Asociatia Judeteana de Fotbal Galati
Galati, Strada Nicolae Balcescu, nr.1, Centrul de Afaceri Dunarea, e
Tel: 0236414007
Tel: 0744616184
Fax: 0236414007
Email: [email protected]
Marti, 19-03-2024 | ||||||||||
Niciun meci | ||||||||||
Miercuri, 20-03-2024 | ||||||||||
1 | ACS Atletico Galati ACS Campionii Galati |
Portu Rosu / Galati | Juniori U10, etapa 10 | Toma A | - | - | - | - | - | |
Joi, 21-03-2024 | ||||||||||
Niciun meci | ||||||||||
Vineri, 22-03-2024 | ||||||||||
Niciun meci | ||||||||||
Sambata, 23-03-2024 | ||||||||||
1 | ACS Sporting Galati Agrostar Tulucesti |
/ | Juniori U17 Judetean, etapa 10 | - | - | - | - | - | ||
2 | ACS Alfa Galati C.S.S. Tecuci |
/ | Juniori U17 Judetean, etapa 10 | - | - | - | - | - | ||
3 | L.P.S. Galati ACS Campionii Galati |
/ | Juniori U17 Judetean, etapa 10 | - | - | - | - | - | ||
4 | C.S.S. Tecuci Sporting Liesti |
/ | Juniori U15, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
5 | Sta ACS Luceafarul Galati |
Comunal / Tulucesti | Juniori U15, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
6 | ACS ROT Tecuci Viitorul Slobozia Conachi |
/ | Juniori U15, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
7 | ACS Campionii Galati ACS Sporting Galati |
/ | Juniori U15, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
8 | Scoala de Fotbal Otelul Galati Scoala de Fotbal Otelul 2 Galati |
Ancora / Galati | Juniori U15, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
9 | L.P.S. Galati ACS Alfa Galati |
/ | Juniori U15, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
10 | ACS Sporting Pechea ACS Alfa 2 Galati |
Comunal / Pechea | Juniori U15, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
11 | Fortuna Galati AFC Sorin Balaban Galati |
/ | Juniori U14, etapa 13 | - | - | - | - | - | ||
12 | ACS Luceafarul Galati L.P.S. Galati |
/ | Juniori U14, etapa 13 | - | - | - | - | - | ||
13 | ACS Alfa Galati ACS Campionii Galati |
/ | Juniori U14, etapa 13 | - | - | - | - | - | ||
14 | ACS Danubius Kinder Sport Galati ACS Luceafarul Galati |
Comunal / Smardan | Juniori U13, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
15 | C.S.S. Tecuci ACS ROT Tecuci |
/ | Juniori U13, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
16 | Sporting Liesti ACS Campionii Galati |
/ | Juniori U13, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
17 | Muncitorul Ghidigeni Viitorul Slobozia Conachi |
/ | Juniori U13, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
18 | Victoria Delta Tulcea Luceafarul 2 Galati |
/ | Juniori U13, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
19 | Suporter Club Otelul Galati Unirea Branistea |
/ | Juniori U13, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
20 | Scoala de Fotbal Otelul Galati Fortuna Galati |
Ancora / Galati | Juniori U13, etapa 16 | - | - | - | - | - | ||
21 | ACS Sporting Pechea ACS Real Union Galati |
Comunal / Pechea | Juniori U12, etapa 14 | - | - | - | - | - | ||
22 | Fortuna Galati Scoala de Fotbal Otelul Galati |
/ | Juniori U12, etapa 14 | - | - | - | - | - | ||
23 | ACS Atletico Galati ACS Campionii Galati |
/ | Juniori U12, etapa 14 | - | - | - | - | - | ||
24 | ACS Real Union 2 Galati L.P.S. Galati |
/ | Juniori U10, etapa 11 | - | - | - | - | - | ||
25 | ACS Luceafarul Galati Soimii Dunareni Galati |
/ | Juniori U10, etapa 11 | - | - | - | - | - | ||
26 | ACS Real Union Galati ACS Atletico Galati |
/ | Juniori U10, etapa 11 | - | - | - | - | - | ||
27 | ACS Campionii Galati Caz 2008 Tecuci |
/ | Juniori U10, etapa 11 | - | - | - | - | - | ||
28 | ACS Dinamic Sport 2020 Galati Gloria Ivesti |
/ | Juniori U10, etapa 11 | - | - | - | - | - | ||
29 | ACS Real Union Galati ACS Junior Galati |
/ | Juniori U9, etapa 9 | - | - | - | - | - | ||
30 | Fortuna Galati ACS Alfa Galati |
/ | Juniori U9, etapa 9 | - | - | - | - | - | ||
31 | ACS Campionii Galati ACS Sporting Galati |
/ | Juniori U9, etapa 9 | - | - | - | - | - | ||
32 | ACS Atletico Galati Sta |
/ | Juniori U9, etapa 9 | - | - | - | - | - | ||
Duminica, 24-03-2024 | ||||||||||
1 | Viitorul Umbraresti ACS Lascar Schela |
Comunal / Umbraresti | Juniori U19 Judetean, etapa 16 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
2 | Victoria Independenta Agrostar Tulucesti |
Comunal / Independenta | Juniori U19 Judetean, etapa 16 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
3 | Soimii Foltesti CSC Progresul Munteni |
Siderurgistul / Galati | Juniori U19 Judetean, etapa 16 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
4 | Avantul Draganesti Muncitorul Ghidigeni |
Comunal / Draganesti | Juniori U19 Judetean, etapa 16 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
5 | Gloria Ivesti Siretul Cosmesti |
Nicu Nour / Ivesti | Juniori U19 Judetean, etapa 16 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
6 | Alegria J.S. Matca Sta |
Comunal / Matca | Juniori U19 Judetean, etapa 16 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
7 | Vointa Cudalbi 2015 ACS Covurluiul 2021 Tg. Bujor |
Comunal / Cudalbi | Juniori U19 Judetean, etapa 16 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
8 | Viitorul Frumusita Siretul Piscu |
Comunal / Fintanele, Scanteiesti | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
9 | FC Victoria Slobozia Conachi Foresta Sendreni |
Comunal / Schela | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
10 | AS Inter 2000 Tudor Vladimirescu Luceafarul Beresti |
Comunal / Tudor Vladimirescu | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
11 | ACS Vanatori Galati Vointa Cismele |
Comunal / Vanatori | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
12 | Malina Smardan ACS Sporting Galati |
Comunal / Smardan | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
13 | AS Razesii Valea Marului Avantul Jorasti |
/ | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
14 | Prutul Vladesti Flacara Pechea |
Comunal / Vladesti | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
15 | Viitorul Costache Negri Zorile Grivita |
Comunal / Costache Negri | Liga 5, etapa 16 | 11:00 | - | - | - | - | - | |
16 | Viitorul Umbraresti ACS Lascar Schela |
Comunal / Umbraresti | Liga 4, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - | |
17 | Victoria Independenta Agrostar Tulucesti |
Comunal / Independenta | Liga 4, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - | |
18 | Soimii Foltesti CSC Progresul Munteni |
Siderurgistul / Galati | Liga 4, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - | |
19 | Avantul Draganesti Muncitorul Ghidigeni |
Comunal / Draganesti | Liga 4, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - | |
20 | Gloria Ivesti Siretul Cosmesti |
Nicu Nour / Ivesti | Liga 4, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - | |
21 | Alegria J.S. Matca Sta |
Comunal / Matca | Liga 4, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - | |
22 | Vointa Cudalbi 2015 ACS Covurluiul 2021 Tg. Bujor |
Comunal / Cudalbi | Liga 4, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - | |
Luni, 25-03-2024 | ||||||||||
Niciun meci | ||||||||||
Marti, 26-03-2024 | ||||||||||
Niciun meci |