - - - -
11 Municipal Dunarea Galati
Soimii Dunareni Galati
Dunarea Sintetic / Galati Juniori C - U15, Grupa A, etapa 9 - - - - -
12 CSM Galati
Agrostar Tulucesti
Dunarea Sintetic / Galati Juniori C - U15, Grupa A, etapa 9 - - - - -
13 Scoala de Fotbal Otelul Galati
AFC Sorin Balaban Galati
Portul Rosu / Galati Juniori C - U15, Grupa A, etapa 9 - - - - -
14 Alegria Matca
C.S.S. Tecuci
Comunal / Matca Juniori C - U15, Grupa B, etapa 8 - - - - -
15 Universitatea Dunarea de Jos Galati
Vointa Cudalbi 2015
Dunarea Sintetic / Galati Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 16 10:00 - - - - -
16 Universitatea Dunarea de Jos Galati
Vointa Cudalbi 2015
Dunarea / Galati Liga a IV-a, Seniori, etapa 16 12:00 - - - - -
17 Avantul Vanatori
Viitorul Costache Negri
Comunal / Vanatori Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 16 13:00 - - - - -
18 Avantul Vanatori
Viitorul Costache Negri
Comunal / Vanatori Liga a IV-a, Seniori, etapa 16 15:00 - - - - -

Duminica, 24-03-2019

1 Avantul Draganesti
Quantum Club Galati
Comunal / Draganesti Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 16 10:00 - - - - -
2 Muncitorul Ghidigeni
Gloria Ivesti
Comunal / Ghidigeni Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 16 10:00 - - - - -
3 Juventus 2007 Toflea
Victoria Tecuci
Comunal / Brahasesti Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 16 10:00 - - - - -
4 Victoria Independenta
Agrostar Tulucesti
Comunal / Independenta Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 16 10:00 - - - - -
5 Flacara Pechea
Malina Smardan
Comunal / Pechea Liga a V-a, etapa 16 11:00 - - - - -
6 ACS Lascar Schela
Unirea Hanu Conachi
Comunal / Schela Liga a V-a, etapa 16 11:00 - - - - -
7 Siretul Piscu
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
Comunal / Piscu Liga a V-a, etapa 16 11:00 - - - - -
8 Vointa Cismele
Avantul Valea Marului
Comunal / Cismele Liga a V-a, etapa 16 11:00 - - - - -
9 Foresta Sendreni
Avantul Matca
Comunal / Branistea Liga a V-a, etapa 16 11:00 - - - - -
10 Avantul Draganesti
Quantum Club Galati
Comunal / Draganesti Liga a IV-a, Seniori, etapa 16 12:00 - - - - -
11 Muncitorul Ghidigeni
Gloria Ivesti
Comunal / Ghidigeni Liga a IV-a, Seniori, etapa 16 12:00 - - - - -
12 Juventus 2007 Toflea
Victoria Tecuci
Comunal / Brahasesti Liga a IV-a, Seniori, etapa 16 12:00 - - - - -
13 Victoria Independenta
Agrostar Tulucesti
Comunal / Independenta Liga a IV-a, Seniori, etapa 16 12:00 - - - - -
14 Zimbrul Slobozia Conachi
Unirea Branistea
Siderurgistul / Galati Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 16 13:00 - - - - -
15 Zimbrul Slobozia Conachi
Unirea Branistea
Siderurgistul / Galati Liga a IV-a, Seniori, etapa 16 15:00 - - - - -
16 Viitorul Umbraresti
Zorile Grivita
Comunal / Umbraresti Liga a V-a, etapa 16 15:00 - - - - -

Luni, 25-03-2019

Niciun meci

Marti, 26-03-2019

Niciun meci

Miercuri, 27-03-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP