Meciuri arbitrate
Marti, 23 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 20
Teren: Municipal / Tecuci
Marti, 23 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 21 Aprilie 2024, 16:00
Liga 4, etapa 20
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U14, etapa 17
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:30
Liga 4, etapa 19
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:30
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 19
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:30
Juniori U10, etapa 14
Teren: Vezuviu / Galati
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 18
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 16
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 16
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 15
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Sambata, 16 Martie 2024, 09:00
Juniori U14, etapa 12
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 16 Martie 2024, 09:00
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 16 Martie 2024, 10:15
Juniori U15, etapa 15
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 16 Martie 2024, 10:15
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 10 Martie 2024, 09:30
Juniori U15, etapa 14
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 10 Martie 2024, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Juniori U19 Judetean, etapa 14
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:45
Liga 4, etapa 12
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:45
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 12
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 20:00
Juniori U13, etapa 12
Teren: Vezuviu / Galati
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 20:00
Teren: Vezuviu / Galati
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U10, etapa 9
Teren: /
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: /
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 11
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 11
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori U9, etapa 7
Teren: /
Joi, 9 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: /
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U13, etapa 10
Teren: Comunal / Liesti
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Liesti
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Ancora / Galati
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Ancora / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U15, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U13, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Marti, 31 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U17 Judetean, etapa 6
Teren: Vezuviu / Galati
Marti, 31 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 9
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 9
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U14, etapa 4
Teren: Vezuviu / Galati
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Vezuviu / Galati
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U9, etapa 5
Teren: /
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Teren: /
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U10, etapa 4
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 7
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 6
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: /
Luni, 9 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U10, etapa 3
Teren: Vezuviu / Galati
Luni, 9 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Joi, 5 Octombrie 2023, 19:00
Juniori U12, etapa 4
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 19:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 5
Teren: Vezuviu / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 5
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 5
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Joi, 28 Septembrie 2023, 19:00
Juniori U15, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Joi, 28 Septembrie 2023, 19:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 3
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 3
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Schela
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Juniori U15, etapa 1
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 2
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 2
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Comunal / Grivita
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Grivita