Meciuri arbitrate
Joi, 25 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U13, etapa 21
Teren: Ancora CFR / Galati
Joi, 25 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Ancora CFR / Galati
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U10, etapa 15
Teren: /
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Teren: /
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 19
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U13, etapa 19
Teren: Ancora / Galati
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Ancora / Galati
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Liga 5, etapa 18
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Schela
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U12, etapa 9
Teren: Comunal / Vanatori
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Vanatori
Joi, 4 Aprilie 2024, 20:15
Juniori U15, etapa 18
Teren: Vezuviu / Galati
Joi, 4 Aprilie 2024, 20:15
Teren: Vezuviu / Galati
Marti, 2 Aprilie 2024, 14:00
Juniori U17 Judetean, etapa 11
Teren: Comunal / Tulucesti
Marti, 2 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Juniori U15, etapa 16
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 24 Martie 2024, 14:00
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 15
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Marti, 21 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori U10, etapa 9
Teren: /
Marti, 21 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: /
Marti, 14 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori U17 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Tulucesti
Marti, 14 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori U14, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori U13, etapa 11
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Marti, 7 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori U10, etapa 7
Teren: /
Marti, 7 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: /
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U15, etapa 10
Teren: Comunal / Independenta
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U17 Judetean, etapa 3
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori U15, etapa 9
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Luni, 30 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U9, etapa 6
Teren: Portu Rosu / Galati
Luni, 30 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Portu Rosu / Galati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 9
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 9
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U15, etapa 8
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Juniori U15, etapa 8
Teren: Comunal / Independenta
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Independenta
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U14, etapa 4
Teren: Vezuviu / Galati
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Juniori U15, etapa 7
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Pechea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U15, etapa 7
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Juniori U17 Judetean, etapa 5
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Liceul Agricol / Tecuci
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U10, etapa 5
Teren: /
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U14, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U15, etapa 6
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Marti, 10 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U9, etapa 3
Teren: Vezuviu / Galati
Marti, 10 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Vezuviu / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 10:30
Juniori U15, etapa 3
Teren: Comunal / Sendreni
Joi, 5 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Juniori U15, etapa 4
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:15
Juniori U10, etapa 2
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:15
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Orasenesc / Beresti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Beresti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Juniori U15, etapa 2
Teren: Comunal / Draganesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Comunal / Draganesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Juniori U9, etapa 1
Teren: /
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Teren: /
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 3
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 3
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 1
Teren: Comunal / Ghidigeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni