Meciuri arbitrate
Sambata, 27 Aprilie 2024, 08:30
Juniori U14, etapa 18
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 27 Aprilie 2024, 08:30
Teren: Vezuviu / Galati
Joi, 18 Aprilie 2024, 19:00
Juniori U17 Judetean, etapa 8
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Joi, 18 Aprilie 2024, 19:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:30
Liga 4, etapa 13
Teren: Comunal / Draganesti
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Comunal / Draganesti
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 15:30
Juniori U19 Judetean, etapa 13
Teren: Comunal / Draganesti
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 15:30
Teren: Comunal / Draganesti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U15, etapa 19
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:00
Juniori U15, etapa 18
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 31 Martie 2024, 12:15
Liga 4, etapa 17
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 31 Martie 2024, 12:15
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 31 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 17
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 31 Martie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Munteni
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Juniori U15, etapa 16
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 23 Martie 2024, 11:30
Juniori U13, etapa 16
Teren: Municipal / Tecuci
Sambata, 23 Martie 2024, 11:30
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 15
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Juniori U19 Judetean, etapa 15
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 16 Martie 2024, 08:30
Juniori U15, etapa 15
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 16 Martie 2024, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 08:00
Juniori U15, etapa 14
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 08:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Juniori U13, etapa 14
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Juniori U15, etapa 7
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 13
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori U15, etapa 13
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Comunal / Sendreni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori U15, etapa 12
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Piscu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 08:30
Juniori U15, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U15, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U13, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 9
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 9
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:30
Juniori U14, etapa 7
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U13, etapa 8
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 8
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 8
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Juniori U15, etapa 6
Teren: Ancora / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Ancora / Galati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U14, etapa 4
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Ancora / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Ancora / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 13:30
Juniori U13, etapa 5
Teren: Ancora / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Ancora / Galati
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 5
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Joi, 28 Septembrie 2023, 19:00
Juniori U12, etapa 3
Teren: Portu Rosu / Galati
Joi, 28 Septembrie 2023, 19:00
Teren: Portu Rosu / Galati
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 4
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 4
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
Juniori U15, etapa 2
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:45
Juniori U17 Judetean, etapa 1
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:45
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 3
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 3
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 1
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Schela