Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 17 Martie 2024, 12:30
Liga 4, etapa 15
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Martie 2024, 12:30
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 15
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 10 Martie 2024, 13:30
Liga 5, etapa 14
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 10 Martie 2024, 13:30
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 9
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 9
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Juniori U15, etapa 7
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 7
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Munteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Munteni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Juniori U14, etapa 5
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 08:30
Juniori U15, etapa 6
Teren: Vezuviu / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 08:30
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 6
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 6
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Comunal / Grivita
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Grivita
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 3
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 3
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 1
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti